Витяжка на кухні: корисне придбання

Багато хто з нас думають, що на нашій кухні повинна бути, в обов’язковому порядку, плита, мийка, стіл, стільці, а ось про таку річ як витяжка згадують далеко не всі. Чи потрібна нам витяжка на кухні чи ні? Говорити на цю тему можна нескінченно. Особливо тяжко доводиться тим, у кого на кухні стоїть газова плита — жовтий стелю і жирні шпалери є результатом проникнення продуктів горіння в наше життя.

За весь час існування витяжок змінилося небагато — дизайн, однак функція їх не змінюється, вони як і раніше призначені для очищення повітря від гару і кіптяви. Правда сучасні вид витяжок роблять це набагато ефективніше. Витяжки подраздеюяются на такі різновиди: плоскі, купольні і вбудовані.

Плоскі витяжки вішаються над плитою, але їх особливість — їм не потрібно вихід в вентиляцію. Такі витяжки очищають повітря за допомогою використовуваних фільтрів. Купольні витяжки виконані у вигляді конуса, який підвішується над плитою, зверху кріпляться колінчаті розподільні труби, які викидають все, що витягне витяжка, в вентиляційні шахти. Вбудовані витяжки теж плоскі, тільки зверху у них кріпляться труби, які заховані в шафах.

В першу чергу робота витяжки залежить від мотора — з якою швидкістю і ефективністю витяжка буде проводити очищення повітря, а також наскільки безшумно вона буде це робити. В сучасних витяжках зазвичай мотор захований в шумопоглинальний гумовий блок, а від витяжки мотор відокремлює прокладка з антивибрация. Завдяки цьому, витяжка працює дуже тихо.

При виборі витяжки для кухні просто необхідно звернути увагу на виробника, яким виготовлений мотор. Краще буде, якщо вони будуть випущені однією фірмою — виробником. Вибираючи тип витяжки слід пам’ятати про наступне: купольна витяжка виглядає найбільш сучасно, а її труби не порушать загальний вигляд вашої кухні. Адже за рахунок того, що такі витяжки викидають забруднене повітря за межі вашої квартири, витрачати гроші на нові фільтри для неї вам не доведеться.

Якщо кухонні шафи та інше начиння над плитою вам вішати не особливо хочеться, то краще купити плоску витяжку. Але справа в тому, що, зробивши такий вибір, вам потрібно буде заздалегідь запастися для неї запасними фільтрами.

Найголовніше деталь — ніколи не забуваємо, що основне значення при виборі витяжки має те, з якого матеріалу її виготовили. Краще, якщо це буде харчова нержавіюча сталь.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Профілактичне обслуговування кліматичних систем

Вам також може бути цікаво:

montazh gazovogo kotla - Витяжка на кухні: корисне придбання
Советы по монтажу отопительной системы
Советы по монтажу отопительной системы Наличие качественной ...
chernovik 227 - Витяжка на кухні: корисне придбання
Труби опалення які краще
Коли приходить час установки опалювальної системи ...
tipovoj proekt kanalizasii 360x235 - Витяжка на кухні: корисне придбання
Делаем канализационный колодец
Делаем канализационный колодец Делаем канализационный ...
stenovoy pritochnik - Витяжка на кухні: корисне придбання
Технология монтажа вентиляционной системы
Эффективность циркуляции воздуха определяет качество микроклимата ...
526 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *