Креативне оформлення клумб і майданчиків

Сучасне декоративну огорожу — невід’ємна частина прикраси заміського ділянки. З його допомогою можна зонувати простір, захищати об’єкти з метою безпеки. Наприклад, установка такої конструкції навколо озера захистить відпочиваючих від випадкового падіння у водойму. Декоративний паркан для дачі виконує естетичну функцію. Загальна картина ділянки буде виглядати гармонійно, якщо огорожу виконано в одному стилі з іншими об’єктами. 

Декоративна огорожа використовується для оформлення квітників, клумб, палісадників і інших ділянок саду

Декоративна огорожа використовується для оформлення квітників, клумб, палісадників і інших ділянок саду

Декоративний парканчик: які матеріали використовувати

Залежно від цілей і дизайнерської задумки для установки забору на території заміських будинків і дач використовують натуральні матеріали, пластик, а також підручні засоби. Огородження для зовнішнього кордону або внутрішнього зонування простору найчастіше виготовляють із пластику, дерева, каменю, бетону, нержавіючої сталі. Купити декоративні блоки для стовпів паркану, а також інші елементи огорожі можна в будь-якому спеціалізованому магазині.

 

Найчастіше для огорожі клумб господарі використовують готові пластикові конструкції, які заглиблюються в грунт

Найчастіше для огорожі клумб господарі використовують готові пластикові конструкції, які заглиблюються в грунт

Багато господарів знаходять для себе нестандартні рішення оформлення прибудинкової території. Декоративні парканчики для клумб своїми руками роблять з таких підручних матеріалів:

  • скляних пляшок;
  • пластикових пляшок;
  • тарілок;
  • автопокришок;
  • DVD-дисків і т. Д.

Сьогодні купити декоративний паркан досить легко. Однак, зробивши його своїми руками, можна насолоджуватися не тільки оригінальним оформленням, а й самим процесом створення. Вибираючи матеріали, які вже є будинки, вийде заощадити кошти. Як варіант, можна придбати будь-які матеріали в магазині, а займатися оформленням і монтажем самостійно.

 

Декоративний парканчик з натуральних матеріалів виглядає природно і органічно

Декоративний парканчик з натуральних матеріалів виглядає природно і органічно

Паркан для клумби з пластика: виправдана популярність

Пластик відносно недавно застосовується для створення різного роду огороджень. При цьому він дуже популярний в сфері будівництва. На ринку широко представлені різні моделі пластикових конструкцій для декоративних огорож. Їх використовують для виділення квіткових клумб. Крім цього, пластикові штахетник встановлюють для зонування ділянки, огородження дитячого майданчика і невеликих водойм, облаштування декоративних бордюрчиків.

Важливо знати! Паркан — це загальна назва, що характеризує певний зовнішній вигляд секції паркану. Конструкція передбачає розміщення планок (Штакет) вертикально, на невеликій відстані один від одного. Традиційно Штакет кріпляться на горизонтальну планку, а закріплюються на стовпчиках, вкопаних в землю.

 

Пластикові конструкції користуються популярністю за рахунок зручності і невисокої ціни

Пластикові конструкції користуються популярністю за рахунок зручності і невисокої ціни

Установка пластикового декоративного забору має ряд переваг. Перш за все, це доступний у фінансовому плані варіант. Конкурентні ціни дозволяють клієнту обрати будь-який дизайн для своєї ділянки. Спеціалізовані магазини представляють великий асортимент пластикових секцій і блоків для установки огорожі. Колірна палітра цього матеріалу також дуже різноманітна.

Залежно від призначення забору можна вибрати секції різних форм і розмірів. Якщо потрібно позначити клумби з квітами, висота огорожі може бути 15-20 см. Такі парканчики часто виявляються досить міцними завдяки своєму невеликому розміру. Якщо захистити потрібно палісадник, зазвичай купують секції вище. Розміри потрібно підбирати в залежності від того, які рослини будуть сусідити з огорожею. Для середніх кущових рослин і квітів підійдуть блоки висотою 50-60 см. Для великої садової рослинності можна підібрати більш високі секції.

 

Простий і елегантний варіант декоративного забору - білий штахетник

Простий і елегантний варіант декоративного забору — білий штахетник

Декоративний парканчик для саду з пластику

Пластиковий паркан для дачі легко може копіювати інші матеріали. Залежно від стилістичних особливостей ділянки можна вибрати огорожі, що імітують дерево, цегла, камінь та ін. При цьому забір з пластика не потрібно кожен сезон оновлювати, наносити захист від зовнішнього середовища, корозії. До того ж він гарний і яскравий з обох сторін. Підібрати блоки пластикового огородження можна для будь-якого дизайнерського проекту.

Для оформлення ділянки часто використовують пластикову декоративну сітку для огорожі, яка називається «тин». Вона виглядає просто, але помітно освіжає ділянку. Якщо є необхідність закрити територію, встановлюють глухі секції. Однак при сильних поривах вітру паркан без металевого каркаса може постраждати. На фото дачних зборів можна зустріти багато варіантів застосування пластикової сітки. Вона не така міцна, як металева, але прекрасно справляється з функцією огорожі клумб і палісадників.

 

Біла декоративна огорожа виглядає дуже ошатно в палісаднику

Біла декоративна огорожа виглядає дуже ошатно в палісаднику

Декоративні блоки для забору з пластика легко встановлюються своїми руками. Їх можна поставити як на рівну поверхню, так і на схили. Найчастіше блоки вставляють в землю легким натисканням. Будь-яку секцію паркану можна легко дістати і переставити. У разі якщо якась частина конструкції вийшла з ладу, купити і замінити відсутню деталь не складе труднощів. Адже одним з явних переваг огорожі з пластику є його доступність в ціні.

Пластикове огорожу для дитячих майданчиків

Завдяки своїм властивостям, парканчики з пластика часто використовуються для огорожі дитячих майданчиків. Такі конструкції можна встановлювати як на прибудинковій території, так і всередині будинку. Причому за ними дуже легко доглядати. Дитяча безпека — це пріоритетне питання будь-якої ділянки, на якому знаходяться діти. Існує кілька видів огорож з пластика.

 

Яскравий декоративний паркан із пластику використовують для огорожі дитячих ігрових майданчиків

Яскравий декоративний паркан із пластику використовують для огорожі дитячих ігрових майданчиків

Зверніть увагу! Пластик, з якого виготовляють огорожі для дитячих ігрових зон, абсолютно безпечний. З такого ж матеріалу роблять дитячий посуд і деякі іграшки.

Для зовсім маленьких дітей до 2 років найчастіше встановлюють так званий манеж. Виглядає він як замкнуте коло висотою 70-80 см, в якому діти можуть проводити досить багато часу. Тому він повинен бути максимально міцним. Важливо, щоб в блоках були відсутні гострі деталі і виступаючі кути, які можуть травмувати дитину.

Огородження всередині будинку зазвичай застосовуються для того, щоб перекрити доступ дітей до будь-яких приміщень. Небажаним буде перебування малюків у тих кімнатах, де є небезпечні предмети, інструменти та інше. Для забезпечення безпеки встановлюють дверні огорожі. Конструкція прикручується болтами або розташовується враспор.

 

Огорожа дитячих майданчиків служить не тільки естетичної мети, але і необхідний захід безпеки

Огорожа дитячих майданчиків служить не тільки естетичної мети, але і необхідний захід безпеки

Дитячі майданчики в обов’язковому порядку захищаються для ігор. Для подібних конструкцій існують необхідні критерії, пов’язані з технікою безпеки. Щоб більш високі діти не перевалювалися через паркани, висота огорожі повинна бути не менше 130 см. Слід виключити гострі кути і деталі. Необхідно, щоб верхівки огорожі обов’язково були пологими, щоб не травмувати дитину при активній взаємодії з декоративним парканом.

Декоративний паркан для дачі з дерева

Прекрасну конкуренцію конструкцій із пластику складають декоративні дерев’яні паркани. Їх використовують не тільки для зонування території, але і для зведення огорожі навколо всієї ділянки. Оскільки це один з найпростіших натуральних матеріалів, його використовують для облаштування будинків протягом багатьох років. Тому сьогодні на ринку представлено дуже багато варіантів декорування ділянок дерев’яними парканами.

 

Дерево - досить універсальний матеріал, з якого можна створювати цікаві креативні варіанти огорож

Дерево — досить універсальний матеріал, з якого можна створювати цікаві креативні варіанти огорож

Традиційно дерев’яні огорожі закріплюють на металевих стовпах. Несучі опори вкопують у землю, а потім заливають бетоном. Така міцність здатна забезпечити максимальний захист забору від будь-якого зовнішнього впливу. На стовпах обов’язково роблять прогони, стандартний розмір яких становить 50 мм на 100 мм, після чого можна буде фіксувати дерев’яну огорожу. Класичний стиль передбачає закріплення дощок вертикально.

Не менш актуальним і цікавим є дизайн декоративного паркану з дерева, який називається «ялинка». Зовні він чимось нагадує великі дерев’яні жалюзі . Матеріали і монтаж відповідають традиційного стилю з вертикальним розташуванням дощок. Однак дошки, на відміну від класичного варіанта, в цьому випадку фіксують в прогони горизонтально, під кутом 45 °.

 

Для створення декоративної огорожі може підійти все, що знайдеться на ділянці і здається непотрібним

Для створення декоративної огорожі може підійти все, що знайдеться на ділянці і здається непотрібним

Залежно від цілей можна змінювати кут нахилу дощок. Тим самим створюється можливість регулювати кількість світла, який буде потрапляти на ділянку. Якщо потрібно створити хорошу тінь і прикрити територію від сторонніх очей, дошки фіксують дуже щільно і практично перпендикулярно землі.

Коли виникає необхідність в проникненні на ділянку великої кількості сонячних променів, кут розташування дощок змінюють в іншу сторону, створюючи просвіти в кладці.

Частокіл: похід в магазин або паркан для дачі своїми руками

Багато років не втрачає своєї популярності дерев’яну огорожу, зване частоколом. Частокіл використовувався ще з давніх часів для захисту території від непроханих гостей. Верхівки колів спеціально гостро заточували, щоб вони виконували захисну функцію. Цей стиль хороший тим, що заготовлені кілки можна купити в спеціалізованих магазинах, а можна виготовити своїми руками. При цьому ціна у них невисока, а ось для підготовки матеріалу потрібно знати певні правила.

Декоративний парканчик з дерева використовується для огородження клумб виглядає досить елегантно

Декоративний парканчик з дерева використовується для огородження клумб виглядає досить елегантно

Бруски для зведення частоколу виготовляти потрібно з сухої деревини, підбираючи приблизно однакові по діаметру дерева. Сирий матеріал необхідно буде висушити. Сушіння деревини повинна відбуватися в приміщенні, яке добре провітрюється. При цьому слід виключити прямий вплив сонячних променів на колоди. Сушити їх потрібно в середньому 20 днів, після чого деревину підганяють по висоті, при бажанні створюючи загострені краю. По всій довжині бруски зачищають від зайвих сучків і нерівностей текстури.

Зверніть увагу! Частокіл з березових олівців створить неповторний колорит на вашій ділянці за дуже приємною ціною.

Установка частоколу на дачній ділянці

Для монтажу частоколу найчастіше використовують металеві опори. Перш ніж встановлювати бруси, необхідно вирити траншею, глибина якої становить приблизно 1/10 частину висоти кілків. Траншею заливають розчином цементу, що забезпечує максимальну міцність і стійкість майбутньої огорожі. Оскільки дерево натуральний матеріал, перед усадкою його слід обробити антисептиком. Це збільшує термін експлуатації конструкції і створює перешкоду для гниття і інших природних негативних процесів.

Білий класичний паркан часто поєднують з трояндами та іншими квітами, що надає ділянці святкового вигляду

Білий класичний паркан часто поєднують з трояндами та іншими квітами, що надає ділянці святкового вигляду

Після підготовки місця установки частоколу можна приступати до фіксування оброблених кілків. Їх вбивають щільно один до одного, використовуючи спеціальні накладки на інструмент. Це потрібно для того, щоб уникнути пошкодження верхівок забору. Існує кілька традиційних стилів оформлення. Найчастіше використовують таку укладку: опуклий суцільний частокіл, увігнутий простий і увігнутий подвійний. На фото парканів для дачі широко представлені ці та інші варіанти дизайну огорож частоколом.

Садовий парканчик з каменю: популярні матеріали

Переваг у кам’яної огорожі дуже багато. Серед них можна виділити основний плюс — це довговічність таких зборів. Даний матеріал не потребує особливого догляду, при цьому має високу міцність. Великий вибір порід каменю дозволяє оформити ділянку з урахуванням будь-якого дизайнерського проекту. Єдиним недоліком можна вважати відносно високі ціни на матеріал для кам’яної огорожі.

Камінь - ще один популярний матеріал для створення декоративних огорож

Камінь — ще один популярний матеріал для створення декоративних огорож

Найдоступнішим (і тому актуальним) варіантом в даний час визнаний кругляк. Він прекрасно поєднується з будь-якими дерев’яними конструкціями, а також відмінно поводиться в цементному розчині. Залежно від того, які мінерали переважають в складі породи, булижники бувають коричневі, теракотові, червоні, золотисті. Тому декоративний паркан для клумби з використанням кругляка прекрасно доповнить будь-який ландшафтний дизайн.

Часто можна побачити на фото декоративний паркан, виконаний з пісковика. Цей камінь в природі також представлений в різноманітній кольоровій гамі. Він відмінно піддається будь-яким видам обробки. На ринку зустрічається піщаник шорсткий, рваний, а також тесаний. За своєю природою дана порода каменю стійка до морозів.

Корисно знати! Офіційна резиденція президентів США, іменована Білим Домом, побудована з пісковику.

Перевага кам\'яних огорож в їх довговічності і невимогливість до догляду

Перевага кам’яних огорож в їх довговічності і невимогливість до догляду

Прекрасним матеріалом для забору вважається доломіт. Він продається плоскими пластинами різної форми — це камінь осадової породи. Його видобуток проводиться в кар’єрах шляхом вибухів, після чого доломіт обробляють за допомогою шліфувального круга. Декоративний парканчик для саду з доломіту можна виконати будь-якої форми, використовуючи різні види геометричній кладки.

Дуже впізнаваним матеріалом вважається вапняк і його різновид — черепашник. Ця порода зовні має пісочний жовтуваті тони і рельєфну текстуру. Характерна особливість вапняку — його податливість будь-якій обробці. Цей матеріал легко шліфувати і пиляти, що, однак, одночасно є і мінусом такого огородження. Вапняк дуже добре вбирає вологу, тому схильний до зовнішньому негативному впливу середовища. Для доцільності його експлуатації потрібно заздалегідь проконсультуватися з фахівцями.

Створення клумби з кам\'яних блоків дозволить зробити міцне і красиве спорудження

Створення клумби з кам’яних блоків дозволить зробити міцне і красиве спорудження

Самим міцним, довговічним і дорогим по праву вважається граніт. Найчастіше зустрічається камінь темно-сірого кольору. Його добувають блоками, а також в подрібненому вигляді. Це вулканічна порода, тому вона має максимальну стійкість до будь-яких кліматичних умов. Для декоративного забору на дачу не так часто застосовують гранітний камінь. Це дуже міцний, але в той же час досить дорогий матеріал, в зв’язку з чим фахівці радять використовувати більш доступні в ціні породи каменів для садових огорож.

Декоративна огорожа з бутового каменю

Бутовий камінь — це фракції різних порід каменів неправильної форми. Широко використовується в будівництві, так як має прекрасне співвідношення якості і ціни. Завдяки своїм властивостям паркан з буту захистить ділянку від шуму, пилу, сторонніх очей. До того ж він виглядає надійно і презентабельно. Також можна використовувати бут для створення декоративних огорож своїми руками. Така конструкція прекрасно впишеться в будь-який проект ландшафтного дизайнера.

Бутовий камінь - один з популярних матеріалів використовуваних для створення декоративних огорож

Бутовий камінь — один з популярних матеріалів використовуваних для створення декоративних огорож

Продається бутовий камінь невеликими шматками неправильної форми. Бувають такі види фракцій буту:

  • рвана, з нерівними краями по всій площі;
  • рвана, з наявністю кутів в певних місцях для зручності кладки;
  • з наявністю гладких сторін;
  • «Плитняк» товщиною до 15 см.

Неправильна рвана форма бутового каменю з’являється через те, що добувають його в процесі вибуху. Перший вид, який нічим не обробляється, краще відбирати вручну. Це дозволить отримати хороші фрагменти для майбутньої огорожі. Для формування декоративних стовпів для забору з каменю підходить другий варіант буту, що має яскраво виражені кути. При кладці потрібно вдумливо розглядати кожен фрагмент, щоб сформувати в результаті красиві декоративні блоки для стовпів паркану.

Деякі огорожі є справжніми шедеврами мистецтва

Деякі огорожі є справжніми шедеврами мистецтва

Бутові камені з наявністю гладких сторін найчастіше застосовують для створення стін паркану. Вони легко укладаються горизонтально, при цьому створюють значну міцну стіну. Також для цієї мети прекрасно підходить плитняк з буту. Робота над таким декоративною огорожею для клумб зажадає терпіння і вправності. Прекрасно впишеться в будь-який ландшафт плитчасту садовий бордюр для квітників: декоративний паркан для клумб з цього каменю виглядає благородно і презентабельно.

Декоративні огорожі з бетону: довговічність і краса

Завдяки своїм властивостям, бетонний паркан — це надійний захист ділянки. Можна придбати декоративний паркан з бетону, який поєднує в собі міцність і естетично прекрасний зовнішній вигляд. Бетонні секції обійдуться дешевше, ніж огорожі з каменю або цегли. Їх відливають в спеціальних формах, за допомогою яких створюють на плитах малюнки і ажурні композиції.

Огорожа з бетону проста у виконанні і часто використовується на ділянках з сучасним дизайном

Огорожа з бетону проста у виконанні і часто використовується на ділянках з сучасним дизайном

Нескладна техніка виготовлення дає можливість виробникам надавати широкий вибір бетонних парканів, що відповідають різним стилям і дизайнам, що сприяють прикрасі будинку. Найпоширенішою вважається технологія монтажу, при якій фрагмент забору складається з трьох горизонтальних плит, розміщених один на одному. Весь блок встановлюється або на підпори, або за допомогою так званих склянок.

Попередньо потрібно розмітити територію і підготувати майданчик для монтажу опор бетонного паркану. Стовпи монтуються на відстані приблизно 2 м один від одного. Щоб підготувати склянки самостійно, необхідно викопати ямки глибиною від 70 см до 130 см і шириною 40-50 см. Всередину яма повинна бути вирита таким чином, щоб перевищити глибину промерзання землі. Залежно від регіону глибина ями може бути різною і відрізнятися за своїми розмірами майже вдвічі.

Корисна порада! На початкових етапах установки забору слід використовувати нівелір — геодезичний прилад для виявлення різниці висот між опорами.

Бетон чудово комбінується з іншими матеріалами, наприклад деревом або пластиком

Бетон чудово комбінується з іншими матеріалами, наприклад деревом або пластиком

Потім потрібно засипати в підготовлені отвори щебінь, приблизно на третину. Також підійдуть суміш гравію і піску, каміння, бетонні відходи або цегляна крихта. Коли опори будуть встановлюватися в ці ями, рекомендується підсипати в них щебінь або інший використовуваний матеріал. Це створить більш стійку конструкцію. Стовпці необхідно вирівняти по висоті, щоб уникнути помилок монтажу та провести міцну фіксацію.

У пази опор для зручності і точності конструкції вставляються дерев’яні балки. Вони залишаються в такому положенні до тих пір, поки кам’яного стовпа не будуть остаточно готові для установки бетонних плит між ними. Коли більше не залишається сумнівів в тому, що опори стоять рівно по всьому периметру паркану, в стакани заливають цемент і пісок, змішуючи їх до консистенції густої сметани. Традиційно використовують одну частину цементу на 4 частини піску. Після того як суміш залита в ямки, слід в останній раз перевірити, чи рівно встановлені стовпи.

Деякі варіанти декоративних загороджень з бетону не вимагатимуть значних зусиль для створення

Деякі варіанти декоративних загороджень з бетону не вимагатимуть значних зусиль для створення

Сохне такий розчин приблизно 12 годин. Якщо доводиться встановлювати огорожу на нерівній місцевості, в місця присвятив біля основи забору підсипають грунт. Після того як основна конструкція буде готова, залишається тільки вставити декоративні бетонні блоки для забору в пази. Це лише один із способів монтажу. Він хороший тим, що можна не привертати для виконання робіт по установці найманих робітників.

Нержавіючі паркани для палісадника: види металевих огорож

Декоративний металевий паркан — прекрасне сучасне рішення для оформлення дачі або заміського будинку. Цей матеріал з легкістю протистоїть будь-яких впливів середовища, не піддається корозії. До того ж він стійкий до механічних пошкоджень. Огорожа з нержавіючої сталі може зберігати презентабельний зовнішній вигляд до 50 років. При цьому не вимагає обробки або спеціального догляду.

Загородження з металу дозволяє створювати стильні композиції на ділянці

Загородження з металу дозволяє створювати стильні композиції на ділянці

З металу легко створювати стильні декоративні огорожі для клумб, палісадників, зон відпочинку, ігор та інших об’єктів прибудинкової території. Стійкість до іржі обумовлена ​​кількістю хрому, який входить до складу матеріалу. Сталь, що містить до 15% хрому, прекрасно експлуатується в звичних умовах. Якщо дана величина перевищує 15%, матеріал стійкий до корозійних процесів в особливо агресивному середовищі і в умовах підвищеної кислотності.

Варіантів складання металевих конструкцій дуже багато. Використовують окремі фрагменти (штакетіни) або готові прольоти. На фото декоративних огорож часто можна зустріти комбіновані огорожі (наприклад, з такими матеріалами, як бетон, камінь або цегла). Для монтажу конструкцій із застосуванням металевих елементів використовують болти і заклепки. У деяких випадках для встановлення знадобиться зварювальний апарат. Можливість монтажу такого стильного заборчика своїми руками -однозначное гідність даного варіанту огорожі.

Парканчик з металу легко монтується і може прослужити багато років при належному і регулярному догляді

Парканчик з металу легко монтується і може прослужити багато років при належному і регулярному догляді

Парканчики у вигляді решітки з камінням — «німецькі огорожі»

Дуже надійним варіантом вважається створення огорожі з використанням металевої конструкції, заповненої каменем. Такі моделі називають «німецькими» парканами. Це стильні сучасні огорожі, які відрізняються не тільки значним зовнішнім виглядом, але і простотою монтажу. Якщо купити готові елементи металевого каркаса, можна і не вдаватися до послуг ковалів. Камені, якими наповнюють внутрішній простір, можуть мати різні форми, розміри і кольори.

Для установки буде потрібно створити бетонний фундамент. При цьому можна або використовувати ямковий спосіб розміщення (тобто бетонувати тільки ті місця, де будуть розташовуватися стовпи), або заливати траншею по всій території огорожі. Стовпи розташовуються на рівних друг від друга відстанях, а між ними встановлюються секції паркану. Найзручніше застосовувати труби квадратної форми. Однак вони можуть мати будь-який дизайн, виходячи з проекту з оформлення ділянки.

Огорожі з габіонів стають все більш популярними завдяки простоті монтажу та експлуатації

Огорожі з габіонів стають все більш популярними завдяки простоті монтажу та експлуатації

Для секцій радять використовувати металевий прут. Він забезпечує значну надійність і має привабливий зовнішній вигляд. При цьому прут можна по-різному вигинати, надаючи йому оригінальний зовнішній вигляд. Безумовно, елементи кування позначаться на ціні німецького забору. Однак цей вид оформлення привабливий і в простому виконанні, і в більш хитромудрих дизайнерських рішеннях.

Декоративні парканчики для клумб з підручних матеріалів

Багато власників дачних ділянок і заміських будинків створюють паркани своїми руками. Фото таких творів мистецтв можна легко знайти в інтернеті. Цей спосіб економічний, але не завжди простий у виконанні. Зате для декоративного забору своїми руками можна вибирати будь-які підручні матеріали. Якщо потрібно буде розширити конструкцію, не виникне необхідності шукати і докуповувати відсутні елементи.

Вибір матеріалу для створення огорожі залежить від смаків власника і загального дизайну ділянки

Вибір матеріалу для створення огорожі залежить від смаків власника і загального дизайну ділянки

Огородження для клумб своїми руками виконують з пластикових або скляних пляшок. Їх підбирають за кольором і формою, а потім вставляють в землю прямо або під кутом. Зручність такого способу полягає в тому, що можна зонувати територію клумб або грядок будь хитромудрої форми. Також зустрічається варіант комбінації скляної тари з бетонними розчинами. Він більш надійний і оригінальний.

Якщо в господарстві є старий, неповне або просто непотрібний сервіз, він прекрасно підійде для створення забору для клумби своїми руками. Простота цього способу поза конкуренцією: елементи посуду вставляють в землю, формуючи будь-які візерунки або малюнки на ділянці. Таким же чином можна вставляти старі DVD-диски. За рахунок своєї фактури вони будуть чарівно «грати» на сонці.

Зверніть увагу! Декорувати огорожу для квітів в стилі «ретро» можна за допомогою старих вінілових платівок. Досить розрізати їх навпіл і вставити в землю.

Також декоративна огорожа може чудово поєднуватися з іншими елементами саду

Також декоративна огорожа може чудово поєднуватися з іншими елементами саду

 

Не менш популярні декоративні огорожі для саду з непотрібних автомобільних покришок. Їх можна розрізати будь-яким підходящим способом і вставити в землю, виконуючи різні дизайнерські ідеї. Дуже часто стару гуму фарбують кольоровими фарбами, створюючи оригінальні композиції на прибудинковій території. Умільці роблять з автопокришок звірів, птахів та інші фігури, що прекрасно підходить при оформленні ділянки для сімей з дітьми.

У питанні оформлення дачі або заміського будинку декоративними заборчиками не буває дрібниць. Важливо вибрати той матеріал і спосіб установки, який приховає недоліки і підкреслить достоїнства прибудинкової території. Правильно підібране огорожу стане чудовою прикрасою ділянки.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Преимущества и недостатки поликарбоната

Вам також може бути цікаво:

b021d3274ad669c09132579d7561c8f3 500x450 - Креативне оформлення клумб і майданчиків
Как сделать навес для машины
Как сделать навес для машины Навес для ...
yarkiy element 500x303 - Креативне оформлення клумб і майданчиків
Погреб
ПОШАГОВАЯ ИНСТРУКЦИЯ Погреб – обязательная пристройка на ...
dd45132d28aa041a4a7b973a70d5033e 500x450 - Креативне оформлення клумб і майданчиків
Преимущества и недостатки поликарбоната
Преимущества и недостатки поликарбоната Основные свойства поликарбоната Прежде ...
99 - Креативне оформлення клумб і майданчиків
Прикраса саду своїми руками
Завдяки хитрим прийомам можна підкреслити природну ...
763 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *