Монтаж тривимірних натяжних стель

montazh trehmernih natyazhnih potolkov samostoyatelno 3 1 680x340 1 - Монтаж тривимірних натяжних стель

 

 

Такі традіційні методи оформлення стель, як штукатурка и побілка, всі Частіше поступаються місцем сучасним и Незвичайна рішенням. Если для офісних и класичну стілів інтер’єру застосовують стриманим дизайн стельовий покриття, то для Громадського або житлових приміщень в сучасности стилі можна Здійснювати Досить сміліві Ідеї. Сьогодні для багатьох житлових приміщень застосовують 3D стелі, надаючі Їм ще более пріваблівості та естетічності.

Монтаж трівімірніх натяжних стель самостійно

Стелі 3D дозволяють кардинально міняті весь інтер’єр кімнати, підібравші правильні кольору и відповідній Малюнок. Щоб поліпшіті ефект трівімірніх стель, можна урізноманітніті картину с помощью підсвічування, часто вікорістовуваної при монтажі.

3D технологіями відкриті абсолютно нові можливості для натяжних стель і сфер їх застосування. Такі стельові конструкції раніше споруджували тільки в дорогих закладах, наприклад супермаркетах і бізнес-центрах.

Переваги тривимірних натяжних стель

Переваги 3D стель полягають в наступному:

установка такого стелі не вимагає підготовки поверхні;
монтаж здійснюється досить швидко;
завдяки тому, що полотно здатне витримати до 100 літрів води, стелю захищає від затоплення сусідами зверху;
натяжні стелі є екологічно чистими, стійкі до пожежі і вологи і не мають запаху;
тривимірні натяжні стелі здатні додати приміщенню оригінальний зовнішній вигляд, даючи можливість втілення в життя будь-яких дизайнерських ідей.

Характеристики натяжної тривимірного стелі

Монтаж трівімірніх натяжних стель самостійно

Щоб вирівняти і декорувати стельову поверхню використовують різні конструкції — гіпсокартонні, підвісні і натяжні стелі. Останніх з них можна застосувати для виконання 3D ефектів.

Натяжна стеля є системою, яка складається з полотна і пластикових або алюмінієвих профілів, за допомогою яких під базовим перекриттям стелі кріпиться тканину. З цього випливають два відмінних чинники: по-перше, що отримується покриття є рівною поверхнею, що робить можливим розміщення на ній тривимірний малюнок, по-друге, підвісна стеля монтують нема на базовому перекритті, а на стінах, що дозволяє надати йому різні незвичайні форми.

Для полотна використовують поліестеровую тканину і вінілову плівку. Поліестеровий текстиль має високу стійкість до температурного впливу і простіше монтується, так як не потрібно полотно розігрівати перед тим, як його натягувати. Вінілову Шленка складніше встановлювати, але її перевага в тому, що даний матеріал абсолютно не боїться вологи і води і добре відновлюється при затопленні.

Існують різні способи для обробки вінілового полотна:

Глянсове покриття, що забезпечує дзеркальне відображення, створює разюче враження разом з об’ємним зображенням.
Матове, покриття антивідблиску, що служить гарним фоном для зображення для великих деталей.
Сатинове, у якого відсутня блиск, але рельєфна поверхня поглиблює колір тону.

До тривимірним стелях, строго кажучи, відносяться покриття стелі, мають об’ємний малюнок, але в силу високого ступеня пластичності натяжна конструкції, до малюнка часто додають або самостійно реалізують многоуровневость і криволінійність покриття стелі. Це можна здійснити, тільки якщо висота базового покриття становить не менше 2,8 метра.

Монтаж трівімірніх натяжних стель самостійно

Для створення 3D малюнка, як правило, використовують фотодрук, що практично неможливо здійснити своїми руками. Малюнок підбирають індивідуально: можна вибрати з каталогу пропонованих малюнків або надати свій ескіз. Завдана фотодрук не впливає на якості натяжної стелі, тобто стеля можна мити і встановлювати в приміщеннях, де є підвищений рівень вологості. Для друку можна застосовувати всі види полотна: з матовим, глянсовим і сатиновим покриттям. При цьому обмеження полягає в розмірах малюнка. Вінілові полотна випускають в рулонах різної ширини до 5 метрів. У разі, коли цього розміру недостатньо для великого приміщення, то слід використовувати поліестер — безшовне полотно для створення тривимірного ефекту. Також можна організувати дворівневий стелю з об’ємним малюнком, розміщених всередині геометричній деталі.

Тривимірне зображення наносять на полотно в стислому вигляді з урахуванням того, що при установці конструкції передбачається його розтягування. Найчастіше, щоб реалізувати об’ємні фігури з тривимірним ефектом, застосовують вінілові полотна із дзеркальною і глянсовою поверхнею, щоб значно посилити враження. Існує кілька найбільш поширених методів установки:

Конус, при якому покриття натягують так, щоб вершина конуса, що звисає зі стелі, виявилася увінчаною за допомогою люстри або ж обрамляла колону. Така конструкція схожа на гірські печери зі звисаючими камінням.
Арка — округлий плавний перехід стін в стельове перекриття. У великих кімнатах іноді встановлюють арки різної висоти і радіусу.
Хвилі, при якому кріплення до стіни виконують по хвилеподібним кривим. В даному випадку покриття стелі утворюється у формі хвиль, різних або ідентичних, створюючи ефект напливу або розбігання. Монтаж даної конструкції виконується складніше.
Поєднання навісного та гіпсокартонного стелі. Такий варіант є традиційним рішенням, при якому на частину покриття стелі встановлюють каркас з гіпсокартонними листами, а всередині геометричної фігури різні елементи, наприклад — вінілова платівка з зображенням. Щоб підсилити ефект об’ємності використовують різні освітлювальні пристрої.

Проектування тривимірних стель

Монтаж трівімірніх натяжних стель самостійно

У плані монтажу тривимірний стелю встановлюють таким же чином, що і стандартні підвісні стелі, так як технологія у них дуже схожа. Однак важливо врахувати і деякі особливості. Перед тим, як почати працювати, необхідно попередньо спроектувати макет тривимірного стелі. Для цього можна скористатися 3D-графічними редакторами (AutoCad, 3DMax), так як креслення на папері або в двомірному редакторі не зможуть показати повну картину споруджується конструкції для тривимірного стелі.

Необхідно також зробити розрахунок того, як має бути оформлено освітлення, враховуючи вентиляційні труби та інші комунікації. Все це слід розрахувати ще на етапі проектування 3D стелі.

Якщо немає впевненості в здібностях, то можна вдатися до допомоги дипломованих проектувальників і архітекторів. Підготувавши макет, можна приступити до будівельно-монтажних підготовчих робіт.

Етап підготовчих робіт

Монтаж трівімірніх натяжних стель самостійно

На даному етапі вибирають матеріал для будівництва і повністю готують приміщення. Виконуючи монтаж несучої конструкції об’ємного стелі, застосовують спеціальні роздільники, що одночасно є гранями 3D конструкції. Слід звернути увагу на систему стелі, наприклад стелі Черутти збираються досить легко завдяки тому, що вони дають можливість збирати каркаси різних форм і конструкцій.

Полотно необхідного дизайну і розміру можна придбати в спеціалізованій компанії, де також допоможуть підібрати до нього багети, що відповідають конкретному дизайну стелі.

При роботі потрібно велику кількість інструментів. Для кожного конкретного випадку знадобляться певні інструменти. Поряд із каркасною системою, полотном і багетами приблизно будуть потрібні наступні інструменти:

драбина;
шпатель;
шуруповерт;
перфоратор;
молоток;
рулетка;
теплова гармата (якщо 3d стеля буде збиратися з натяжної матеріалу);
саморізи;
цвяхи;
дюбель і інші.

Монтаж трівімірніх натяжних стель самостійно

Зняття вимірів зі стелі

Якщо працівник має деякі навичками в обробних роботах, то самостійний монтаж натяжної стелі не буде для нього проблематичним. Однак для того, щоб дізнатися необхідну кількість оздоблювального матеріалу і всіх профілів, потрібно зняти зі стелі виміри.

Це один з найважчих процесів, так як тут необхідна точність у вимірах. Якщо не зробити це коректно, то це вплине на правильний монтаж майбутньої стелі. В даний час можливо монтування та однорівневих, у дворівневих натяжних стель своїми руками. З кількістю рівнів також слід визначитися відразу.

Заміри наносяться на чистий аркуш паперу. Насамперед вимірюють периметр стелі і роблять виміри всіх діагоналей, які можливі. Даний процес дуже важливий, особливо в разі самостійного виконання стелі з кількома рівнями, та як в цьому випадку по діагоналі заміряються не тільки чотири кути приміщення, але і всі інші кути. Тільки виконавши всі виміри можна придбати потрібні матеріали для монтажу.

Кріплення профілю

Монтаж трівімірніх натяжних стель самостійно

Щоб зовнішній вигляд стелі був красивим і привабливим важливо закріпити профілі правильно, розташувавши їх по всьому стельового периметру. Перед тим як їх закріпити, їх підрівнюють за рівнем.

Вибираючи профіль, слід врахувати той нюанс, що вони повинні бути такої висоти, щоб на стелі вільно поміщалися світильники. Може виникнути лише одна трудність при кріпленні профілів, яка складається в їх кутовий стикуванні. Край профілю в цих місцях відрізають по кутом в 45 градусів.

Кріплення стійок для освітлювальних приладів

Пристрій натяжної тривимірного стелі передбачає також установку світильників, тому дуже важливо визначити точки їх знаходження. Вони повинні розміщуватися по всьому периметру стелі. Одночасно з кріпленням освітлювальних приладів відразу слід виконати і розводку до них електричного дроту. Щоб визначити місця вирізів під світильники, на підлозі наносять точки місць їх розташування і приступають до монтажу полотна.

Монтаж натяжної 3D стелі

Існує три способи для кріплення конструкції підвісної стелі, кожен з яких можна здійснити своїми руками:

Гарпунний спосіб, коли плівку натягують і закріплюють за допомогою гарпунів, тобто гачків, які розташовуються по краю полотна. Такий вид покриття легко демонтувати частково, щоб проводити ремонт або встановити світильники, а потім знову закріпити, приєднуючи гачки. Покриття Стелі має бути розраховане точно по площі, а саме на 7% менше, ніж площа базового стелі.
Клиновий спосіб, при якому полотно закріплюють за допомогою клинів. Так можна встановлювати конструкції з декількома рівнями, але демонтаж покриття при цьому вже буде неможливий. В даному випадку не потрібно точних розрахунків, так як зайве при натягу матеріалу просто відрізають.
Штапіковий спосіб, коли для фіксації застосовують рейки. При даному способі немає необхідності в установці стельового плінтуса.

Монтаж трівімірніх натяжних стель самостійно

Техніка установки трівімірніх стель Досить проста и может здійснюватіся самостійно. Етапи установки следующие:

По периметру приміщення розмічають рівень монтажу конструкції. Тип Лінії НЕ має значення.
С помощью саморізів по розмітці кріплять профілі. Профілі рекомендується брати алюмінієві. Саморізи кріпляться з частотою 7-15 сантіметрів, а в місцях стіків бажано Частіше, тобто через кожні 1-2 сантиметри.
При віконанні монтажу Профіль перевіряють на наявність Гостра країв, Які непріпустімі.
Кімнату прогрівають до 40 градусів з допомогу теплової Гармата, так як це найзручнішій способ.
Установку почінають з кута, зазначеним на плівці, якові Постійно прогрівають до 60-65 градусів. Необходимо Дотримуватись відстань между плівкою и тепловою Гармата.
Розігріту плівку натягують, на профілі встановлюються гарпуни в Пазі до замикання.
Далі закріплюють кут по діагоналі. Необхідно звертати Рамус на ті, щоб дотрімувався Малюнок.

Якщо встановлюється тканини полотно, монтаж почінають з середини приміщення. Тканина закріплюють в профілі і потім поступово розгортаються до кутів, де кріпляться за допомогою багетів. У даного випадка розігрів матеріалу НЕ потрібен.

 

Читайте також:  Алюмінієві стелі

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

687 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *