Додаткові функції сучасних електричних розеток

Для підключення до електричної мережі змінного струму різної побутової техніки, промислового обладнання або просто гаджетів на зарядку, ми звикли користуватися настінними розетками .

Якщо побутова розетка відповідає за характеристиками всім нашим вимогам, то це дуже добре, така розетка стає нашою улюбленою розеткою для живлення того чи іншого приладу, і даний прилад ми звикаємо живити саме від неї. Розетка знаходиться в потрібному місці, на зручній висоті, вилка зручно в ній сидить, може бути є підсвічування і т.д.

Улюбленою розетка може стати досить легко, адже сьогодні безліч виробників випускають їх з використанням різних матеріалів. Як мінімум, розетки бувають накладними, утопленими або навіть прихованими. Крім того, розетки можуть мати додаткові корисними особливостями, які підвищать комфорт і забезпечать додаткову надійність використання даної розетки за її призначенням в обраному місці приміщення.

Додаткові функції сучасних розеток

Розетка з вологозахистом

Припустимо, в одному з приміщень вашого будинку завжди підвищена вологість, — тут підійде влагозащищенная розетка зі ступенем захисту IP44. Така розетка має конструкцію, що захищає її провідні частини від пилу і бризок.

Розетка з вологозахистом

На даній розетці є спеціальна кришечка, яка, поки розетка не використовується, захищає її роз’єми від вологи і води. В іншому випадку з’єднання всередині розетки швидко піддалися б корозії, а так всередині все буде сухо, і розетка прослужить довгі роки не дивлячись на кліматичні особливості зовнішнього середовища.

Читайте також:  Несправності світлодіодних стрічок

Розетка з вбудованим УЗО

Розетка з вбудованим УЗО

Розетка з вбудованою схемою захисного відключення запобіжить електротравму користувача при виявленні витоку струму через корпус приладу. Це може зберегти комусь здоров’ї і життя. Йдеться про вбудований пристрої захисного відключення, адже УЗО або діфавтомат не завжди виявляються встановлені в щитку.

Розетка з таймером

Розетка з вбудованим таймером сама відключить подачу живлення до вилці в заданий користувачем час. Це дуже корисна функція в ситуації, коли сам прилад хоча і повинен по ідеї бути обладнаний таймером, а таймера на ньому немає. Наприклад, давно полюбився старовинний обігрівач або зволожувач повітря, або радянський вентилятор — навряд чи є щось з цього виявиться оснащене таймером, і розетка з таймером в даній ситуації буде як не можна до речі.

Розетка з таймером

Навіть для більш сучасних приладів розетка з таймером буде корисна. Деякі хлібопічки і пральні машини люблять простоювати по завершенні роботи з включеними індикаторами, а це дратує багатьох домогосподарок, вони не можуть дозволити собі вчасно вийти з дому, так як їм доводиться чекати завершення прання або випічки. Розетка з таймером сама відключить вилку від мережі.

Розетка з виштовхувачем

Розетка з виштовхувачем

Ви напевно стикалися з такою проблемою, коли раз у раз вставляється і витягувати з розетки туга вилка розхитує розетку, і вона врешті-решт просто вивалюється зі стіни. А ремонтувати колись. На таке місце краще відразу встановити розетку зі спеціальним виштовхувачем, який кожен раз буде допомагати вилці безпечно залишати роз’єм, варто користувачеві натиснути на кнопку.

Читайте також:  Як повісити люстру на натяжну стелю

Розетка з підсвічуванням

Розетка з підсвічуванням

Розетка з підсвічуванням — дуже корисне рішення для користувачів різних портативних девайсів (зокрема медичних). Буває ж таке, що прокинувшись вночі, вам доводиться шукати на стіні розетку, щоб включити зарядний пристрій або апарат для вимірювання тиску. Коли розетка має підсвічування, можна легко і швидко все зробити, нікого при цьому не розбудивши процесом її пошуку, не доведеться вмикати світло.

Розетка з Wi-Fi

Розетка з Wi-Fi

Новітні розетки мають вбудовані модулі Wi-Fi і навіть GSM, що дозволяють власнику квартири інтегрувати в систему «розумний будинок» такі здавалося б примітивні елементи техніки як розетки. В цьому випадку до розетки не доведеться навіть йти, адже нею можна управляти прямо зі смартфона.

Розетка з USB

Розетка з USB

Що й казати про настінних USB-розетках. Від них можна живити електронні книги і смартфони без зайвих посередників у вигляді громіздких мережевих адаптерів. Навіть не встаючи з ліжка, просто вставляєш невеликий штекер в зручний роз’єм — і зарядка пішла.

 

 

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

2196 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *