Прикраса саду своїми руками

Завдяки хитрим прийомам можна підкреслити природну красу власного, нехай навіть і невеликого, саду, а також реалізувати свої приховані дизайнерські таланти. І не важливо, звідки буде черпати ідея ландшафтного дизайну — свої власні задумки, або цікаві картинки з Інтернету, головне — їх грамотне і бездоганне виконання! Нижче розглянемо, як прикрасити сад своїми руками.

Дотримання стилістики

 
99 - Прикраса саду своїми руками

Основним правилом в декоративному оздобленні саду своїми руками є дотримання загального стилю, як на фото, в якому буде надалі оформлятися всю ділянку. Саме тому, націлившись на ландшафтні роботи, слід чітко усвідомлювати, за яким стильовому напрямку ви будете слідувати. Варто зазначити, що стиль оформлення саду варто вибирати виходячи з розмірів та конфігурації самої території, яка потребує перетворення. Однак не варто забувати і про свої особисті переваги.

Основні стилі

 
100 - Прикраса саду своїми руками

Звичайно, щоб не мучити себе турботами про прикрасу саду своїми руками можна вдатися до допомоги фахівців, але, може, все ж вийде викроїти час, щоб самостійно покопатися у себе на дачі. До того ж, докладні інструкції з фото дозволять без особливих труднощів вибрати стиль майбутнього саду.

101 - Прикраса саду своїми руками

1. Класика. Облаштовувати свій сад в даному напрямку воліють консерватори, які дотримуються правил і чітких ліній. У таких ділянках господарі більший акцент роблять на рослинність — високі грядки прямокутних форм та інше.

102 - Прикраса саду своїми руками

2. Партерний сад. Родзинкою даного напрямку є квітники вельми цікавих форм, вся ця численна композиція часом виконує єдиний орнамент. Ознайомитися з детальними фотографіями прикраси саду можна на сторінках сайту, де кожен зможе почерпнути цікаву і цікаву ідею для власного володіння.

103 - Прикраса саду своїми руками

3. Сільський сад. Це, свого роду, «дикий» дизайн. Часто такий ландшафт можна зустріти в невеликих ділянках, коли власники бажають не тільки прикрасити свою ділянку, але і посадити тут корисну зелень і овочі. Виконуючи прикраса саду своїми руками, варто вибирати натуральні матеріали, які прекрасно впишуться в настільки динамічний дизайн.

104 - Прикраса саду своїми руками

4. Тематичний сад. Найбільш велика область для реалізації своїх задумів. У кожного цей стиль виражається в індивідуальному порядку — хтось поєднує японський стиль з китайським, хтось розставляє по всій ділянці казкових персонажів. Представлено чимало відео прикраси саду і дачі своїми руками, де розглядаються найбільш цікаві задумки ландшафтних дизайнерів.

Читайте також:  Фотосетка для заборов

Чим прикрасити сад?

 
105 - Прикраса саду своїми руками

Власне, поступово наблизилися до того, які матеріали можна використовувати для декорування своєї ділянки і які ефекти найбільш гармонійно впишуться в ландшафт. Фахівці все прикраси та аксесуари, які використовуються в процесі, поділяють на дві групи:

  • функціональні;
  • нефункціональні.
106 - Прикраса саду своїми руками

До першої групи відносять елементи, які виконують не тільки естетичну функцію, але і оснащені додатковою функціональністю, наприклад, ставки, фонтани , ліхтарики та інше.

107 - Прикраса саду своїми руками

Елементи дизайну саду також можна розділити на кілька основних блоків:

  • пристосування для подачі води — гірки, ставки, фонтани;
  • живі елементи — газон, чагарники, квіти та інші рослини;
  • меблі та споруди — лавочки, столи, місток, альтанки та ін .;
  • доріжки;
  • ліхтарі.
108 - Прикраса саду своїми руками

Розробивши цікаву ідею прикраси саду, не варто відкладати його реалізацію надовго — життя занадто швидкоплинне і так важливо оточити себе чарівними і казковими місцями.

 

Фото прикраси саду своїми руками

109 - Прикраса саду своїми руками
110 - Прикраса саду своїми руками
111 - Прикраса саду своїми руками
112 - Прикраса саду своїми руками
113 - Прикраса саду своїми руками
 

 

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

3091 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.