Вирівнювання підлоги за допомогою спеціальних сумішей

При зведенні будинків в нашій країні, для того, щоб розділити будівлю на поверхи, найчастіше використовуються плити. Найчастіше та сторона плити, яка буде служити підлогою, є більш горбистої, з явними нерівностями. Для стелі, навпаки, вибирається більш гладка сторона. Якщо ви хочете дізнатися, як же вирівнюють подібний підлогу, наша стаття для вас.

Стяжка для ідеальної підлоги

Всі ми звикли, що для заливки підлог використовуються готові сухі суміші. У сучасному світі технології швидко йдуть вперед, і на зміну бетону, який кришиться і дає чимало пилу, прийшла мода робити наливні підлоги. Європейські суміші цікаві саме тим, що містять інгредієнти, які сприяють самостійного розгладженню статі без вашої участі.

Підставою такого статі, яке кладеться під суміш, може служити полістирол: він добре поглинає тепло і звуки низьких частот. Також полістироловий підставу сприятливо позначається на термінах висихання суміші — вони скорочуються всього до кількох днів.

Зовнішнє покриття може бути будь-яким: від кахлю до килимів та ламінату — все, що душі завгодно! Товщина стяжки буде мінімальною, що дозволить використовувати це рішення в тому числі в типових квартирах з невисокою стелею.

Робота з наливним підлогою умовно ділиться на два основних етапи:

  1. основна стяжка: базове вирівнювання рівня підлоги, при цьому сама поверхня не є ідеально рівною;
  2. обробне покриття: усуває недоліки першого етапу, видаляючи нерівності і шорсткості поверхні. Як результат — отримуємо ідеально рівну підлогу!

Основна стяжка містить в складі досить великі частки, що дозволяє досить грубо працювати з сумішшю на першому етапі. Наївно вважати, що можна обійтися такою сумішшю — не потрібно витрачати сили даремно, нічого не вийде. Потрібно просто вирівняти підлогу за рівнем, щоб в подальшому завдати більш мелкодисперсную суміш — обробне покриття. З ним вже реально зробити поверхню підлоги ідеально рівною.

Економія на матеріалах, використовуваних для стяжки підлоги — неприпустима розкіш. Переробляти частина наливної підлоги не вийде, тому в разі роботи з неякісним матеріалом доведеться переробляти все. Пам’ятайте — хороший підлога прослужить вам все життя!

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Грамотне укладання ламінату

Вам також може бути цікаво:

vinilovyj pol1 - Вирівнювання підлоги за допомогою спеціальних сумішей
Вінілова плитка для підлоги
Вінілова плитка для підлоги Вінілова плитка для ...
uteplennja pidlogi pinopolistirolom - Вирівнювання підлоги за допомогою спеціальних сумішей
Як прибрати скрип дерев’яної підлоги
Більшість, напевно, власників будинків або квартир, ...
1.jpg - Вирівнювання підлоги за допомогою спеціальних сумішей
Укладання плитки по діагоналі на підлогу
Укладання плитки по діагоналі на підлогу ...
x 3 - Вирівнювання підлоги за допомогою спеціальних сумішей
Лінолеум спеціального призначення
Лінолеум - штучне міцне, гнучке, водонепроникне ...
729 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *