Будинок з бруса або каркасний — що краще?

Будинок з бруса або каркасний - що краще?

Прихильники дерев’яних будинків з бруса хвалять їх невпинно, а прихильники каркасною технологією не уявляють собі, що вони могли б жити в іншому будинку. Хто ж в цій суперечці має рацію? Як це не парадоксально все. Кожен варіант має свої незаперечні переваги, а також деякі недоліки. Розглянемо докладніше, який будинок краще каркасний або з бруса за тими чи іншими параметрами, щоб було легше прийняти рішення на користь більш вигідного для кожного конкретного випадку варіанти.

Будинок з бруса або каркасний — що краще, їх переваги та недоліки
Насправді, обидві технології досить часто застосовуються в будівництві, завдяки масі переваг, якими вони володіють. Безумовно, у кожної технології є свої недоліки, але з ними легко посперечатися.

Твердження про те, що економічний в експлуатації каркасний будинок холодний і швидко остигає, можна легко відобразити аргументом, що насправді він настільки швидко остигає, наскільки швидко нагрівається. Використання ізоляції високої якості разом з ефективною системою опалення, дозволяє повністю задовольнити теплової комфорт мешканців навіть з найвищими потребами.

каркасний будинок в холодному кліматі

Може розглядатися як недолік той факт, що будинок з бруса не вписується в будь-який ландшафт. В цілому це так, але з іншого боку, більшість домовласників, які вибирають з колод будинки не будує їх у центрі міста, а розташування такого будинку в сільській місцевості, котеджному селищі, в оточенні природних ландшафтів виглядає вельми органічно і доречно.

Будинок з бруса в оточенні природного ландшафту

Чи є недоліком каркасних будинків їх недовгий термін служби? Може бути, для тих, хто порівнює такий будинок з цегляним будинком, це аргумент. Незважаючи на це, добре складений з дотриманням всіх правил, каркасний будинок буде служити вам бездоганно, по крайней мере, півстоліття.

Читайте також:  Дачные дома из бруса

Будинок з бруса горить, як сірник? Це факт, але хіба хто-небудь бачив або чув про цегляному будинку, який не піддавався б руйнівній силі вогню?

Чому люди вибирають каркасні будинки?Чому люди вибирають каркасні будинки?
Останнім часом дуже багато вирішуються на будинок за каркасною технологією, головним чином, через коротке часу будівництва і невеликих затрат. У цій системі мінімізуються так звані «мокрі роботи», такі як цегляна кладка і бетонування, тому практично немає ніяких технологічних прогалин, характерних для зведення традиційної конструкції, коли треба чекати певний час, поки застигне бетон.

Більш того, на процес будівництва будинку практично не впливає пору року, тому що робота зі зведення каркасного будинку може здійснюватися навіть в зимовий період. На будівництво каркасного будинку з моменту вибору проекту до закінчення оздоблювальних робіт може бути витрачено в середньому від 4 до 12 місяців.

Технологія будівництва каркасних будинків дає можливість зробити вибір не тільки поверховості будівлі, вона також дозволяє практично будь-яке формування внутрішнього простору. Ми можемо вибрати проект з підвалом або без нього, а також вже після заселення при необхідності існує можливість переставити стіни. Часто виходить, що те, що виглядає красиво і функціонально в проекті, в повсякденному використанні стає кілька незручним. І справді, на стадії обробки будинку можна вдатися до незначних виправлень.

Читайте також:  Дома из бруса

Чи є каркасний будинок холодним?
Дійсно, в порівнянні з цегляним будинком каркасному будинку не вистачає компонентів, які утримують тепло, в результаті такий будинок швидко охолоджується, коли не включений джерело тепла.

Але це можна легко виправити за допомогою відповідної ізоляції. Одноповерховий будинок може бути ізольований 15-20 см шаром мінеральної вати і пластинами з пінополістиролу товщиною 6 сантиметрів. Хороша ізоляція допоможе заощадити на опаленні. Стіни такого будинку практично не передають звук, ви не почуєте шум з вулиці, звуки вітру або дощу. 

Будинок з бруса і його переваги

Будинок з бруса і його переваги
Ентузіазм каркасних технологій не поділяють прихильники дерев’яних будинків з бруса. Деревина є ідеальною, як в якості будівельного матеріалу, так і в якості ізолятора.

Зруб в першу чергу є домом природним, екологічно чистим, він відмінно вписується в природне середовище, будучи як би її продовженням.

Дерев’яний будинок може бути побудований з тесаного з двох сторін бруса. Для його утеплення використовується 15 сантиметровий шар мінеральної вати, а джерелом тепла може стати камін з водяною сорочкою . У деяких кімнатах можна встановити підлоги з підігрівом, в тому числі у ванній кімнаті, в той час як інші будуть опалюватися за допомогою радіаторів опалення.

Дерев’яний будинок, побудований в високо урбанізованому місці, дуже важко утримувати в чистоті, тому що між окремими брусами скупчується багато пилу. Тому будувати будинок за цією технологією коштує тільки в сільській місцевості. Усередині такого будинку унікальний мікроклімат, але стіни з масиву дерева не обов’язково підійдуть усім, тому варто приділити багато уваги інтер’єру будинку з бруса .

Читайте також:  Будинок з клеєного бруса

Будинок з бруса і його переваги

Каркасні будинки облаштувати легше, в них простіше гармонізувати дизайн інтер’єру і обстановку, вони більш дружелюбним і просто дешевше.

Каркасні будинки облаштувати легше

Будинок з бруса або каркасний — труднощі вибору
Суперечка про те, який краще каркасний або брусової будинок нескінченний, і в кожному випадку вибирати треба під конкретні умови, з урахуванням розташування будинку, бюджету на будівництво та облаштування, а також переваг домовласника. Часто вибір певного методу будівництва буває продиктований тим, що близько традиціям регіону. Важко вибрати, що краще каркасний будинок або будинок з бруса, так як ці дві технології, мають багато відмінностей. Але в той же час вони мають приблизно аналогічне час будівництва і ціни на інвестиції, приблизно ті ж експлуатаційні витрати, і ту ж ступінь задоволеності вибором.

Вся увага варто приділити деталям, а смаки не обговорюються. І та і інша технології відповідають різним потребам і очікуванням інвесторів.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

371 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *