Дзеркальна стеля

 

Дзеркальна стеля своїми руками виконати не настільки складно, як могло б здатися. Якщо ви прийняли рішення про самостійну установці дзеркального стелі або тільки замислюєтеся про таку можливість, пропонуємо вашій увазі цю статтю.

У нашій статті: вибір на користь дзеркальної стелі, види дзеркальних стель, підготовка поверхні, монтаж дзеркальної стелі, дзеркальні стелі фото.

Коли варто зробити вибір на користь дзеркальної стелі

Дзеркальна стеля — це завжди цікаве дизайнерське рішення. Така стеля здатний надати приміщенню деяку вишуканість і особливу атмосферу, а також може нести функцію візуального розширення простору (що дуже актуально, якщо цього самого простору небагато). Дзеркальні стелі також добре підходять для темних приміщень, так як можуть створювати ілюзію більшої кількості світла. Перетворить дзеркальна стеля і приміщення з невеликою висотою, стеля буде здаватися вище, ніж є насправді.

Дзеркальна стеля

Нерідко дзеркальним роблять не весь стелю, а тільки його частину у вигляді дзеркальної вставки. В такому випадку дзеркальна поверхня, головним чином, виконує декоративну функцію.

Дзеркальна стеля

Види дзеркальних стель

Існує кілька видів дзеркальних стель:

1. Дзеркальні натяжні стелі

Для отримання дзеркального ефекту в цьому виді стель використовується спеціальна полівінілхлоридна плівка. Вона має хороший відображає ефект, але все-таки цей ефект відрізняється від ефекту, який виробляють справжні дзеркала. Дзеркальний натяжна стеля також розширює простір, але відображення в ньому не таке чітке, трохи розмите, як би затуманений.

Дзеркальна стеля

Великою перевагою дзеркальних натяжних стель є те, що вони підходять абсолютно для будь-яких приміщень, включаючи вологі; а також для будь-якої конфігурації стелі (включаючи складні багаторівневі).

Як виглядає така стеля в тому чи іншому приміщенні можна подивитися, ввівши в пошукову систему «дзеркальний натяжна стеля фото».

2. Дзеркальні полістирольні плити на клейовий основі

Такі плити виробляються рулонами. Вибираючи дзеркальне полотно даного виду необхідно врахувати, призначене воно для вологих приміщень (якщо ви плануєте встановлювати його у ванній або іншому вологому приміщенні).

3. Класичний скляний дзеркальна стеля.

Така стеля, звичайно, є найкращим відбивачем, тому функцію візуального розширення простору виконує найкраще.

Монтаж дзеркальних натяжних стель найчастіше здійснюється працівниками компанії, в якій замовлявся цей саму стелю.

Тому зупинимося докладніше на самостійному монтажі скляних дзеркальних стель і на те, як зробити дзеркальна стеля самому з полістирольних плит.

Монтаж дзеркальної стелі з полістирольних плит

Дзеркальна стеля

Перед тим як приступати до установки дзеркальної стелі даного виду, необхідно вирівняти плити. Найкраще це робити під вантажем, так вирівнювання відбудеться значно швидше.

Зі зворотного боку плит є спеціальний клейовий шар, тому наклеювання плит на стелю відбувається досить просто. Приклеювати плити можна як на гіпсокартон, так і безпосередньо на штукатурку.

Щоб під плитами не залишалися повітряні бульбашки, рекомендується використовувати спеціальний гумовий валик, яким можна їх усунути.

Зверніть увагу, що в разі встановлення такого стелі не слід використовувати у вбудованих світильниках галогенні або занадто потужні лампи, так як тоді покриття може піддатися деякою деформації.

Полістирольний дзеркальна стеля ціна на який нижче, ніж на стелю з дзеркальних скляних плит, набуває все більшої популярності.

Монтаж скляного дзеркальної стелі

Дзеркальна стеля

 

Дзеркальна стеля найчастіше виготовляють з окремих квадратних або прямокутних плиток. Дзеркальна плитка на стелю буває як традиційного кольору, так і виконана в інших колірних гамах (рожеві, блакитні, золотисті дзеркала).

Спочатку слід вирахувати потрібну кількість плиток, попередньо визначившись з їх розміром. Різання плитки краще, звичайно, довірити професіоналам, адже для неї необхідний спеціальний інструмент і хороші навички.

Також в плитці необхідно підготувати місця для світильників.

підготовка поверхні

Теоретично дзеркальну плитку можна встановити прямо на бетонну стелю. Але, як правило, така стеля не буває ідеально рівним, а поверхня під дзеркальна стеля повинна бути рівною, інакше можливе неправильне переломлення відображення і, як результат, зіпсоване загальне враження від стелі і зведення нанівець його переваг.

Тому, рекомендується попередньо вирівняти стелю вологостійкою фанерою або вологостійким гіпсокартоном.

Установка дзеркальних плиток

Існує два способи монтажу дзеркальних плиток: приклеювання і кріплення шурупами.

Приклеювання проводиться спеціальним клеєм, який наноситься по периметру і діагоналях кожної плитки. Плитку з нанесеним на неї клеєм слід притиснути до поверхні і деякий час потримати; відняти від неї руку слід тільки переконавшись, що вона вже приклеїлася і не впаде.

Дзеркальна стеля

У разі кріплення на шурупи необхідно дрилем в кожному кутку плитки акуратно просвердлити отвір під шуруп. Далі на кожен шуруп одягається гумова шайбочка (щоб уникнути пошкоджень поверхні скла) і виробляється кріплення на дюбелі. У місцях кріплення шурупів потім встановлюються спеціальні хромовані ковпачки, щоб надати загальної поверхні більше естетичності.

Дзеркальна стеля

Підвісна дзеркальна стеля

Також існує більш складний варіант — підвісний дзеркальна стеля. В такому випадку робиться спеціальна підвісна конструкція, що складається з металевого каркаса з направляючими. Потім в цю конструкцію укладаються дзеркала обраного розміру. Конструкція повинна бути дуже міцною і надійно кріпитися, щоб витримати чималу вагу дзеркал.

Пропонуємо вашій увазі відео, в якому наочно представлений процес монтажу підвісної дзеркальної стелі.

Здійснюючи монтаж дзеркальних стель, слід не забувати, що дзеркальна плитка — досить крихкий матеріал і поводитися з нею потрібно обережно, щоб уникнути клопоту з подальшою Докупка додаткових плиток.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Материалы для отделки потолка

Вам також може бути цікаво:

Дзеркальна стеля
Види стельових покриттів
Безліч дизайнів, стилів і напрямків в ...
Дзеркальна стеля
Стеля в спальні дизайн
При оформленні спальні важливу увагу приділяють ...
Дзеркальна стеля
Як пофарбувати стелю без розводів
Як пофарбувати стелю без розводів Фарбування стелі ...
Дзеркальна стеля
Натяжні стелі з підсвічуванням
В період ремонту в житловому приміщенні ...
538 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *