М’яка підлога для дитячоі кімнати

У будь-якій нормальній родині батьки намагаються зробити життя своїх діточок максимально комфортною. Навіть в невеликих квартирах дорослі, часто на шкоду власним зручностей, прагнуть виділити своїм чадам окреме приміщення. І природно, обладнати його так, щоб кімната вийшла затишною, красивою, комфортною і, не побоїмося сказати — цікавою для дітей. На першому плані, крім цього, завжди стоять і питання забезпечення безпеки.

М\'яка підлога для дитячих кімнат
М’яка підлога для дитячих кімнат

М’яка підлога для дитячих кімнат

Традиційною ігровим майданчиком для дітвори є підлогу, а значить, його покриттю повинна приділятися особлива увага. Одне з рішень — це м’яка підлога для дитячих кімнат, здатний зробити ці приміщення комфортними і безпечними для дітей будь-якого віку. Сьогодні виробники поставляють на ринок різні м’які покриття для підлоги. Але щоб підібрати матеріал для приміщення, де буде постійно перебувати дитина, необхідно враховувати критерії, яким він повинен відповідати.

Колись бурхливо увійшов в ужиток ковролін незабаром показав свою неспроможність — надто вже багато у нього недоліків. І рекомендувати його для дитячої — навряд чи розумно. Але можна розглянути і більш сучасні варіанти. Так, все більшої популярності набирає композитне полімерне покриття ЕВА. Цей матеріал використовується для виготовлення килимків, матів, побутових аксесуарів, ортопедичної і звичайного взуття, дитячих іграшок і навіть в стоматології, що вже саме по собі говорить про його екологічної безпеки. Про це м’якому покритті і про застосування його для дитячої кімнати піде мова в даній публікації.

Критерії вибору покриття для дитячої кімнати

Приміщення, відведений для дитячої кімнати, завжди відбувається матеріалами, які повинні відповідати деяким важливим критеріям. Саме вони повинні ставати ключовими при виборі. Не є винятком і підлогове покриття.

Максимально безпечна, комфортна, і в той же час приваблива зовні, розвиваюче середовище - основні критерії вибору обробки для дитячих кімнат
Максимально безпечна, комфортна, і в той же час приваблива зовні, розвиваюче середовище — основні критерії вибору обробки для дитячих кімнат

Максимально безпечна, комфортна, і в той же час приваблива зовні, розвиваюче середовище — основні критерії вибору обробки для дитячих кімнат

При придбанні матеріалу слід звернути увагу на наступні чинники:

 • Екологічна безпека покриття. Матеріал не повинен містити токсичних компонентів, які будуть виділяти в навколишнє середовище небезпечні для здоров’я дитини речовини.
 • Покриття не повинне викликати алергічних реакцій навіть при схильності з ним.
 • Травмобезопасность. Покриття не повинне бути занадто жорстким і слизьким.
 • Тепло-і звукоізоляція. Покриття повинне забезпечити високий рівень теплоізоляції, так як дитина тривалий час проводить на підлозі. Здатність матеріалу глушити звуки від бігу та стрибків малюка допоможе зберегти хороші відносини з сусідами нижнього поверху.
 • Гігієнічність і простота в прибиранні. Матеріал покриття повинен легко очищатися від бруду як за допомогою сухої, так і вологого прибирання, а також і не притягати до себе пилу.
В ідеалі покриття підлоги в дитячій повинне служити і хорошою розвиваючою іграшкою для самих маленьких
В ідеалі покриття підлоги в дитячій повинне служити і хорошою розвиваючою іграшкою для самих маленьких

В ідеалі покриття підлоги в дитячій повинне служити і хорошою розвиваючою іграшкою для самих маленьких

 • Естетичність та функціональність покриття. Дитяча кімната повинна бути не тільки яскравою і красивою, але і мати аксесуари, які допоможуть малятам розбиратися в кольорах, буквах і цифрах, а також швидше розвинути моторику рук.

З вище перерахованих критеріїв, можна зробити висновок, про те, що до матеріалів пред’являються досить жорсткі вимоги. Тому, щоб бути впевненим у своєму виборі, при придбанні матеріалу необхідно оцінювати не тільки зовнішні якості. Ніколи не треба соромитися запитати у продавця гігієнічний сертифікат на продукцію.

Основні характеристики м’якого покриття

М’яке модульне покриття виготовляється з полімерного композиту — етиленвінілацетату, виробленого з сополімерів етилену і вінілацетату. По-іншому цей матеріал позначається абревіатурою EVA або, в російській написанні ЕВА-полімером.

EVA-полімер - сучасний матеріал, відмінно схожий для покриття підлоги в дитячій
EVA-полімер — сучасний матеріал, відмінно схожий для покриття підлоги в дитячій

EVA-полімер — сучасний матеріал, відмінно схожий для покриття підлоги в дитячій

ЕВА-полімери володіють наступними фізико-технічними і експлуатаційними характеристиками:

 • Матеріал досить легкий. Так, питома маса покриття становить 1,1 ÷ 2,4 кг / м², в залежності від товщини покриття, що майже вчетверо менше, ніж вага ПВХ.
 • ЕВА-полімер має високий коефіцієнт пружності, еластичності і гнучкості, що сприяє гарній амортизації.
 • Важлива екологічна безпека матеріалу. Він не має запаху і не виділяє в повітря токсичних речовин.
 • М’якість покриття. По таблиці жорсткості Шора параметр становить 30 ÷ 50 одиниць, що цілком достатньо для запобігання серйозних травм при падінні дитини.
 • Покриття має високу зносостійкість і стійкість до механічних пошкоджень.
 • Пористість полімеру забезпечує високу тепло- і звукоізоляцію підлоги. Так, його коефіцієнт теплопровідності складає всього 0,04 Вт / (м × К), що можна порівняти з високоефективними утеплювальних матеріалів.
 • Матеріал не є слизьким, що також знижує ризик отримання травм і допомагає зберігати рівновагу при рухливих іграх.
 • ЕВА-полімер не електризується, тому виключений ризик появи слабких розрядів під час очищення його пилососом.
 • Експлуатаційний температурний режим, при якому матеріал зберігає свою цілісність, становить від -80 ° C до 85 ° C. Тобто в будь-яких теоретично можливих умовах.
 • Характерна висока стійкість до впливу хімічних речовин, полімер не руйнується від масел, розчинників, а також будь-яких побутових миючих засобів.
 • ЕВА-пластики відносяться до гіпоалергенним матеріалами, так як не містять речовин, здатних викликати алергічні реакції.
 • Покриття не вбирає вологу, не стає живильним середовищем для розвитку цвілі або колоній інший патогенної мікрофлори.
 • Відзначається висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Матеріал не піддається від нього деструктуризации, а насиченість кольорів модулів збережеться на весь період експлуатації.
 • Основні експлуатаційні характеристики м’якого покриття не змінюються протягом всього терміну його інтенсивної експлуатації.
Покриття їх ЕВА-модулів легко укладається і демонтується, його нескладно при необхідності перемістити в інше приміщення
Покриття їх ЕВА-модулів легко укладається і демонтується, його нескладно при необхідності перемістити в інше приміщення

Покриття їх ЕВА-модулів легко укладається і демонтується, його нескладно при необхідності перемістити в інше приміщення

 • Модульне покриття має, так би мовити, мобільністю, тому при необхідності його можна демонтувати і перемістити в інше приміщення. Крім того, при виникненні механічних пошкоджень, сегмент безпроблемно може бути замінений на новий.
 • Незважаючи на м’якість і гнучкість покриття, дитина не зможе відкусити від нього шматочок, що також вкрай важливо для безпеки малюка.
Малюнки оформлення підлогового покриття можуть «дорослішати» разом зі зростаючим дитиною - великий вибір дозволяє придбати модулі, адекватні віком, рівнем розвитку і захопленням
Малюнки оформлення підлогового покриття можуть «дорослішати» разом зі зростаючим дитиною — великий вибір дозволяє придбати модулі, адекватні віком, рівнем розвитку і захопленням

Малюнки оформлення підлогового покриття можуть «дорослішати» разом зі зростаючим дитиною — великий вибір дозволяє придбати модулі, адекватні віком, рівнем розвитку і захопленням

 • Різноманітність естетичного оформлення дозволяє підібрати покриття для певного віку дитини.

Чому ЕВА-полімер краще за інших покриттів?

Кілька слів потрібно сказати і про те, чому краще для покриття підлоги дитячої кімнати вибирати саме етиленвінілацетат. Для цього, знаючи його характеристики, потрібно порівняти його з іншими традиційними матеріалами.

Читайте також:  Модний дизайн дитячої кімнати

Коли дитина росте і розвивається, досить складно обмежити його активність, тому щоб уникнути отримання травм, а також щоб не допустити переохолодження, багато батьків настилають на підлогу килими або ковдри. Однак, таким виробом складно закрити всю площу приміщення, що вже не виключає вихід малюка за межі цієї умовно безпечної зони. Крім того, тканинні або килимові підстилки здатні ковзати по ламінату, лінолеуму або іншим гладким покриттям, що, навпаки, стане провокувати небезпечні ситуації.

Пористих поверхнях килимів, так само як і тканину, добре притягують пилові маси, які повністю з них видалити практично неможливо. Такі забруднення є джерелом накопичення та розвитку пилових кліщів і інших мікроорганізмів, що викликають алергічні реакції, які можуть перейти в хронічну форму.

Крім того, як ковдри, так і килими не володіють настільки вже високі теплоізоляційні якості, в зв’язку з цим дитина може переохолоджуватися від частого перебування на підлозі.

За всіма без винятку перерахованих позиціях ЕВА-покриття набагато безпечніше, і найкраще підходить для дитячих кімнат.

Чи не рекомендовано лише ходити по матеріалу в туфлях на тонкому каблуці, який може продавити його або порвати. Але до дітей такий недолік прямого відношення не має — про це повинні пам’ятати їх мами.

 

Як вибрати якісне м’яке покриття?

Відразу потрібно зазначити, що м’яке покриття для дитячої кімнати відрізняється від модульних покриттів, використовуваних для настилу в офісних приміщеннях, магазинах та інших громадських місцях. Відмінність полягає не тільки в зовнішньому вигляді модулів, але і в складі матеріалу, з якого їх виготовляють. Тому покриття, вбрання необдумано, без урахування важливих особливостей, тільки по першому враженню або міркувань доступності ціни, може стати небезпечним для маленької дитини.

Вибираючи модульне або килимове покриття з ЕВА-пластика, слід звертати увагу на ряд важливий нюансів
Вибираючи модульне або килимове покриття з ЕВА-пластика, слід звертати увагу на ряд важливий нюансів

Вибираючи модульне або килимове покриття з ЕВА-пластика, слід звертати увагу на ряд важливий нюансів

Щоб не помилитися і вибрати дійсно якісний матеріал з необхідними характеристиками, варто враховувати деякі рекомендації:

 • Вартість покриття. Не варто купувати матеріал, який має ціну нижче середньої ринкової. Швидше за все, вироби виготовлені з більш дешевого полімеру і, можливо, в напівкустарних умовах, де про дотримання стандартів або хоча б технічних умов — навіть мови не йде. Занадто низька ціна — це завжди привід засумніватися в екологічній чистоті покриття, а також відповідно його технічних характеристик заявляється показниками.
 • Завжди при наявності такої можливості слід вибирати продукцію, яка виготовлена ​​виробником, що добре зарекомендували себе на ринку.
 • Матеріал не повинен мати сторонніх запахів. Неприємним, яскраво вираженим «ароматом» грішать практично всі покриття китайського виробництва, що говорить про їх сумнівну якість. Від таких виробів найкраще відмовитися, так як в них явно присутні токсичні складові.
 • Покриття для дитячої кімнати повинне обов’язково супроводжуватися сертифікатами якості та гігієнічності.
Найкраще купувати модулі комплектами в заводській упаковці - так менше шансів нарватися на підробку
Найкраще купувати модулі комплектами в заводській упаковці — так менше шансів нарватися на підробку

Найкраще купувати модулі комплектами в заводській упаковці — так менше шансів нарватися на підробку

 • Щоб не придбати фальсифікат потрібно обов’язково купувати модулі, запечатані в упаковці, в кожну з яких виробник вкладає інструкцію, і де обов’язково вказуються всі реквізити компанії.
 • Якщо купується однотонне покриття, потрібно звернути увагу на номер партії виробництва. Він повинен бути ідентичний на різних пачках, так як модулі з різних партій можуть хоч і не особливо сильно, але все ж відрізнятися інтенсивністю відтінку.

Різновиди м’яких підлогових покриттів

Вибираючи м’яке покриття для дитячої кімнати, потрібно враховувати, що існують його модульні варіанти, які збираються за принципом пазлів, і виконані у вигляді «килимів» щодо великої площі. 

«Килим» виробництва компанії «BABYPOL» має розмір 2000 × 1800 мм і товщину в 10 мм. Таким чином, їм можна закрити всю середню частину кімнати.
«Килим» виробництва компанії «BABYPOL» має розмір 2000 × 1800 мм і товщину в 10 мм. Таким чином, їм можна закрити всю середню частину кімнати.

«Килим» виробництва компанії «BABYPOL» має розмір 2000 × 1800 мм і товщину в 10 мм. Таким чином, їм можна закрити всю середню частину кімнати.

Крім таких моделей, виробляються ЕВА-покриття для звичайних кімнат, спортивних залів, а також ортопедичного типу, які також непогано підійдуть і для дитячої кімнати.

ЕВА-модулі з малюнком, що імітує натуральне дерев\'яне покриття
ЕВА-модулі з малюнком, що імітує натуральне дерев’яне покриття

ЕВА-модулі з малюнком, що імітує натуральне дерев’яне покриття

Для приміщень з підвищеною інтенсивністю переміщення людей були розроблені еластичні ЕВА-модулі підвищеної жорсткості. Як правило, подібний матеріал виробляється в монохромному виконанні або ж з нанесеним на поверхню малюнком, що імітує фактуру дошки або іншого покриття на основі деревини (паркету, ламінату і т.п.)

При складанні модулів з малюнком, що імітує дерев\'яну фактуру, стики між ними стають практично непомітними.
При складанні модулів з малюнком, що імітує дерев’яну фактуру, стики між ними стають практично непомітними.

При складанні модулів з малюнком, що імітує дерев’яну фактуру, стики між ними стають практично непомітними.

Модулі різних типів відрізняються своїми лінійними параметрами:

 • Модульні покриття для дитячих кімнат зазвичай мають розмір сегментів 300 × 300 або 330 × 330 мм, товщина модулів може складати 9 ÷ 10 мм.
 • М’які модулі підвищеної жорсткості, призначені для кімнат з підвищеною інтенсивністю переміщення людей, можуть мати розмір 400 × 400 або 500 × 500 мм і товщину в 10 ÷ 12 мм.
 • М’яке покриття для спортивних залів проводиться з розміром модулів 1000 × 1000 мм і товщиною в 20 ÷ 40 мм.
 • Цільне покриття для підлоги виготовляється, як у вигляді невеликих килимків, так і великих килимів мають розмір 2000 × 1800 мм і товщину в 10 мм.
Масажні та ортопедичні модулі дуже корисні для дитячих босих ніжок
Масажні та ортопедичні модулі дуже корисні для дитячих босих ніжок

Масажні та ортопедичні модулі дуже корисні для дитячих босих ніжок

 • Ортопедичне модульне покриття складається з «пазлів» розміром в 250 × 250 мм.

Виробники м’яких покриттів і їх продукція

На російському ринку представлена ​​продукція кількох компаній, яка всебічно перевірена і позитивно оцінена користувачами. До переліку таких фірм можна віднести «BABYPOL», «Dwinguler», «Екополімер», «MD Тайвань», «KINSMART LEGO», «Brick Happy», «Ausini BELA» та інші. Ці компанії пропонують великий вибір м’яких покриттів, про яких і буде розказано нижче.

Ціни, представлені на різну продукцію, є усередненими по Росії, і можуть дещо різнитися, залежно від регіону країни і компанії-продавця.

 «Екополімер»

Ця російська компанія представляє на ринку велика кількість різновидів м’яких модульних покриттів, в тому числі і для дитячих кімнат. Матеріал виготовлення виробів — ЕВА-полімери, і такі м’які підлоги широко використовують не тільки в умовах квартир і будинків, але і в дитячих установах для дітей дошкільного віку.

М\'яке модульне покриття з вбудованими розвиваючими пазлами для дітей молодшого віку
М’яке модульне покриття з вбудованими розвиваючими пазлами для дітей молодшого віку

М’яке модульне покриття з вбудованими розвиваючими пазлами для дітей молодшого віку

 

Компанія представляє колекції пазлів зі знімними деталями, які можуть бути розкладені дитиною з пазів, а потім укладатися на місце. Цей процес сприяє не тільки розвитку моторики, а й змушує логічно мислити. Наприклад, можна витягти все знімні деталі, перемішати їх, і попросити дитину знайти для кожної з них свій «будиночок». Крім цього, сегменти настилу можна поміняти місцями. Пазли однакового розміру з різних колекцій можна комбінувати між собою, складаючи цікаві композиції.

Читайте також:  Як вибрати шпалери для дитячої

Продукція компанії «Екополімер» виготовляється за інноваційною технологією 2R MTR, запатентованої у німецького розробника і виробника «Uhde Inventa Fisher GmbH». Вироби мають підтверджують їх якість документи — це експертний висновок, отримане від організації «Центр гігієни і епідеміології в Калінінградській області», сертифікат відповідності санітарно-епідеміологічним вимогам, паспорт безпеки матеріалу та інші.

В даній таблиці представлені найпопулярніші для дитячої кімнати колекції підлогового покриття — хіти продажів від компанії «Екополімер»:

Зовнішній вигляд покриттяНайменування колекціїВартість,Основні характеристики комплекту
150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнатиРізнобарвні пазли«Асорті»420 (за упаковку)Модулі виробляються в 8 кольорах, і мають наступні характеристики: 
розмір модуля 600 × 600 × 10 мм; 
в комплект входить 4 сегмента; покривають площу в 1,44 м²; 
вага комплекту становить 1,5 кг; 
рельєфний малюнок розташований з одного боку пазла; 
для кожного модуля передбачено дві кромок деталі, що дозволяють формувати рівний край покриття.
2 150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнатиДитячі килимки, які сумісні між собою і з модулями інших колекцій. 
Колекції мають назви:«Сад-Город» , «Транспорт», «Листя» , все — зі знімними деталями.
400 (за упаковку)У набір входить 9 модулів, розміром 300 × 300 × 9 мм, і кромки. 
Площа покриття становить 1 м².
алфавит1 150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнатиКомплект «Російський алфавіт»600 (комплект)Комплект складається з 32 елементів. 
Розмір кожного модуля 200 × 200 × 10 мм. 
Загальна площа покриття 1,28 м². 
Вага комплекту 1,44 кг.
150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнатиКомплект «Математика»400 (комплект)Комплект з 15 сегментів,
розмір одного модуля 200 × 200 × 10 мм, 
площа комплекту в зібраному вигляді 0,6 м²,
вага становить 0,68 кг.
150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнатиКомплект «Геометрія»380 (комплект)У комплект входить 9 модулів, розміром 330 × 330 × 10 мм, 
загальна площа 1 м², 
вага 0,985 кг.
150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнатиМодулі з нанесеними дитячими картинками -«Африка» і «Океан» .450 (за набір)У комплект входить 4 модуля розміром 600 × 600 × 10 мм, 
площа покриття 1,44 м². 
Модулі сумісні з пазлами розміром 300 × 300 і 600 × 600 мм. 
У комплект не входять елементи кромок.

«Eco Cover»

Компанія «Eco Cover» ( ЕКОПРОМ) є лідером з виробництва матеріалів з екологічно чистих полімерів EVA (ЕВА). Продукція пропонується в широкому асортименті і має всі необхідні сертифікати якості — це санітарно-епідеміологічне відповідність, гігієнічна характеристика продукції та інші документи, які опубліковані на сайті виробника.

Компанія представляє набори модулів, які можуть бути зібрані в килимок, або ж, при придбанні кількох комплектів, в підлогове покриття для всієї кімнати. У комплекти входять кромочні сегменти, що забезпечують рівність крайової зони, що дозволяють або збільшити килимок в розмірі або встановити їх по його периметру у вигляді бортика.

Цікаве за кольоровим і дизайнерському рішенню покриття зробить кімнату не тільки безпечною для перебування дитини, але і дуже цікавою для його ігор.

Зовнішній вигляд покриттяНазва покриттяВартістьОсновні характеристики матеріалу
150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнати«Ведмедики»1500(за комплект)У комплект входить 36 елементів: 16 модулів і 20 сегментів-бортиків. 
Розмір стандартного модуля 330 × 330 × 9 мм, бортика — 330 × 180 × 9 мм. 
Загальна площа покриття, при використанні бортиків у вигляді кромок становить 2,8 м²
150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнати«Смайли»1450(за упаковку)Цей комплект за своїми параметрами відповідає покриттю «Ведмедики», відрізняючись від нього тільки оформленням.
150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнати«Метелики», «Цифри», «Морські мешканці», «Тварини», «Геометрія», «Сафарі», «Листя». 400 (за комплект)У комплект входить 9 модулів розміром 330 × 330 × 9 мм. 
Загальна площа 1 м². 
Кожен з модулів містить знімні деталі-пазли. 
У комплект не входять кромки.
150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнати«Сад-город», «Транспорт»360 (за комплект)Комплект містить 9 пазлів розміром 300 × 300 × 9 мм і 12 кромок елементів. 
Загальна площа 1 м². Кожен з модулів містить знімні деталі. 
Може стикуватися з модулями розміром 300 × 300 і 600 × 600 мм інших колекцій. 
Вага покриття 0,985 кг,

Крім модулів, оформлених малюнком, компанія виробляє однотонні покриття різних кольорів, які цілком можна компонувати з колекціями, представленими вище.

 «Wonder Toys»

«Wonder Toys» — це тайванська компанія, яка також постачає на російський ринок якісні і екологічно чисті покриття для підлоги ЕВА Широкий асортимент — пропонуються колекції, призначені для покриття підлог в дитячих та інших житлових кімнатах, спортивних залах і офісних приміщеннях.

 

Для дитячих кімнат виробник постачає кілька колекцій, що мають однакові розміри, що дозволяє комбінувати модулі між собою.

Однак, покриття, призначені для дитячих кімнат, не підійдуть для застигла підлог спортивних залів. Для цих приміщень «Wonder Toys» передбачив іншого, більш щільний і зносостійкий матеріал.

Зовнішній вигляд покриттяНайменуванняВартістьОсновні характеристики матеріалу
150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнатиКолекція«Шкури»включає в себе три різновиди малюнка.20 (за один модуль)Плити мають розмір 300 × 300 × 10 мм. 
Упаковка 10 шт. модулів і 10 шт.кромок деталей. 
Вага упаковки 8 кг
паркет 150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнатиКолекція«Дерево і паркет» — два види малюнка.40 (за модуль)Параметри модулів і комплектація цієї колекції відповідає колекції «Шкури»
с собачками 150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнатиКолекція «Клітка з собачками»включає три забарвлення модулів.Від 30 до 150 (за модуль)Параметри модулів і комплектація цієї колекції відповідає колекції «Шкури».
городок 150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнатиНабір килимків-пазлів, з яких складається покриття«Веселий містечко»3600 (за комплект)У цей набір входить 4 комплекти, які мають назву «Місто» ,«Зоопарк» , «Магазини та вулиці» і четвертий комплект вибирається покупцем з вищеназваних. 
Всього в чотирьох комплектах 36 модулів плюс кромочні сегменти. 
У зібраному вигляді розмір покриття плюс обрамляють кромки, становить 1830 × 1830 мм, вага загального набору 3 кг, розмір кожного модуля 300 × 300 × 10 мм.

Всі представлені колекції мають на зовнішній поверхні захисну плівку, яка призначена для запобігання малюнка від стирання. До кожного модулю виробник докладає один керамічний елемент, який стане в нагоді для вирівнювання краю або установки бортика.

«BABYPOL»

Розробником цієї продукції є українська компанія «BABYPOL», виробництво ж виробів здійснюється в КНР.

Покриття та килимки «BABYPOL» виготовляються зі спіненого поліетилену, який є аналогом етиленвінілацетату і має схожі характеристики. Покриття мають розвиваючі логіку і пізнавальні малюнки, мають невелику вагу, тому мобільні, і їх безпроблемно можна взяти з собою при поїздці за місто.

Читайте також:  Оригінальні ідеї зберігання іграшок

Покриття оснащені так званим подушкові шаром, який пом’якшує падіння і захищає малюка від переохолодження.

Завдяки дрібному рельєфному малюнку, нанесеному на поверхню, вона не ковзає, що зводить до мінімуму ймовірність небезпечної ситуації. Покриття «BABYPOL» ідеально підходять для повзання і перших кроків.

Компанія представляє на ринку широкий асортимент своєї продукції, але хітами продажів є покриття, представлені в даній таблиці:

Зовнішній вигляд покриттівНазва сюжетуВартістьхарактеристики вироби
животные 150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнати
мир 150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнати
Одна сторона -«Домашні тварини» , 
друга сторона -«Підводний світ»
1200Цікаві персонажі мультиплікаційних звіряток і риб, а також дивно весела забарвлення обов’язково привернуть увагу малюка. 
Одна сторона килимка познайомить його з домашніми тваринами, а інша з мешканцями підводного світу. 
Розмір покриття становить 1000 × 1400 × 10 мм.
лабиринт 150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнати
страна 150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнати
Одна сторона -«Веселий лабіринт» , 
друга -«Маленька країна»
1350Це покриття має більший розмір і становить 2000 × 1800 × 0,5 мм. 
Одна зі сторін покриття декорована цифровим лабіринтом, і щоб пройти шлях, від його початку до кінця, потрібно слідувати цифрам. 
На другій стороні покриття зображений містечко і казкові персонажі, які також будуть цікаві для розгляду.
Доману 150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнати
сторона по доману 150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнати
Одна сторона -«За Доману» , 
друга -«Фрукти і ягоди»
1400Цей розвиває дизайн покриття-килимка розроблений в США, в «Інституті Потенціалу Людини». Було встановлено, що поєднання чорних і білих клітин, з розміщеними всередині них контурними малюнками, сприяє інтелектуальному розвитку дитини, стимулює функції мозкової діяльності, розвивають пам’ять, покращує зір і концентрацію уваги на певних предметах. 
Друга сторона покриття «Ягоди і фрукти» допоможе підготувати малюка до читання. Поверхня розділена на квадрати, в яких знаходяться великі зображення ягід і фруктів, їх назва також написано великим шрифтом, що допоможе малюкові візуально звикнути до букв і їх поєднань. 
Лінійні параметри цього покриття-1000 × 1400 × 10 мм, а вага становить 1 кг.
прогулка 150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнати
150x150 - М'яка підлога для дитячоі кімнати
Одна сторона -«Морська прогулянка», 
друга -«Лабіринт»
1800Яскравий дизайн і цікаві морські мешканці обов’язково привернуть увагу дитини. Чи не залишиться непоміченим і буквений міст і повітряні кулі. 
«Лабіринт», зображений на другій стороні покриття, являє собою карту, за допомогою якої потрібно дістатися до скарбів. Проходячи через нього, малюк зустріне на шляху букви і цифри, які неодмінно залишаться в пам’яті, а також побуває в цікавих місцях. 
Розмір цього покриття становить 1800 × 1500 × 10 мм.

Цим виробником представлені покриття і з іншими дизайнерськими рішеннями, тому їх можна підібрати під будь-який вік дитини і для різної площі кімнати. Покриття легко згортається в рулон або ж перевертається на інший бік, так як має зовсім невелику вагу.

Догляд за м’яким покриттям

М’який модульний підлогу не накопичує статичної електрики, завдяки цьому воно і не притягає пилу. Однак, будь-який матеріал все одно вимагає періодичної прибирання. Не є винятком і м’яке покриття.

Модулі м\'якого покриття для дитячої кімнати можна швидко демонтувати, щоб усунути сильні забруднення у ванній або навіть в посудомийній машині
Модулі м’якого покриття для дитячої кімнати можна швидко демонтувати, щоб усунути сильні забруднення у ванній або навіть в посудомийній машині

Модулі м’якого покриття для дитячої кімнати можна швидко демонтувати, щоб усунути сильні забруднення у ванній або навіть в посудомийній машині

Очищення може здійснюватися кількома способами:

 • Суха чистка пилососом.
 • Вологе прибирання за допомогою вологої серветки. При цьому може бути застосовано миючий засіб для дитячого посуду.
 • Сильно забруднені модулі замочуються в ванні, а потім очищаються за допомогою щітки середньої жорсткості. Потім модулі встановлюють на решітку і дають стекти з них воді. Після цього покриття можна знову укласти на підлогу.
 • Деякі господині, проявивши винахідливість, полегшуючи роботу і заощаджуючи час, пристосували для миття модулів посудомийну машину. Однак, не варто старатися з температурою, вона повинна бути не вище 55 градусів. Модулі потрібно встановити на сітку мийної машини вертикально.

При виготовленні покриття використовуються стійкі барвники, тому яскраві кольори не втрачають своєї інтенсивності протягом усього періоду експлуатації, в тому числі навіть після прання модулів в посудомийній машині.

Матеріал не вбирає вологу — будь-які пролиті на неї рідини, будь то масло або вода, що не розтікаються по поверхні, тому їх легко можна видалити за допомогою добре вбирає серветки. При цьому на покритті не залишається слідів.

Також добре видаляються з поверхні сліди від кольорових олівців, маркерів і фломастерів. Чи не карбується в підлоги матеріалу і пластилін — він без особливих зусиль счищается з поверхні.

Не можна використовувати для очищення м’якої підлоги миючі засоби, що містять абразивні речовини. Вони здатні пошкодити поверхню і погіршити її якість.

Матеріал м’який, але дуже пружний, тому його досить складно порвати або пошкодити гострими предметами. Малюки в період прорізування зубів тягнуть до рота і кусають буквально все підряд без розбору. Якщо вибрано покриття зі знімними елементами, то їх також чекає «доля бути покусаними». На них можуть залишитися сліди, але відкусити шматок у дитини не вийде, поетом, і з цього боку матеріал є безпечним.

 

Як можна бачити з представлених характеристик, м’яка підлога підходить для кімнат, в яких проживають діти різного віку. Так, малюкам до року на покритті зручно вчитися повзати, а потім ходити і тримати рівновагу, розвивати моторику і логіку. Дуже добре підходить покриття і для активних ігор і заняття спортом для дітей старших вікових груп.

Батьки можуть бути спокійні за безпеку дитини. Навіть впавши в ході гри, він не отримає серйозних травм, а також не надихається пилом, якої в інших м’яких текстильних покриттях — більш ніж достатньо.

І ще. Цікаво й те, що деякі м’які модульні килимки для дітей молодшого віку оснащені ще і звуковими пристроями. Наприклад, що імітують звуки, які видають ті чи інші тварини. Наскільки це виправдано — складно сказати, але на перших порах дитині, безумовно, така «опція» сподобається.

Відео: Дитячі м’які килимки-пазли з вбудованими звуковими функціями

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

3403 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *