Вибираємо виробника дерев’яних вікон

Вибираючи дерев’яні вікна, покупці, найчастіше, віддають пріоритет таким критеріям пошуку як: ціна, час виготовлення і зовнішній вигляд. Найчастіше ігнорується факт того, що якісність і довгостроковість служіння вікон залежать від фірми — виробника.

Часом, в цілях економії часу і грошей, покупці звертаються до маловідомих фірмам, робота яких, в результаті, не виправдовує очікувань і витрат.

Що ж потрібно враховувати при пошуку фірми з виготовлення дерев’яних вікон? Не потрібно звертатися до послуг тих фірм, які виникли зовсім не давно привертають покупців за допомогою подарунків і знижок. Ці компанії всього лише намагаються заманити до себе покупців, пропонуючи знижки більше 10 відсотків, вони навмисно завищують ціни на свої послуги, а про якість таких робіт варто тільки здогадуватися. Показовим критерієм довіри до фірми може послужити її час існування, зокрема, п’ять років роботи на ринку Росії може свідчити про стабільність компанії і наявності позитивної репутації.

У великих компаній є свої налагоджені зв’язки з постачальниками сировини, фурнітури, склопакетів, лаків та інших матеріалів. Виробник працює на сучасному, дорогому обладнанні, що відповідає високим критеріям якості.

Щоб дізнатися чи має фірма усіма правами на виготовлення і реалізацію дерев’яних вікон, потрібно поцікавитися про наявність відповідної ліцензії, вивчити її. Фірма зобов’язана пред’явити ліцензію покупцеві, а якщо з якоїсь причини вам відмовляється дати можливість з нею ознайомитися, то це може бути першим показником її сумнівної репутації. Коли всі документи в наявності, і компетентність менеджера вселяє довіру, то наступним кроком до придбання вікон буде ознайомлення із зразками продукції: випробувати зручність відкривання і закривання вікна, міцність фіксації стулок, оглянути якість декоративного та захисного покриття.

Постарайтеся дізнатися відгуки колишніх клієнтів, і простежте за тим, щоб всі роботи проводилися відповідно до Держстандарту. Ще одним показником довіри до фірми може послужити термін гарантії, яка дається на продукцію: занадто маленький (менше року), або навпаки, занадто великий термін (понад двадцять років) не може бути доброю ознакою.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Які вікна краще ставити в приватний будинок

Вам також може бути цікаво:

1 955 - Вибираємо виробника дерев'яних вікон
Арочні вікна
Арочні вікна: фото, ідеї оформлення Вікна у ...
a24f2df1e2c3e3fcd251b58e17a030f9 500x450 - Вибираємо виробника дерев'яних вікон
Особливості декору вікон
Хочете додати фарб в домашній інтер'єр, ...
vyibor mezhkomnatnyih dverey - Вибираємо виробника дерев'яних вікон
Вибір між кімнатних дверей
Сьогодні не складе особливих труднощів відшукати ...
pochemu v kvartire poteyut plastikovye okna iznutri 24 - Вибираємо виробника дерев'яних вікон
Чому в квартирі потіють пластикові вікна
Чому в квартирі потіють пластикові вікна ...
690 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *