Установка вітражних стель

Установка вітражних стель

У своєму будинку кожному хочеться зробити щось оригінальне, незвичайне і неймовірно привабливе. Якщо ви бажаєте наповнити своє життя новими фарбами і не боїтеся приймати сміливі рішення, то найкращим варіантом для вас будуть вітражні стелі.

вітраж

Величезний вибір серед можливих візерунків і орнаментів, нанесених на скло або дзеркало, дозволяє створити своїми руками неповторний дизайн будинку. Завдяки можливості вибору форм, вітражними стелями можна чудово доповнити будь-який інтер’єр.

Переваги вітражних стель

Основою конструкції вітражного стелі є металева підвісна система. Розташовується вона на рівень нижче від основної стелі. На каркас кріпляться скляні квадрати, що створюють певний візерунок. Розмір кожної плитки зазвичай становить 30 на 30 см або 60 на 60 см.

процес монтажу

Крім незвичайного зовнішнього вигляду, вітражні стелі мають безліч інших плюсів, завдяки яким вони стали настільки популярні. До них належать такі.

 • Процес монтажу значно спрощує той фактор, що немає необхідності в підготовці основної стелі. Тому швидкість установки відбувається в рази швидше, ніж звичайна оздоблення стелі.
 • Матеріал досить практичний, так як при необхідності можна з легкістю замінити будь-який елемент конструкції. З огляду на це не варто сильно боятися пошкодити будь-яку деталь.
 • Вітражні стелі повністю складаються з екологічних матеріалів, які не містять шкідливих речовин. Завдяки цьому проводити їх установку цілком безпечно навіть у закритих приміщеннях.

білий столик

 • Конструкція складається з таких матеріалів, які не бояться впливу вологи. З урахуванням цього розміщувати стелі можна на кухні і в інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
 • Асортимент вітражів настільки великий, що підібрати їх можна під абсолютно будь-який дизайн. У продажу є стелі різних розмірів, кольорів і форм.

коричнева колона

Способи нанесення зображення

Існує два варіанти вітражних стель по типу нанесення орнаменту. Щоб зробити правильний вибір, пропонуємо ознайомитися з кожним з них.

 • Плівкові
  В основі такого вітража є два шари. Перший — це скляна плита, а другий — полімерна плівка з уже нанесеним малюнком. Цей варіант є більш дешевим, але в той же час і менш довговічним, тому що під час експлуатації плівку можна пошкодити. Але якщо ставиться до нього дбайливо і обережно, то термін служби значно збільшиться.
 • Зібрані з декількох скляних плит
  Цей тип відрізняється більшою надійністю і міцністю. Викликано це тим, що між собою плити кріпляться свинцевими або мідними прожилками. Дуже часто такі вітражі можна побачити в банкетних або виставкових залах.

червоні стільці

Типи вітражних стель

З огляду на солідний повернення технології вітражних стель, з роками з’являлися все нові технології їх виробництва. До найвідоміших з них відносяться:

 • піскоструминний вітраж;
 • вітражна друк;
 • контурний стелю;
 • вітраж Тіффані.

Кожен з типів має свої особливості, як зовнішнього вигляду, так і процесу установки. Їх потрібно обов’язково враховувати при монтажі вітражного стелі своїми руками.

світлий камін

 

методи установки

Перед початком процесу установки вітражного стелі розглянемо способи кріплення вітражів до стелі своїми руками.

 • Найпоширенішим способом є монтаж в підвісну стелю. Для цього методу необхідно залишити нішу приблизно в 15 см між каркасом і стелею, щоб була можливість встановити скляні плити і організувати підсвічування.
 • Альтернативним варіантом буде монтаж без застосування системи підвісної стелі. У цьому варіанті кріплення буде проводитися в декоративному виступі, який розміщується нижче основної стелі.
 • Якщо вітражні стелі з підсвічуванням стануть застосовуватися в якості основного освітлення по типу світильника, установка вітражів відбувається у вигляді короба.

Схема установки стелі

Схема установки стелі

Беручи до уваги популярність першого способу, процес монтажу будемо розглядати на його прикладі.

Монтаж і освітлення

Як ви вже могли помітити за наявними фото, вітражний стелю за своїм типом є підвісним. Його основними складовими виступають скляні панелі. Проводити його установку своїми руками нескладно, але щоб домогтися кращого результату уважно вивчіть запропоновану інструкцію.

 

Читайте також:  Глянцеві або матові натяжні стелі?

Каркас для вітража

 • Перше, що доведеться зробити — це металевий каркас. Для цього буде потрібно паралельно осях майбутнього каркаса відзначити на стелі точки для підвісів на відстані 60 см. В зазначених місцях свердлимо отвори і вставляємо в них анкери для установки підвісів. Довжина анкерів повинна бути не менше 20 см. З огляду на масу вітражного стелі потрібно підібрати необхідну кількість болтів для кріплення. Зазвичай це 8-10 штук.
 • Тепер потрібно закріпити профілі на напрямних і підвісу. Після цього до основних кріпимо другорядні профілі в місцях, де будуть стикуватися скляні панелі. У підсумку виходить однорівневий каркас у вигляді металевої решітки.
 • Щоб скло не випало, кріплення рами потрібно робити строго за рівнем. Для спрощення процесу використовуйте шнур або волосінь. З огляду на застосування каркаса, як і в випадку з натяжними стелями, готувати чорнове підставу не потрібно.
 • Для виключення вірогідності програвав і коротких замикань забезпечуємо під час розмітки систему кондиціонування і проводки. Після закінчення облаштування освітлення можна приступати до установки скляних плит. Це також робиться з дотриманням рівня. Кріпити вітражне скло в каркасі потрібно за допомогою саморізів. При цьому не забудьте залишити деякі елементи знімними для обслуговування освітлення.

Від правильності монтажу освітлення буде залежати вся атмосфера в приміщенні. Створити підсвічування вітражного стелі можна кількома способами. Найкраще робити так, щоб висвітлювалася вся поверхня. Найчастіше для цього застосовуються світлодіоди, але як варіант можна використовувати неонові труби або люмінесцентні лампи.

точкове підсвічування

Світлодіодне освітлення дозволяє економити простір і регулювати рівень освітлення. При використанні такого типу освітлення між вітражним стелею і підставою досить залишити 7 см. Кріпити світлодіодну стрічку потрібно рядами, розміщеними паралельно, відстань між якими буде таким же, як між вітражами і основною стелею.

Установка вітражних стель

Звичайно ж, вітражний стелю більше підходить для створення певної атмосфери, ніж для основного освітлення, так як світло слабо проникає через плити. 

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Технології ремонту стелі

Вам також може бути цікаво:

670px Cut Crown Molding Step 4535 - Установка вітражних стель
Як вирізати кут стельового плінтуса
Стельовий плінтус виконує не тільки декоративну ...
3 1293 - Установка вітражних стель
Стелі грильято
У наш час сфера будівельних матеріалів ...
natyazhnyie potolki dlya zalov foto 1 - Установка вітражних стель
Монтаж дворівневих натяжних стель
Монтаж дворівневих натяжних стель Стеля в будинку ...
1 17 - Установка вітражних стель
Алюмінієві стелі
При необхідності проведення швидкого ремонту стель, ...
1064 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *