М’яка покрівля для даху будинку

Протягом багатьох сотень років, в будівництві використовується м’яка покрівля. Сьогодні ми з’ясуємо чому ж вона, через століття, не втрачає своєї популярності і навіть сьогодні є часто першим вибором людей, які будують будинок.

М’яка покрівля — матеріал, який створюють зі скловолокна, просочуючи його бітумом і присипаючи кам’яним гранулятом. У м’якої покрівлі безліч назв. З її допомогою можна здійснити багато архітектурних задумки.

Є кілька видів м’якої покрівлі. Бітумна черепиця (пластини), плоска мембранна покрівля (мембрани), рулонна покрівля (рулони). М’яка покрівля має шаруватої структурою. Однак на виході ми маємо гнучкий, що не деформується матеріал. Для того, що б покрівля могла успішно протистояти несприятливим зовнішнім умовам і довго служити її з зовнішньої сторони покривають гранулятом (кам’яним).

Розповімо про деякі типові способи укладання м’якої покрівлі, в залежності від її різновиди.

М’яка черепиця

Спочатку готують підставу. Потім встановлюють листи черепиці. Далі йде виготовлення витяжної системи. А після всього йде укладання самої черепиці від карниза. Слід пам’ятати, що подальша укладання проводиться до повної стикування попередніх швів з новими.

Є три способи установки мембранної покрівлі: клейовий (при складній формі даху, використовують клей), механічний (використовують кріпильні деталі і пристосування), баластний (на покрівлю насипають баластовий матеріал).

Читайте також:  Трёхскатная крыша своими руками

Рулонний покрівля

Настил роблять на стяжку, або на дерев’яне перекриття. Так само підстава і нижній шар розігрівають до певної температури пальником або термофеном. Настил проводиться в пару шарів, можна менше.

Переваги: ​​економічність, надійність, висока міцність і зносостійкість, простота в монтажі, шумоізоляція, висока гідроізоляція. Так само м’яка покрівля не вимагає догляду після установки.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

977 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.