Дизайн кухні в хрущовці

Дизайн кухні в хрущовці з газовою колонкою і холодильником 

Дизайн кухні в хрущовці з газовою колонкою і холодильником
Дизайн кухні в хрущовці з газовою колонкою і холодильником

Тісна, незручна маленька кухня в будь-якій квартирі може перетворитися і стати затишною. Однак для цього необхідно докласти зусиль, розробити дизайн для хрущовки з газовою колонкою і холодильником, застосувати творче мислення, уяву і фантазію. Представлені нижче фото допоможуть вибрати свій варіант і застосувати його в плануванні кімнати.

Що потрібно врахувати при ремонті

Кухні в квартирах хрущовок не відрізняються просторістю. Мало того, що кімната сама по собі маленька, вона ще заставлена ​​меблями, предметами інтер’єру, технікою та іншими речами, які займають багато місця.

Що потрібно врахувати при ремонті
Що потрібно врахувати при ремонті

Газова колонка теж не дуже гармонійно вписується в інтер’єр, зменшуючи кількість вільного простору. Внаслідок чого, привабливість кухні погіршується. Але навіть її можна правильно використовувати при вдалому виконанні ремонту і перетворити під предмет декору.

 

Рекомендації досвідчених дизайнерів:
 1. Перед тим, як почати ремонт потрібно виконати виміри, продумати і створити ескіз з відображенням планування кухні. Після чого підрахувати кількість будівельного матеріалу, який знадобиться для ремонту.

 2. У разі необхідності перепланування з перенесенням пристрою, що забезпечує нагрів води або труб, важливо враховувати, що це обійдеться набагато дорожче. А також ремонт доведеться узгодити з відповідними органами влади.

 3. Якщо планується переміщати газову колонку, рекомендується заздалегідь отримати консультацію у фахівця зі служби пожежної безпеки. Під час ремонту необхідно в обов’язковому порядку дотримуватися його рекомендацій. У разі перенесення приладу, отримати згоду на це комунальної служби.

kotel na kuhne 12 e1548616486677 - Дизайн кухні в хрущовці

 

На замітку!Зазвичай в подібних будинках стіни недостатньо товсті, через що буває холодно. Саме тому кухня утеплюється зовні, якщо це зробити всередині, площа самої кімнати зменшиться.

 
 

Способи збільшення вільного простору

У перетворенні дизайну кухні з газовою колонкою і холодильником головною метою є зробити її більш просторою, вільною і зручною для користування в хрущовці. Таким чином, ефективний, правильний ремонт дозволить збільшити простір, не створюючи дискомфорт.

Читайте також:  Оздоблення стін на кухні

dizajn kukhni v khruschevke s gazovoj kolonkoj 10 e1548616534969 - Дизайн кухні в хрущовці

Існує кілька надійних варіантів візуального збільшення кухонної площі в хрущовці, які зроблять приміщення більш комфортним:

 • Рекомендується позбутися від традиційних важких, громіздких шаф з великими ручками. Прямокутний кухонний гарнітур краще не розміщувати в кімнаті, а бажано замінити його модульним варіантом, з глянцевим або скляним покриттям, яке буде відбивати світло, тим самим візуально збільшуючи габарити приміщення. Надані фото 2019 року демонструють варіанти правильного розміщення кухонних меблів.
 • У разі, якщо двері відкриваються всередину кухні, рекомендується прибрати її, оформивши отвір у вигляді арки, що теж заощадить простір.

variant svetlogo dekora kuhni s gazovym kotlom foto e1548616578760 - Дизайн кухні в хрущовці

 • У хрущовці з газовою колонкою вільну площу під підвіконням можна заповнити посудом і технікою, яка туди поміститься. Якщо існує можливість встановити холодильник в іншу кімнату або придбати його менших розмірів, бажано нею скористатися. Дизайн маленької кухні важливо правильно обміркувати, фото, представлені нижче, допоможуть вибрати свій варіант.
 • Краще віддавати перевагу легкому, неяскравому, напівпрозорому текстилю на вікнах. Стандартний варіант гардин можна замінити на римські штори.
 • Оформлення кухні вимагає застосування світлих, пастельних або природних відтінків шпалер на стінах. При такому варіанті дизайну кімната буде світлою, що візуально збільшує її в розмірах.

dizajn kuhni v hrushchevke s gazovoj kolonkoj 19 e1548616604639 - Дизайн кухні в хрущовці

 


На замітку!

Великі малюнки на шпалерах, шафах тільки погіршать ситуацію, тому від них краще відмовитися.


 

Варіанти розміщення колонки

Коли колонка виглядає сучасно і у неї актуальний дизайн, вона гармонійно вписується в інтер’єр і не особливо виділяється, можливий варіант — залишити її в первісному вигляді.

У разі, якщо вона виглядає не естетично, незручно розташована і заважає, бажано скористатися рекомендаціями досвідчених дизайнерів, які поділяться своїми знаннями про те, як краще розмістити або заховати її.

1511955162 foto 1 e1548616633684 - Дизайн кухні в хрущовці

Поширена розміщення колонки прямо над раковиною, де зручніше було б розташувати сушилку для посуду. Колонку ж з трубами краще перемістити, враховуючи при цьому ряд важливих моментів і ідеї 2019  року:

 1. У ванній кімнаті. Але тільки в разі, якщо площа становить не менше 7,5 кв. м. А також обов’язкова наявність вентиляції.

 2. У коридорі, якщо там досить для цього простору.

 3. Залишити в кухні, але повісити в більш зручне місце, щоб під колонкою не було відкритого джерела вогню, і вона не прилягала до стінки шафи.

 4. Необов’язково переносити колонку, можна просто грамотно її оформити, наприклад, заховати в навісній шафі, застосувавши оригінальність і трохи фантазії.

  При цьому необхідно виконати ряд вимог: товщина стінок шафи більше 3 см, і вони повинні бути з отворами для вентиляції. Газову колонку необхідно ретельно ізолювати, використовуючи матеріал, здатний відображати тепло.


Читайте також:  Рейлінг на кухню

dizajn kukhni v hrushevke s gazovoj kolonkoj e1548616675914 - Дизайн кухні в хрущовці

 

Інтер’єр невеликої кухні з газовою колонкою

Методи збільшення простору:

 
 1. Грамотне використання кольорів і відтінків, їх поєднань допомагає візуально розширити кімнату. З цією метою краще використовувати світлі відтінки і пастельні тони для обробки усередині предметів побуту і інтер’єру.

 2. Віддзеркалення світла за допомогою глянцевих і скляних покриттів для плитки, холодильника, стелі теж впорається з цим завданням.

 3. Натяжна стеля здатний додати кімнаті висоту, розсіюючи світло.

 4. Необхідно враховувати розташування квартири: вікна, що виходять на північ, говорять про те, що місцевість буде постійно затемнена.

Dizayn kuhni s gazovoy kolonkoy16 e1548616705275 - Дизайн кухні в хрущовці


На замітку!

Освітлення теж важливо продумувати. Центральне має випромінювати біле світло, а допоміжні джерела можуть вказати на незвичайні деталі.


Облаштування робочої зони

Досвідчені дизайнери і професіонали стверджують, що навіть з маленькою незручною кухні може вийти чудова, комфортна і вільна кімната, яка буде виглядати стильно і привабливо.

13 2 e1548616731129 - Дизайн кухні в хрущовці

Через невеликого простору обсяг площі робочої зони теж сильно обмежений в розмірах. А тому ремонт повинен бути максимально раціональним, а для цього доведеться подумати і проявити творчість.

В даному випадку доцільно використовувати висувні ящики в кухонному гарнітурі, різнорівневі стільниці. Підвіконня можна включити в робочу зону, застосовуючи його в якості столу для приготування їжі.

Варто також поставитися творчо до підбору техніки: традиційну плиту можна замінити варильною поверхнею, замість духової шафи відмінно підійде мікрохвильова піч, оснащена аерогрилем.

 

foto gazovoj kolonki 15 e1548616761517 - Дизайн кухні в хрущовці

Широкі мийки займають багато місця, тому їх успішно замінить глибока модель. Розміщувати посуд після того, як її помили, можна в сушарці, яку попередньо необхідно помістити в підвісну шафу. Таким чином, площа робочої зони помітно збільшиться і перебувати в кухні буде приємніше.

 

Меблі і техніка

Зрозуміло, скромні розміри кухні не дозволять помістити туди безліч об’єктів. Щоб максимально доцільно обставити кімнату, не варто поміщати в неї непотрібні предмети або те, що рідко використовуються. Кухня повинна містити тільки все найважливіше і необхідне.

Читайте також:  З чого краще зробити фартух на кухню

scale 1200 1 e1548616832415 - Дизайн кухні в хрущовці

Фахівці вважають, що при оформленні кімнати не можна обійтися без використання маленьких хитрощів:

 • Щоб задіяти кутовий простір, можна помістити туди кухонний гарнітур. Бажано, щоб він включав в себе висувні ящики, де можна залишати різні приналежності і посуд. Дверцята-купе теж є дуже практичними, і користуватися ними досить зручно.
 • Щоб застосувати всі наявний вільний простір на 100%, можна встановити навісні багатоярусні модулі, які будуть розташовуватися уздовж стіни, тому як в них можна зберігати велику кількість предметів.
 • Практичне застосування можна знайти і підвіконню, обладнавши його під стільницю. Однак якщо сім’я велика, і в квартирі живе більше двох осіб, такий варіант навряд чи підійде.

38 3 e1548616901216 - Дизайн кухні в хрущовці

 • Стіл для обіду може бути замінений на більш компактний варіант, наприклад, відкидний трансформер. До нього бажано підібрати відповідні стільці: невеликі, легкі, можливо, навіть складні.
 • Побутові прилади, компактна техніка займуть менше місця, якщо вибрати варіант меблів вбудованого типу. Таким чином, ці предмети будуть більш гармонійно поєднуватися із загальним інтер’єром кімнати.

Ремонт кухні — відповідальний етап у благоустрої кімнати в хрущовці з газовою колонкою і холодильником, що вимагає багато сил, часу, витрат. Але якщо підійти до цього з творчої сторони, застосувавши фантазію і оригінальність, розробивши дизайн, то і результат буде відповідний. Надані фото допоможуть візуально визначитися з варіантом планування.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

1512 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован.