Догляд за керамічною плиткою

Керамічна плитка в якості оздоблювального матеріалу незмінно займає перші позиції завдяки своїм прекрасним експлуатаційним властивостям і невибагливості у догляді. З роками змінювалися технології виробництва, коректувався склад, удосконалювався дизайн. Сучасний асортимент плитки характеризується різноманітністю фактур, вигадливістю забарвлень і форм.

Найчастіше тканинна серветка або губка, трохи теплої води — це єдине, що потрібно для приведення плитки в порядок. Застосування мильних розчинів невиправдано, мило є продуктом переробки натуральних жирів. Навіть практично непомітні жирові сліди створюють сприятливе середовище для цвілі, від якої позбавитися дуже проблематично. Наліт погіршує зовнішній вигляд глянсової кераміки.

Заслужено привертає увагу покупця глазурована керамічна плитка. При прибиранні стін і підлоги, покритих нею, доведеться відкласти в сторону будь-які абразиви і хімічно агресивні речовини. Запилену плитку легко очистити за допомогою нежорсткої щітки.

Дотримання правил укладання дозволяє не сумніватися в міцності плиткового покриття. Однак навіть при відсутності недоліків в роботі майстра варто пам’ятати, що матеріал крихкий, точкові удари можуть привести до відколів, тріщин, аж до відшарування від бази. На підлозі для запобігання подібних неприємностей доречно розгорнути спеціальний килимок з прогумованим покриттям або без нього.

Любителям застосовувати в прибиранні складні миючі засоби, з оригінальними ароматами, доцільно вибирати ті з них, які мають позначку «Спеціально для кераміки». Зверніть увагу на вузькопрофільні чистять, різні для глянцевому та матовому плитки. Не нехтуйте регулярним доглядом, що дозволить уникнути застарілих забруднень і зберегти керамічне покриття з мінімальними змінами від початкового стану.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Напівсуха стяжка підлоги

Вам також може бути цікаво:

119 - Догляд за керамічною плиткою
3D підлога
3D підлога Сучасні технології в будівництві і ...
1.jpg - Догляд за керамічною плиткою
Укладання плитки по діагоналі на підлогу
Укладання плитки по діагоналі на підлогу ...
vodorastvorimij lak dlya parketa - Догляд за керамічною плиткою
Як вибрати лак для паркету
Як вибрати лак для паркету Головна відмінна ...
x 3 - Догляд за керамічною плиткою
Лінолеум спеціального призначення
Лінолеум - штучне міцне, гнучке, водонепроникне ...
730 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *