Утеплювач кнауф — технічні характеристики

Утеплювач кнауф — технічні характеристики

В області будівництва, одним з найвідоміших виробників утеплювачів вважається компанія «Кнауф». Саме матеріали від цього бренду користується високим попитом серед споживача, що говорить про високу якість товарів і доступною ціною ресурсів. В асортименті матеріалів для оздоблювальних робіт від цього бренду представлений величезний вибір різноманітної сировини, розділеного в спеціальні лінійки, мова про які піде далі в статті. У тематичних блоках розглянуті різновиди утеплювачів кнауф, області їх застосування, а також докладні технічні характеристики матеріалів.

Області застосування утеплювачів кнауф

Починаючи з 1932 року на будівельному ринку реалізуються товари від німецької компанії «Knauf», що спеціалізується на виготовленні утеплювачів з мінеральної вати і пінополістиролу. На сьогоднішній день це сировина вважається дуже поширеним і затребуваним, так як його використовують в процесі спорудження різноманітних об’єктів, комерційних, приватних, промислових і т.д. Мінеральна вата даного бренду цінується не тільки серед дрібних закупівельників, а й у сфері застосування великими будівельними фірмами, так як продукція вважається абсолютно безпечною для людського здоров’я. Теплоізоляційні рулони Кнауф виготовляють з урахуванням інноваційних технологій, що допомагає зробити їх високоефективними, якісними і довгостроковими.

Ð ?? Ð ° Ñ ?? Ñ ?? инки по Ð · Ð ° Ð¿Ñ ?? Ð¾Ñ ?? Ñ ?? Ð £ Ñ ?? ÐμпР»Ð¸Ñ ?? Ðμл Ñ ?? кнР° Ñ ?? Ñ ??

Утеплювач кнауф ціна якого, в порівнянні з іншим ізоляційним сировиною досить демократична, виготовляють на основі базальтової вати і скловати з різними домішками, що дозволяє виробнику реалізувати товар не тільки в рулонах, а й у формі напилюються і засипних плит. Своє застосування дані ресурси знайшли в сферах організації теплоізоляції для:

 • зовнішніх і внутрішніх стін котеджів;
 • вентильованих фасадів будинків;
 • скатних дахів і підлог дач і т.д.

Можна сказати, що в залежності від мети використання залежить вибір потрібного матеріалу, які поділяють на кілька різновидів, про це читайте далі.

Різновиди утеплювачів кнауф

Залежно від габаритів і призначень будівельного об’єкта професіонали підбирають необхідний для роботи вид мінеральної вати кнауф. Варто відзначити, що в асортименті утеплювачів даного бренду запропоновані цілі лінійки ізоляторів, різного призначення, з різними технічними особливостями. У свою чергу ці групи діляться на різновиди, дивіться таблицю.

Різновиди утеплювачів кнауф
ТеплокнауфМатеріали даної виробничої лінійки активно використовуються в процесі монтажу теплоізоляції приватних будинків. Їх застосовують для обробки покрівлі, внутрішніх перегородок і т.д.
Knauf Insulation EXPERTСировина цього різновиду затребуване на великих будівельних об’єктах, де його необхідна норма не один-два рулони, а сотні квадратних метрів.
Knauf ThermУ цю лінійку входять термоплити, призначені для утеплення фасадів, стін, підлог і т.д. Матеріали з цієї групи відрізняються високим рівнем міцності і відмінно підходить для теплоізоляції фундаментів.

Варто сказати, що незалежно від того, до якого різновиду належить та чи інша мінвата, є характеристики, які співставні з будь-якої з вищевказаних груп. Отже, все утеплювачі бренду Кнауф мають наступні позитивні характеристики:

 • добре поглинають звуки, дозволяють обладнати в приміщенні додаткову шумоізоляцію;
 • мають низький рівень теплопровідності, зберігають тепло навіть в період найбільш лютих морозів;
 • не піддаються пошкодження гризунами, за рахунок чого мають досить тривалий термін використання;
 • легко піддаються монтажу, не викликають неприємних відчуттів на шкірі, не колючі;
 • не втрачають свої первинні форми під час перевезень;
 • мають досить невелику вагу;
 • мають стандартний коричневий колір, так як на виробництві кнауф не застосовуються різноманітні барвники, по
 • цього якісний матеріал можна розпізнати по відтінку.

Варто зазначити, що показники паропроникності мінвати від німецького виробника становить не більше 0,55 мг / мчПа, при цьому коефіцієнт теплопровідності варіюється від 0,034-0,040 Вт / мК.

Ð ?? Ð ° Ñ ?? Ñ ?? инки по Ð · Ð ° Ð¿Ñ ?? Ð¾Ñ ?? Ñ ?? Ð £ Ñ ?? ÐμпР»Ð¸Ñ ?? Ðμл Ñ ?? кнР° Ñ ?? Ñ ??

Технічні характеристики лінійки Knauf Insulation EXPERT

Скловолоконна ізоляція лінійки Knauf Insulation EXPERT — це ряд продукції, що призначається для споживачів, який вважають за краще виконувати будівельні завдання самостійно. Як правило, вона поширюється у всіх будівельних магазинах, також кнауф утеплювач офіційний сайт якого легко знайти в інтернеті можна замовити через інтернет, з доставкою на пошту або на будинок. Матеріали з даної лінійки вважаються абсолютно безпечними, так як в їх склад не входять шкідливі фенолформальдегідні речовини. До ряду їх переваг також можна додати:

 • комфортабельну упаковку, яка спрощує транспортування і монтаж ізолятора;
 • при виборі матерали споживач може ознайомиться з основними його особливостями і характеристиками прямо на упаковці;
 • рулонні утеплювачі, з цієї лінії, які призначаються для обробки покрівлі мають вдосконалену, збільшену товщину, що не вимагає додаткової теплоізоляції.

Для горищних перекриттів, міжповерхових перекриттів, міжкімнатних перегородок спеціально розробленим вважаються ТЕПЛОрулон 040-15 Експерт, ТЕПЛОрулон 040-19 Експерт, ТЕПЛОрулон 040-150-6 Експерт, які відрізняються площею утеплювача в упаковці, товщиною і шириною матеріалу.

Варто зазначити, що для забезпечення теплоізоляції перекриття по балкамам можуть бути використані всі матеріали з лінійки Knauf Insulation EXPERT, для виробництва яких застосовується скляне штапельне волокно. За допомогою плит і рулонів можна обладнати підвісні стелі в приміщеннях, так як мінвата кнауф вважається універсальною і характеризується низьким рівнем водопоглинання.

Ð ?? Ð ° Ñ ?? Ñ ?? инки по Ð · Ð ° Ð¿Ñ ?? Ð¾Ñ ?? Ñ ?? Ð £ Ñ ?? ÐμпР»Ð¸Ñ ?? Ðμл Ñ ?? кнР° Ñ ?? Ñ ??

Особливості лінійки ТеплоКнауф

Сімейство мінвати ТеплоКнауф прийнято розділяти на такі групи:

 • Кнауф Дача;
 • Кнауф Будинок і Будинок Плюс;
 • Кнауф Котедж.

Отже, для заміських осель, які не мають на увазі постійне перебування там мешканців виробник пропонує бюджетну серію матеріалів, які характеризуються поганими водостійкими властивостями. Сировина даної якості погано утримує тепло в холодну пору, тому його краще використовувати в таких будівлях як гараж і т.п.

Більш щільними вважаються плити з мінеральної вати серії Кнауф Будинок і Будинок Плюс. Так як їх товщина складає від 5 до 10 см, сферою застосування вважаються міські квартири, приватні житлові об’єкти. Показники якості цієї моделі можна назвати середніми, так як рівень провідності матеріалу становить 0,04 Вт / м ∙ К. До недоліків цієї сировини можна віднести погані шумоізоляційні властивості. Варто нагадати, що мінвата — це матеріал, який відноситься до групи негорючих.

Відмінними якостями характеризується будівельний утеплювач кнауф котедж, який має додаткову водовідштовхувальним просоченням, завдяки чому його можна використовувати без додаткового монтажу плівковими матеріалами.

Важливою характеристикою ресурсів цієї групи можна назвати і високий рівень теплозбереження, що дозволяє застосовувати матеріал при ізоляції дахів, стін і т.п. Не менш важливо підкреслити, що лінійку ТеплоКнауф не рекомендують використовувати в вертикальних, навантажуються конструкціях.

Ð ?? Ð ° Ñ ?? Ñ ?? инки по Ð · Ð ° Ð¿Ñ ?? Ð¾Ñ ?? Ñ ?? Ð £ Ñ ?? ÐμпР»Ð¸Ñ ?? Ðμл Ñ ?? кнР° Ñ ?? Ñ ??

Характеристики Knauf Therm

Високоефективними теплоізоляційними матеріалами можна назвати утеплювачі з лінійки Knauf Therm, які характеризуються низьким рівнем водопоглинання і при цьому відмінною міцністю. Варто пояснити, що даний товарний ряд розподіляють на сировину для ізоляції стін, підлог, фасадів, плоскої покрівлі тощо Утеплювачі Кнауф Терм — це матеріали засновані на гранулах пінополістиролу, які в процесі спінювання збільшуються в розмірах в десятки разів. Теплоізоляційні пінополістирольні плити кнауф мають наступні позитивні якості:

 • високий рівень звукоізоляції;
 • відсутність шкідливих хімічних сполук;
 • матеріал не піддається пошкодження гризунами, на ньому не утворюється цвіль і грибкові захворювання, не приваблює комах, що не менш важливо;
 • плити зручні в процесі монтажу, так як розфасовані в компактні упаковки і відрізняються невеликою вагою;
 • матеріал легко піддається обштукатурюванню, що не можна сказати про мінвати від цього виробника;
 • за рахунок того, що до складу матеріалу не входять фенолформальдегід, хром та інші речовини, працювати з ним можна без спецодягу та інших захисних елементів;
 • відрізняються тривалим експлуатаційним періодом.

Кнауф терм руф — це полістирольні плити, що відрізняються гарною влагоустойчивостью і міцністю. Їх активно використовують не тільки в процесі утеплення покрівельних елементів в новобудовах, а й в якості реставраційного сировини. Вони здатні витримувати великі несучі навантаження, а з їх монтажем може впорається одна людина. Стандартна комплектація цього товару представлена ​​упаковками по 1,2 м³.

Для утеплення цегляних, бетонних, газобетонних конструкцій рекомендовано використовувати утеплювач з ряду кнауф терм фасад. Асортимент матеріалів з цієї категорії представлений плитами різної товщини: одні (50 — 80 мм) призначаються для виконання внутрішніх робіт по теплоізоляції приміщень, інші (100 — 120 мм) рекомендовані для зовнішнього застосування. Утеплення фундаментів варто проводити з будівельними ресурсами з групи Кнауф флор. Вони активно застосовуються в будівельних роботах спрямованих на організацію надійних цоколів, відмосток, теплих підлог і т.д.

Для утеплення заміських будинків і проведення ремонтів окремих ділянок рекомендують застосовувати універсальний ізолятор Терм компак, він не тільки тривалий час зберігає свою форму і витримує великі навантаження, а й прекрасно протистоїть вологому середовищі. Однак майстрам необхідно пам’ятати, що утеплювачі кнауф на основі пінополістиролу є легкозаймистими, тому їх не можна використовувати для ізоляції лазень, парних, саун і т.д., розумніше з цією метою використовувати мінеральну сировину від даного виробника.

Як правильно вибрати необхідний утеплювач кнауф

Як показує практика і аналіз відгуків користувачів, утеплювачі кнауф — це надійне, доступне сировину, яке дозволяє на рівні ізолювати необхідний приватне помешкання або великий об’єкт.

Тобто перш ніж купити мінеральну вату або утеплювач на основі пінополістиролу господареві необхідно визначиться з метою його придбання: для утеплення підлоги, фасаду, стін і т.д.

Вибираючи кращий кнауф утеплювач офіційний сайт якого рекламує всю продукцію, необхідно обов’язково проконсультуватися з компетентним фахівцем-продавцем, для впевненості ознайомиться з сертифікатами на продукцію, уточнити показники теплопровідності, клас горючості, експлуатаційний термін і т.д.

Ð ?? Ð ° Ñ ?? Ñ ?? инки по Ð · Ð ° Ð¿Ñ ?? Ð¾Ñ ?? Ñ ?? Ð £ Ñ ?? ÐμпР»Ð¸Ñ ?? Ðμл Ñ ?? кнР° Ñ ?? Ñ ??

Таким чином, можна сказати, що якість проведених будівельних робіт по організації теплоізоляції з компанією Кнауф займають лідируючі позиції, адже продукція даної торгової марки затребувана в усьому світі і характеризується більшістю позитивних відгуків від споживачів. Завдяки різноманітності мінеральних утеплювачів від виробника кожен може підібрати для себе найкращий сировину, як за якістю і призначенню, так і по ціновій політиці. Правильно підібрані мінеральні компоненти Кнауф — це вигідне рішення в будь-якому ремонтній справі. Більш детальна інформація по темі подана на відео:

[youtube videoid=»DG_QFDYkFfk»]

Читайте також:  Ізолон-характеристики і призначення

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

1391 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *