Ізолон-характеристики і призначення

Асортимент матеріалів для утеплення та звукоізоляції — дуже різноманітний. Деякі з них призначені тільки для якоїсь вузької специфікації, інші можна назвати «широкопрофільними». Одні вимагають для нанесення або укладання спеціальної підготовки і спеціального устаткування, інші зможе використовувати навіть «повний профан», який робить перші кроки в будівництві. Так ось — до універсальних матеріалів, розрахованих на максимально широке професійне і аматорське застосування, можна на повній підставі віднести ізолон.

Ізолон - будова, різновиди матеріалу, їх характеристики і призначення в сфері будівництва та оздоблення.
Ізолон — будова, різновиди матеріалу, їх характеристики і призначення в сфері будівництва та оздоблення.

Що цікаво — під цією назвою ховається ціла «плеяда» виробів, схожих за основним матеріалом виготовлення і структурі, але відрізняються формою випуску і призначенням. Причому сфери використання просто вражають своєю різноманітністю. Тому є сенс познайомитися з цим «сімейством» більш предметно.

Отже, ізолон — будова, різновиди матеріалу, їх характеристики і призначення в сфері будівництва та оздоблення.

Що собою в принципі являє ізолон?

Загальна структура матеріалу

Матеріали, що надходять у продаж під загальним найменуванням «ізолон», виробляються з однакового сировини. А саме — це поліетилен, тобто один з найбільш поширених і звичних людині полімерів. Як відомо, поліетилен, якщо говорити саме про хімічній сполуці, вважається абсолютно нешкідливим для людського організму, тобто вироби з нього можна безбоязно «пускати в свій будинок».

Для виробництва изолона використовується як первинний поліетилен, так і продукти переробки поліетиленових відходів.

Але це, звичайно, не просто звичний поліетилен, а вироблений за спеціальною технологією, що забезпечує спінювання розплавленого сировини з подальшим застигання у вигляді пористої воздухонаполненнимі структури, яка як раз і обумовлює особливі характеристики виходить в результаті матеріалу — дуже низьку теплопровідність, здатність ефективно глушити поширення вібрації , повітряних і ударних шумів. Якраз те, що потрібно для якісного утеплення та звукоізоляції. Але це ще далеко не всі можливості изолона — ми детально розглянемо різні його варіанти.

На ілюстрації добре показана ячеистая, напененная повітрям структура изолона, предопределяющая його основні переваги.
На ілюстрації добре показана ячеистая, напененная повітрям структура изолона, предопределяющая його основні переваги.

Відразу обмовимося про один нюанс. Справа в тому, що для деяких виробів під маркою ізолон використовується і дещо інший матеріал — пеносевілен. Це хімічна сполука має масу подібностей з поліетиленом, але все ж по багатьох позиціях міцності і довговічності вважається «кроком вперед».

Переваги та недоліки изолона

Ізолон, незалежно від його більш специфічною різновиди, властивий цілий ряд переваг, а саме:

 • Поліетилен, як уже говорилося, нешкідливий і хімічно інертний. Разом з тим, він досить стійкий до більшості розчинників і технічних рідин.
 • Хімічна структура не змінюється з плином часу. Довговічність матеріалу залежить від ступеня його захищеності в загальній конструкції і може бути цілком порівнянна з терміном служби всього будинку в цілому. Спінений поліетилен не гниє, не уражається грибком, не стає живильним середовищем ні для комах, ні для гризунів.
 • Матеріал легко ріжеться, але разом з цим показує непогану стійкість до розриває і здавлює навантаженні. Мало того, багато типів изолона мають здатність відновлювати свою форму після зняття деформуючих впливів
 • Ізолон не гігроскопічний — він практично не вбирає воду. Його паропроникність теж прагне до нуля. Це дозволяє розглядати матеріал, якщо потрібно, в якості додаткової або навіть основний гідро- і пароізоляції. Особливо така якість виражено у пінополіетилену, оснащеного відображає фольгированним покриттям — практично ідеальне рішення для утеплення стін в лазні.
Практично відсутня гігроскопічність і прагне до нуля паропроникність роблять матеріал, наприклад, незамінним для всебічної ізоляції стін в парній.
Практично відсутня гігроскопічність і прагне до нуля паропроникність роблять матеріал, наприклад, незамінним для всебічної ізоляції стін в парній.
 • Матеріал не можна назвати зовсім негорючих, але і розповсюджувачем полум\’я під час пожежі він не стане. При згорянні газоподібні продукти не мають надмірної токсичністю, на відміну від деяких інших утеплювачів, наприклад, стірольний групи.
 • Еластичність полотен, стрічок або панелей изолона робить роботу з ним нескладної, яка потребує докладання якихось серйозних зусиль або наявності професійних навичок.
 • Матеріал має високу термічну стійкість в широкому діапазоні температур. У всякому разі, в межах від мінус 60 до плюс 90 градусів йому нічого не загрожує, а в реальних умовах експлуатації вихід з цього діапазону навряд чи можна всерйоз розглядати.
 • Матеріал відносно недорогий, доступний, представлений в широкому розмаїтті.

Ось про це розмаїтті виробів, що фігурують під назвою «ізолон» якраз і піде мова далі.

Про недоліки изолона іноді говорять наступне:

 • На ізольовані стіни не можна наносити штукатурну обробку або клеїти шпалери, обов\’язково потрібно обшивка якимось жорстким матеріалом.

В якійсь мірі це так, але, як ми побачимо далі — є і «виключення з правил».

 • Ізолон нестійкий до прорізати, протикають впливу. Ну, якщо це недолік, то його можна приписати дуже багатьох будівельних і оздоблювальних матеріалів.
 • Деякі «лають» ізолон за дорожнечу. А тим часом — ми тільки що говорили, що його можна віднести до доступним матеріалами. Начебто — явне протиріччя …

Насправді все зрозуміло. По-перше, різноманітність типів матеріалу і форм випуску передбачає і чималий розкид цін. А по-друге, дорого чи дешево — це, багато в чому, дуже суб\’єктивні оцінки, яким сліпо вірити, що не змішав зі своїми потребами і можливостями — просто нерозумно.

Сфери застосування изолона

Так як асортимент матеріалів під цією назвою — дуже великий, то і сфери застосування вражають своєю різноплановістю.

 • Ізолон дуже широко використовується для термоізоляційних робіт, причому — практично на будь-яких ділянках будівель.
Читайте також:  Аерогель області застосування
Один з «класичних» прикладів - використання фольгованого изолона для утеплення балкона або лоджії.
Один з «класичних» прикладів — використання фольгованого изолона для утеплення балкона або лоджії.
 • Форма випуску матеріалу передбачає його зручність для термоізоляції інженерних комунікацій.
 • Поєднання відображають здібностей фольгованого изолона і низьку теплопровідність — чудові якості для створення термоотражающим екранів, наприклад, за радіаторами опалення, або на стінах за потужними обігрівальними приладами (печами, котлами тощо).
На цій ілюстрації показано різноманіття можливостей різних типів изолона в сфері індивідуального будівництва
На цій ілюстрації показано різноманіття можливостей різних типів изолона в сфері індивідуального будівництва
 • Вже згадані раніше якості гидрофобности роблять ізолон прекрасної перешкодою для вологи і пара — для деяких приміщень це мало не єдино прийнятне рішення.
 • Будь-який тип изолона стає захистом від повітряних шумів — ефективно гасять звукові хвилі. А крім того, багато матеріалів цього сімейства здатні протистояти поширенню ударних шумів і вібрації, наприклад, від працюючого силового обладнання або великої побутової техніки. Тому при будівництві можуть використовуватися демпфирующие прокладки з изолона між сполучаються деталями (конструкціями).
Ізолон припав до душі автомобілістам - вони охоче його використовують для утеплення та звукоізоляції своїх машин.
Ізолон припав до душі автомобілістам — вони охоче його використовують для утеплення та звукоізоляції своїх машин.
 • Широко застосовується ізолон для термо- і звукоізоляції автомобільної техніки.
Саморобний похідний контейнер-холодильник з термоізоляцією з изолона.
Саморобний похідний контейнер-холодильник з термоізоляцією з изолона.
 • Знаходить він застосування в якості теплоізоляції в конструкції холодильників і морозильних камер, кондиціонерів, інший кліматичної техніки.
 • Еластичність матеріалу, різноманіття колірного оформлення полотен різної товщини, повна нешкідливість полімеру для людини — все це робить ізолон вкрай затребуваним при виробництві одягу і взуття, спорядження для туризму та відпочинку, для заняття спортом. Активно використовується він у виготовленні дитячих іграшок. Можна сказати, існує цілий напрямок в дизайнерському мистецтві — виготовлення незвичайних предметів інтер\’єру з різнокольорових полотен изолона.
Туристичне та спортивне спорядження, деталі одягу та взуття, матеріали для творчої реалізації - все це теж відноситься до можливостей изолона.
Туристичне та спортивне спорядження, деталі одягу та взуття, матеріали для творчої реалізації — все це теж відноситься до можливостей изолона.

Якщо посидіти — подумати, то, напевно, можна буде згадати або придумати і інші варіанти використання изолона Але і того, що вже сказано, мабуть — цілком достатньо, щоб в повній мірі оцінити широту експлуатаційних можливостей матеріалу.

Форми випуску изолона

Універсальні полотна изолон

До цієї категорії матеріалів відносять рулонні і листові вироби різної товщини, з різних типів изолона, що позначаються цифровими індексами 100, 300 або 500, з можливим додаванням ще й буквених символів.

Ізолон 100

Цей матеріал відносять до найбільш доступний за ціною, що зовсім не говорить про його низьку якість. Просто для його виробництва не потрібно хоч трохи складних технологічних процесів. Для виготовлення цілком може використовуватися вторинну сировину. Але при цьому експлуатаційні характеристики виходить в результаті ізолятора цілком задовольнять дуже багато запитів.

Раніше застосовувалося назву цього різновиду — «Ізолон НСЕ». Абревіатура позначала, що це звичайний, так звані незшитий поліетилен. Тобто не проходить особливої ​​обробки для створення додаткових міжмолекулярних зв\’язків.

Ізолон 100 в листовій формі випуску
Ізолон 100 в листовій формі випуску

Середня щільність такого матеріалу — 25 кг / м³. і при цьому вона показує, звичайно, далеко не рекордний, але все ж цілком пристойний коефіцієнт теплопровідності 0,045 Вт / (м × ℃).

Виготовляється матеріал на екструзійних лініях з фізичним вспениванием розплаву сировини. У підсумку виходить структура із закритою газової осередком, причому осередки — досить великого розміру.

Відмінність від інших типів изолона, виготовлених із зшитого поліетилену, не тільки, звичайно, в ціні. Цей матеріал хороший для теплоізоляції або шумозаглушення тільки в тих умовах, де на нього не діє сдавливающая навантаження. Проблема в тому, що після деформації осередку, так би мовити, неохоче повертають свою колишню форму. Тобто ізолон в таких умовах буде «злежується», втрачати в товщині, воздухонаполненнимі, в термо- і звукоізоляційні якості.

Скажімо, утеплення стіни з подальшою обшивкою по каркасу вагонкою — ізолон 100 відмінно підійде. Але ось використовувати його в якості еластичної утепляющей і шумопоглинаючою підкладки, скажімо, під фінішне покриття підлоги, ламінат або лінолеум — нічого путнього не вийде. він досить швидко промнется і втратить свої переваги.

Форма випуску звичайного изолона 100 залежить від необхідної товщини матеріалу.

Полотна товщиною від 1 до 10 мм надходять в продаж в рулонах завдовжки до 50 метрів Ширина рулонів — 1050, 1300 і 1600 мм.

Ізолон 100 товщиною понад 10 мм (до 50 мм включно) реалізується в листах. Стандартний розмір листів — 1000 × 2000 мм (приклад показаний на ілюстрації вище).

В ході виробництва в розплав може додаватися пігментний барвник — різнокольорові полотна охоче купуються дизайнерами інтер\’єрів і майстрами рукоділля.

 

Ізолон 300

Видання, що вийшло з офіційного вжитку назва цього матеріалу — Ізолон ППЕ НХ. Це означає, що вироби виготовлені із зшитого поліетилену, а сам процес зшивання виконувався по хімічній технології.

Відразу повторимося — стислість поліетилену означає створення поперечних зв\’язків між характерними для цього полімеру лінійними молекулами. Тобто молекулярна решітка приймає тривимірну структуру, що відразу позитивно позначається і на характеристиках матеріалу.

Навіть візуально осередку зшитого і незшитого спіненого поліетилену відрізняються. У изолона 300 бульбашки дрібніше, більш правильної форми і все приблизно однакового розміру.

Все відмінно видно на фотографії: вгорі «анархія» незшитого спіненого поліетилену, внизу - удавана більш щільною структура матеріалу, що пройшов зшивання.
Все відмінно видно на фотографії: вгорі «анархія» незшитого спіненого поліетилену, внизу — удавана більш щільною структура матеріалу, що пройшов зшивання.

Але головне інше: структура зшитого пінополіетилену завжди буде ганьбитися відновити свою конфігурацію після деформації, незалежно від того, яка і як довго прикладалася навантаження.

У цьому неважко переконатися, самостійно провівши нехитрий експеримент. Можна спробувати щосили стиснути пальцями полотно изолона 100 і изолона 300 (або 500), і поспостерігати, що станеться потім.

Після стиснення на ізолоні з незшитого пінополіетилену залишиться вм\'ятина, а на другому зразку - така ж деформація швидко «заросте».
Після стиснення на ізолоні з незшитого пінополіетилену залишиться вм\’ятина, а на другому зразку — така ж деформація швидко «заросте».

Який висновок? А той, що такий ізолон, із зшитого поліетилену, цілком можна застосовувати в якості утеплювачів підкладок, противібраційний прокладок, демпферних прошарків, що обмежують поширення ударних шумів і т.п.

Таким чином, до всіх можливостей раніше розглянутого изолона 100 додаються ще й зазначені функції.

Листи (панелі) изолона 300 різної товщини в чорному і білому колірному виконанні
Листи (панелі) изолона 300 різної товщини в чорному і білому колірному виконанні

Слід підкреслити ще одну важливу деталь. При виробництві спіненого зшитого поліетилену технології відкривають можливість управляти процесом, домагаючись необхідного рівня насичення газом, або, як називають, кратності спінювання вихідної сировини. Тому і характеристики матеріалів на виході (щільність і експлуатаційні параметри) можуть досить суттєво відрізнятися.

Чи не буде приводити тут таблицю — просто скажемо, що при кратності спінювання від 5 до 40 щільність изолона 300 може варіюватися в діапазоні від 185 до 25 кг / м³. Коефіцієнт теплопровідності при кратності спінювання в 15 разів (67 ± 10 кг / м³) дорівнює 0,042 Вт / (м × ℃), а при кратності 30 (33 ± 5 кг / м³) — 0,037 Вт / (м × ℃).

Читайте також:  Декоративные штукатурки

Форми випуску изолона 300:

 • Рулони полотен товщиною від 0,8 до 15 мм, шириною 1500 мм, довжиною до 150 м.
 • Листи товщиною від 15 до 50 мм, шириною 1000 або 1400 мм, довжиною 2000 мм.
 

Ізолон 500

Найбільш «передовим» варіантом вважається ізолон 500, що поєднує унікальні фізичні, хімічні та експлуатаційні характеристики.

За старою класифікацією матеріал іменувався Ізолон ППЕ НР або Ізолон ППЕ-7. Це теж зшитий поліетилен, але тільки створення поперечних міжмолекулярних зв\’язків проводиться фізичним способом — опроміненням матеріалу потоком електронів. В результаті виходить дуже висока щільність зшивання, а сам виходить ізолон набуває унікальні якості. За поєднанню відмінної термоізоляційної здатності поряд з високою еластичністю, «об\’ємної пам\’яттю» — прагненню після зняття навантаження повернутися в початкове положення, здатністю поглинати вібрацію і шуми — йому просто немає рівних.

Ізолон 500 може застосовуватися на будь-яких ділянках будівництва, без обмежень, там, де потрібно ефективне утеплення, гасіння вібрації, шумоізоляція.
Ізолон 500 може застосовуватися на будь-яких ділянках будівництва, без обмежень, там, де потрібно ефективне утеплення, гасіння вібрації, шумоізоляція.

Під маркою «Ізолон 500» випускається велика кількість матеріалів з деяким розходженням їх властивостей. Зокрема, щільність може перебувати в межах від 25 до 200 кг / м³, а товщина — від менше 1 мм і до 50 мм. Якщо точніше, то після спінювання одержувані полотна можуть досягати товщини до 5 ÷ 10мм, а потім вони дублюються (склеюються) в полотна товщиною до 15 мм або листи до 50 мм.

Так само, як і в випадку з Ізолон 300, існує градація по кратності спінювання — від 5 до 40. Крім того, існують певні відмінності в технології виготовлення і навіть — в вживаному матеріалі.

Зрозуміти, який із матеріалів перед тобою, нескладно, якщо знати чинну маркування.

Зазвичай практикується ось така буквено-цифрова схема:

IZOLON 500 ХХХХ LL

(Х — цифри, L — літери).

Чотири цифри означають: перші дві — кратність спінювання матеріалу, другі — товщину готового виробу. Наприклад, якщо на бирці написано Ізолон 500 4020, то це матеріал з сорокократним вспениванием товщиною 20 мм.

До речі, якщо відома кратність спінювання, то нескладно «прикинути» і так звану уявну щільність изолона. Для цього слід лише розділити 100 на показник кратності. У нашому прикладі виходить 25 кг / м³

А ось з літерними символами можливе деяке «цікаве різноманіття».

 • Ізолон 500 ХХХХ AV

Цим індексом маркується ізолон, зроблений на основі спіненого зшитого поліетилену, виробництво якого здійснюється в вертикальним вспениванием (мається на увазі розташування печі в виробничої лінії і, відповідно, поздовжній вектор напрямку руху газових бульбашок в процес формування і застигання структури матеріалу.

Увага: Одразу обмовимося — різниця в «напрямку обробки» в основному впливає на зовнішню фактуру матеріалу і на його стійкість до механічних навантажень на стиснення і на розрив в поздовжньому і поперечному напрямку.

Такі полотна (АV) або листи зазвичай відрізняються дуже гладкою зовнішньою поверхнею.

Так приблизно виглядає фактура изолона вертикального спінювання.
Так приблизно виглядає фактура изолона вертикального спінювання.

При вспіненні виходять листи товщиною від 0,8 до 5 мм, з кратністю спінювання від 05 до 40. При дублюванні 9склеіваніі) отримують матеріал необхідної товщини.

Коефіцієнт теплопровідності матеріалу при середній щільності 33 кг / м³ — 0,036 Вт / (м × ℃).

Форма випуску:

 — рулони з товщиною смуг від 0,8 до 15 мм, довжиною до 600 м, шириною від 800 до 1500 мм.

— листи товщиною від 15 до 50 мм, довжиною 2000 мм, шириною 1000 або 1400 мм.

 • Ізолон 500 ХХХХ АН

Цей ізолон обробляється в горизонтальній печі. Готовий матеріал такого типу зазвичай зовні видає мікрорельєфним, іноді — кілька «оксамитова» поверхню.

Рельєф на поверхні листів або полотен - це матеріал горизонтального спінювання.
Рельєф на поверхні листів або полотен — це матеріал горизонтального спінювання.

Така технологія дозволяє отримувати листи (полотна) товщиною до 20 мм.

Форма випуску практично не відрізняється від AV. Правда, мінімальна товщина листа (полотна) становить 4 мм.

 
 • Ізолон 500 ХХХХ SV

Це як раз той виняток, про яке згадувалося вище. Тобто ізолон, отриманий не з пінополіетилену, а з модифікованого аналога — пеносевілена. При численних подібності в параметрах цей різновид все ж відрізняється підвищеною м\’якістю і еластичністю полотен і листів.

В іншому ж характеристики і класифікація схожі. Як нескладно здогадатися, буквений символ V говорить про виробництво в вертикальної печі. Товщина спінювання — до 5 мм.

Форми випуску:

— полотна в рулонах товщиною від 6 до 16 мм, шириною від 800 до 2000 мм, з діаметром намотування рулону до 1000 мм;

— листи товщиною від 15 до 50 мм, ширина 1000 і 1400 мм, довжина — 2000 мм.

 • Ізолон 500 ХХХХ 

Як неважко здогадатися за аналогією з раніше розглянутими зразками, відрізняється цей матеріал від попереднього технологією виготовлення і деякими показниками просторової міцності. Крім того, максимальна товщина спінювання листів тут доходить до 20 мм.

Ізолон з поверхнею, що відбиває

Давно відомо, що утеплювачі, що оснащуються відбиває, показують значно більшу ефективність. Здатність направити потік теплової променевої енергії в потрібному напрямку дає значну економію коштів при рівних можливостях. Нічого дивного — досить згадати всім відомий ефект термоса, в якому тепло здатне зберігатися цілодобово.

Природно, такі здібності обов\’язково «беруться на озброєння» виробниками термоізоляційних матеріалів. І ізолон в цьому плані не є винятком.

В якості основи використовується будь-який з розглянутих вище матеріалів (Ізолон 100, 300 або 500). А шаром може виступати або алюмінієва фольга, або ламінована лавсановая плівка з металізованої поверхнею. Матеріали з алюмінієвою фольгою маркуються додатковими символами LA, з лавсанової плівкою — LM.

Фольгований ізолон 500
Фольгований ізолон 500

Фольгований або лавсановий шар дають ще й значний плюс до пароізоляційній здатності матеріалу. Тобто такі полотна або літи стають відмінним рішенням, наприклад, для термо- і пароізоляції парилень в лазні. Їх розміщують під шаром дерев\’яної обшивки — і тепло утримується надовго, і несучі стіни неї просочуються вологою.

Читайте також:  Березовая фанера для строительства

Фольгу можна назвати більш стійкою до вологи, але зате ізолон з відображає лавсанової плівкою краще, наприклад, в конструкції електричної теплої підлоги. Просто з міркувань безпеки, так як покриття не буде виступати в ролі провідника при пробої.

Укладання изолона з шаром перед монтажем «теплої підлоги»
Укладання изолона з шаром перед монтажем «теплої підлоги»

Особливо такі якості матеріалу затребувані в умовах дефіциту простору, де складно або навіть неможливо застосувати товсті шари утеплювача. Класичний приклад — балкон або лоджія, де на рахунку кожен сантиметр простору. Поєднання изолона з поверхнею, що відбиває і іншого термоизоляционного матеріалу дає дуже вагомий ефект. У цьому, до речі, легко переконатися, якщо розраховувати утеплення балкон за допомогою пропонованого калькулятора. Спробуйте прорахувати обидва варіанти, з фольгированним изолоном або без нього — і різниця буде дуже красномовною.

До речі, калькулятор дозволяє розрахувати утеплення будь-яких поверхонь балкона (стіни, підлога, стеля, парапет) і з будь-яким сусідством (вулиця, теплий або холодний балкон).

Різновиди изолона спеціального призначення

Як уже не раз зазначалося, основними перевагами изолона є його термоізоляційні і шумопоглинаючі характеристики. Це спонукало виробників матеріалу до випуску деяких спеціальних різновидів, призначених для конкретних ділянок будівництва або обробки.

Підкладка «Ізолон EcoHeat» під «тепла підлога»

Цей матеріал з відбивну здатність призначений спеціально для укладання в системі «теплої підлоги». Така підкладка добре краде невеликі нерівності підстави, при цьому істотно підвищуючи ефективність нагрівальних елементів. По суті, це як раз той матеріал, який ми розглянули трохи раніше і переконалися в його корисності.

Рулон спеціальної підкладки для теплої підлоги
Рулон спеціальної підкладки для теплої підлоги

Крім утеплювальних якостей, така підкладка на безе «Ізолон 500» дає ще і дуже істотний протишумовими ефект. Так, полотно товщиною 2 мм дає поглинання 24 дБ ударного шуму, а у підкладки товщиною 3 мм це показник доходить навіть до 30 дБ.

Форма випуску — рулони довжиною 8 м, шириною 1000 мм завтовшки 2 або 3 мм.

Підкладка «Ізолон EcoHeat» під «плаваючий» підлога

Справжнім лихом у мешканців багатоповерхівок можуть стати ударні або структурні шуми, що поширюються по будівельних конструкціях на великі відстані. З ними боротися непросто, але все ж можна. І одна з дієвих схем — це пружний демпфер (пружина) між двома масивними деталями. Деталями можуть служити плита перекриття і стяжка, а між ними, не допускаючи їх прямого контакту, розташовується еластична прокладка.

Саме для такого прошарку і призначена підкладка «Ізолон EcoHeat» під «плаваючий» підлога

Підкладка під «плаваюча підлога» ефективно вирішує проблему поширення ударних шумів.
Підкладка під «плаваюча підлога» ефективно вирішує проблему поширення ударних шумів.

При товщині від 5 до 10 мм, така підкладка, що розділяє перекриття і вирівнює стяжку, дає ефект зниження ударного шуму на 36 ÷ 44 дБ!

Форми випуску — рулони довжиною 8 м, шириною 1000 мм, товщиною 5, 8 або 10 мм. Всі рулони упаковуються в термоусадочну плівку.

 

Підкладка «Ізолон EcoHeat» під підлогове покриття

Технологія укладання багатьох підлоговий фінішних покриттів, в оп числі — що відносяться до категорії елітних, вимагає розміщення забезпечує якісні замкові з\’єднання, підвищує комфортність експлуатації підлоги. У тому числі не тільки «м\’якістю», а й утепленням, зниженням поширення ударного і повітряного шуму, вібрації.

Відмінним рішенням буде використання для цих цілей спеціальної підкладки «Ізолон EcoHeat». Вона розроблялася саме для такого застосування.

Підкладка «Ізолон EcoHeat» під підлогове покриття
Підкладка «Ізолон EcoHeat» під підлогове покриття

Матеріал стійкий до деформації, практично не вбирає вологу, і при товщині всього в 2 або 3 мм демонструє зниження рівня ударного шуму на 18 ÷ 30 дБ.

Форма випуску — рулони підкладки на базі ізолону 500, довжиною 8 м, шириною 1000 мм, з полотнами товщиною 2 або 3 мм.

Підкладка «Ізолон EcoHeat» під шпалери

Унікальний матеріал, що дозволяє самостійно «включити в систему протишумовими оборони» і поверхні стін. Тонка еластична прокладка під обробкою відмінно протистоїть поширенню повітряних шумів.

Крім того, така підкладка прибирає зустрічається досить неприємний ефект «холодності стіни». Зручність ще й в тому, що попередньо наклеєний шар нівелює дрібні нерівності поверхні, дозволяючи виконати фінішну обробку з високою якістю. Додатковий плюс — стіна не буде дивуватися цвіллю або грибком.

Багато вже оцінили можливості тонкої підкладки під шпалери «Ізолон EcoHeat»
Багато вже оцінили можливості тонкої підкладки під шпалери «Ізолон EcoHeat»

Сама по собі підкладка є тонким шаром изолона, по обидва боки закритого паперової «обгорткою». Причому, якість наклеювання таке, що папір невіддільна від полімеру. Паперова прошарок має рівний білий відтінок, тобто ніяк не проявиться навіть при наклеюванні дуже тонких шпалер. Навпаки — задасть дуже рівну в цьому плані основу.

Положки клеїться за звичайною технологією для «важких» шпалер. І після повного висихання — готова для фінішної обробки.

Надходить у продаж в рулонах шириною 500 мм, довжиною 14 метрів. Товщина підкладки може становити 3 (Classic) або 5 (Premium) міліметрів.

 

Відео: Переваги використання підкладки «Ізолон EcoHeat»

 

Ми розглянули найбільш затребувані в будівництві різновиди изолона. Але — ще навіть не всі. Так, під цією маркою випускається чимало еластичних стрічок, наприклад, для прошарків між стінами і споруджуються в приміщенні перегородками, скажімо, з гіпсових пазогребневих плит. Або для монтажу каркасів, підвісних конструкцій — з метою недопущення передачі вібрації. Крім того, багато матеріалів, в тому числі — з тих, що були розглянуті, оснащуються клейовим акриловим шаром з дуже високими адгезійними здібностями, що спрощує роботу.

 

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

2256 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.