Утеплення під сайдинг

Утеплення під сайдинг

Облицювальні ламелі з дерева або пластика широко поширені серед власників приватних будинків. При їх використанні потрібно детально розібратися, як попередньо утеплити стіни, працюючи з таким облицювальним матеріалом. Існує два варіанти ізоляційного процесу.

металевий профіль

Якщо в якості основи під вагонку використовується обрешетка з металевого профілю, необхідно дотримуватися певної послідовності робіт. На початку процесу уздовж стіни спеціальними скобами прибивається пароізоляційна плівка. Потім на дюбелі або шурупи кріпиться прямий підвіс універсальний (ППУ). За вертикальної розмітки з кроком в 45 — 50 см встановлюється металевий профіль.

металева лати

Далі на прямий підвіс необхідно нанизати панелі мінеральної вати, не залишаючи проміжків між ними. Утеплювач фіксується до стіни за допомогою дюбелів з розрахунку 5 — 6 штук на м². Поверх мінеральної вати натягується пароізоляційна мембрана. Її необхідно закріпити декількома дюбелями, а стики ретельно проклеїти бутиловой стрічкою. Як бачимо, всі верстви виявилися нанизаними на прямий профіль.

На наступному етапі на «вушка» підвісів кріпиться металевий профіль і прикручується спеціальними саморізами. Такий каркас буде підтримувати плити утеплювача.

[Stextbox id = \ ‘stb_style_311992 \’] Потрібно стежити за тим, щоб не сталося надмірного стиснення ізоляційного матеріалу. [/ Stextbox]

Читайте також:  Монтаж сайдинга з утеплювачем

Уникнути такої ситуації допоможуть підвіси, підібрані під товщину вати. Металева конструкція вентильованого фасаду під сайдинг готова.

дерев’яні лати

За аналогією з металевим каркасом, дерев’яні лати починається з установки на скоби пароізоляції, стики якої обов’язково проклеюються.

дерев'яні лати

Згідно ширині плит утеплювача, витримуючи крок в 50 см, прибиваються дерев’яні бруски, між якими і буде щільно запресований ізоляційний матеріал. Вата додатково фіксується за допомогою дюбелів грибків.

пароізоляція

Встановлений утеплювач необхідно накрити пароізоляційній мембраною, яка також фіксується тарілчастими дюбелями, а її стики запаковуються клейкою стрічкою.

паропроникні мембрани

Поверх пароізоляції в місцях розташування брусків необхідно набити контробрешетку, тим самим забезпечивши фасад природною вентиляцією. Все готово для обшивки стін будинку облицювальними панелями.

Утеплення дерев’яних стін

Дерев’яні будинки утеплюються зовні шляхом установки мінеральної вати на обрешітку з дерев’яних брусів, по товщині відповідним аналогічного параметру мінвати. Технологія виготовлення конструкції описана вище.

утеплення фасаду

Далі мова піде про деякі нюанси, які допоможуть коректно виконати всі етапи монтажу утеплювача на дерев’яну стіну.

решетування

Глибина обрешітки розраховується виходячи з товщини утеплювача. Всі дерев’яні деталі підлягають обов’язковій обробці антисептиками і складами проти комах і загоряння. Перед установкою брусків поверхню стіни покривається гідроізолюючої мастикою або вкривається плівкою.

Решетування дерев'яного будинку

Потім за допомогою рівня встановлюються елементи обрешітки. За допомогою будівельного схилу визначають максимальний виступ на стіні і, орієнтуючись по ньому, впритул до верхньої межі цоколя кріплять нижні бруси. Така ж технологія застосовується і до верхніх елементів конструкції. У випадку з дерев’яними будинками, монтується горизонтальна обрешітка.

Читайте також:  Монтаж сайдинга з утеплювачем

[Stextbox id = \ ‘Important \’] У роботі потрібно використовувати оцинковані кріплення довжиною в 10 см [/ stextbox]

висновок

Яка б декоративна обшивка не була обрана, слід пам’ятати, що товщина мінеральної вати повинна відповідати теплотехнічних характеристиках будинку, матеріалу стін і кліматичних умов, в яких зведено будівлю.

Товщина мінеральної вати

При дотриманні всіх параметрів навіть в регіоні з холодним температурним режимом всередині приміщення буде без праці підтримуватися сприятливий клімат. Утеплення фасаду будівель мінеральною ватою дозволяє вирішити проблему енергозбереження своїми руками, без залучення сторонньої допомоги.

 
 
 

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

1174 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.