Тепловер

Послуга фасадного утеплення Тепловер включає:

Матеріали Тепловер.
Додаткові матеріали.
Монтаж/демонтаж будівельного риштування.
Підготовка поверхні стіни.
Виконання робіт по утепленню (без фінішного покриття).
Доставка матеріалів та обладнання на об’єкт.

Гарантія 25 років.

Система утеплення передбачає застосування таких матеріалів Тепловер, як:
Тепловер Набриск — основа для системи утеплення.
Теплоізоляційні суміші Тепловер Aero або Тепловер Light — для фасадного утеплення; Тепловер Optima, Тепловер Standard або Тепловер Lime — для утепленян внутрішніх стін; Тепловер Стяжка П-400 — для утеплення підлоги.
Теплоізоляційна суміш Тепловер Шпаклівка — для захисту і вирівнювання теплоізоляційного шару в системі утеплення.
Декоративна суміш Тепловер «Короїд» або Premium.
Чому варто обрати систему утеплення Тепловер?

Монолітність нанесення. Монтаж системи утеплення Тепловер виконується штукатурним способом. Система монтується без додаткових кріплень або клею. Завдяки суцільному та однорідному шару утеплення коефіцієнт термічної однорідності системи утеплення Тепловер — 1. Подібний спосіб нанесення запобігає утворення «містків холоду» та пустот, як це характерно для інших способів утеплення.
Можливість нанесення системи для всіх видів конструкцій. Теплоізоляційні розчини Тепловер можливо наносити від 30 мм до 200 мм. Будь-який шар буде триматись на стіні без деформаціїї завдяки еластичній структурі матеріалу, а також застосування в системі утеплення адгезійної суміші Тепловер Набриск. Кожен матеріал, з якого побудована стінова конструкція, вимагає відповідну товщину шару нанесення теплоізоляційного розчину, тому задля отримання ефективних показників енергозбереженння стінової конструкції наші спеціалісти розрахують найоптимальнійший шар нанесення для Вашого будинку. Залишити заявку на прорахунок.

Екологічність матеріалів, що застосовуються в системі. Усі теплоізоляційні суміші Тепловер виготовлені на основі перліту та вермикуліту — мінералів вулканічного походження, що видобуваються з земної кори та піддаються термічній обробці в 900-1000 ° С. Суміші не містять шкідливих речовин і є повністю екологічно чистими, а відсутність органічних домішок робить їх біологічно стійкими та несприятливими для розмноження різноманітних організмів.

Паропроникність матеріалів, що застосовуються в системі. Пориста структура теплоізоляційного шару запобігає накопиченню вологи в стінах та перешкоджає втраті тепла.Наприклад, коефіцієнт паропроникності Light становить µ=0,22 мг/м·год·Па. Такий показник дозволяє застосовувати систему утеплення для енергоефективних матеріалів таких, як газобетон та поризовpoний керамічний блок.

Негорючість матеріалів, що застосовуються в системі. Це дозволяє застосовувати систему утеплення не тільки в котеджному але і в багатоповерховому (до 73,5 м) будівництві. Система утеплення Тепловер стійка до дії високих температур, тому характеризується високою надійністю і безпечністю.

Технологічність нанесення. Роботи виконуються швидше та якісніше. Важливим позитивним моментом утеплення за допомогою сумішей Тепловер є те, що можливе утеплення не тільки прямих, а й криволінійних поверхонь фасаду, тобто різноманітних арок, відкосів та інших архітектурних рішень.

Довговічність системи утеплення. Довговічність кожної системи утеплення характеризується розрахунковим терміном ефективної експлуатації теплоізоляційного шару та терміном служби до капітального ремонту. Випробування в кліматичній камері показали, що після 60 циклів заморожування – відтавання, зовнішній вигляд теплоізоляційних сумішей не змінюється, а зміна геометричних розмірів знаходиться в межах норми. Що ж стосується теплоізоляційних властивостей, то вони тільки покращуються. Підсумовуючи, можемо сміло заявити про розрахунковий термін ефективної експлуатації теплоізоляційного матеріалу більше років!

Згідно ДБН В.2.6-33 Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією, термін розрахункової ефективної експлуатації теплоізоляційного матеріалу повинен складати не менше розрахункового терміну експлуатації збірної системи. До збірної системи відноситься, як сама стіна так і система утеплення, що змонтована на неї. Система теплоізоляції має працювати стільки ж скільки стоїть сам будинок. З цим завданням легко справляться матеріали Тепловер.
Тоді як всі інші системи утеплення вимагають капітального ремонту вже після 25 років, система утеплення Тепловер має довговічність не менше 50 років. В цьому і заключається вся економічна обґрунтованість Вашого правильного вибору!

 

ШТУКАТУРНЕ УТЕПЛЕННЯ СТІН ЗСЕРЕДИНИ


Робите в квартирі або будинку ремонт і хочете додатково утеплити стіни з відкосами?

Тоді у нас є технологічне рішення — Теплоізоляційні суміші Тепловер це утеплення і вирівнювання в одній системі.

Теплоізоляційна суміш або просто тепла штукатурка Тепловер це енергоефективний матеріал для ручного чи механізованого нанесення. Використовується з метою утеплення та вирівнювання перепадів на горизонтальних чи вертикальних площинах. Може використовуватись як у вигляді штукатурки так і у вигляді стяжки. Незамінна для утеплення та вирівнювання потолків, адже має низьку об’ємну вагу. Такий спосіб нанесення це не просто штукатурка, а додаткове утеплення. Універсальний матеріал як для внутрішнього так і зовнішнього застосування. Для отримання розчинової суміші варто лише додати води та добре розмішати вміст всього мішка. Теплоізоляційні матеріали Тепловер це багатокомпонентні будівельні суміші виготовлені на сучасному автоматизованому обладнанні за унікальною рецептурою. Теплоізоляційними наповнювачами є екологічні мінерали перліт та вермікуліт. Багатошарове нанесення декількома проходами робить можливим вирівнювання перепадів більше 10см. Цементне в’яжуче дозволяє застосовувати матеріал для штукатурки у ванних кімнатах та санвузлах. Теплоізоляційні суміші покращують акустичний комфорт приміщення. Та найважливішою перевагою теплої штукатурки Тепловер є те, що такий спосіб нанесення створює монолітний шар утеплювача, який щільно прилягає до основи без пустот та містків холоду, робить стіни теплими, а приміщення комфортним для проживання.

Читайте також:  Утепление потолка

Продукти Тепловер, як і всі інші теплоізоляційні суміші, наноситься на підготовлені набриском основи. Пориста поверхня вимагає армування цементною шпаклівкою з лугостійкою склосіткою.
Послуга внутрішнього утеплення стін та відкосів штукатурним способом включає:
Матеріали Тепловер.
Додаткові матеріали.
Монтаж/демонтаж будівельного риштування.
Підготовка поверхні стіни.
Виконання робіт по утепленню (без фінішного покриття).
Доставка матеріалів та обладнання на об’єкт.
Система утеплення передбачає застосування таких матеріалів Тепловер, як:

Тепловер Набриск — основа для системи утеплення.
Теплоізоляційні суміші Тепловер Aero або Тепловер Light — для фасадного утеплення; Тепловер Optima, Тепловер Standard або Тепловер Lime — для утепленян внутрішніх стін; Тепловер Стяжка П-400 — для утеплення підлоги.
Теплоізоляційна суміш Тепловер Шпаклівка — для захисту і вирівнювання теплоізоляційного шару в системі утеплення.
У яких випадках доцільно робити внутрішнє утеплення стін та відкосів?

Будинок належить до категорії пам’ятки архітектуричи розташований в історичному центрі міста.
Будинок вже утеплений, але рівень теплозахисту та мікроклімат в приміщенні не задовільняє власників.
Стіни квартири межують з ліфтовою шахтою та неопалюваними приміщеннями.
Разом з утепленням стін необхідно зробити додаткову звукоізоляцію приміщення.
Складність проведення фасадного утеплення, у випадках, коли необхідне залучення верхолазів з використанням альпіністського обладнання.
В квартирі чи будинку планується капітальний ремонт з штукатуркою стін, а власник бажає максимально знизити можливі тепловтрати та час прогрівання приміщення.
Товщина шару утеплення в системі Тепловер становить не більше 5 см, що дозволяє не тільки ефективно утеплити стіни, але і максимально їх вирівняти. В приміщенні з підвищеною вологістю та холодними стінами, паропроникні матеріали забезпечують здоровий мікроклімат на відміну від не паропроникних утеплювачів.

ЩО ТАКЕ СИСТЕМА УТЕПЛЕННЯ ТЕПЛОВЕР?


Довговічний, якісний, енергоефективний фасад з екологічних матеріалів, здоровий мікроклімат і теплі стіни у вашій оселі — таке поєднання переваг пропонує вам система утеплення, розроблена на основі теплоізоляційних сумішей Тепловер. Це наша власна інноваційна розробка, що користується попитом не тільки на теренах нашої держави, а й за її межами, тому що є визнаним лідером класу подібних матеріалів.

У першу чергу, Тепловер створений для того, щоб вирішувати завдання, пов’язані з термомодернізацією споруд чи окремих елементів будівельних конструкцій. Простіше кажучи, це повноцінна система утеплення. Як і всі теплоізоляційні матеріали, розчинні суміші Тепловер характеризуються низькою об’ємною вагою, бо разом із в’яжучою основою містять у своєму складі легкі мінеральні наповнювачі — спучений перліт та вермикуліт.

Тепер зрозуміло, що утеплення Тепловер — це органічне поєднання технологічності будівельної суміші та ефективності теплоізоляційних матеріалів.

ВІДМІННОСТІ ВІД ІНШИХ ВИДІВ УТЕПЛЕННЯ.


Спосіб утеплення легкими будівельними розчинами відомий уже давно, але тільки сучасне виробництво на автоматизованому обладнанні та постійне вдосконалення рецептури перетворило просту перлітоцементну суміш на якісну та ефективну теплоізоляційну систему. Даний вид утеплення є окремим класом матеріалів та, відповідно, вимагає власного підходу до застосування. Тепловер не монтується на каркас, як вентильовані системи, не кріпиться на дюбелі та клей, як системи «мокрого фасаду», а просто наноситься на стіну ковшем чи напиляється штукатурною станцією.

Такий спосіб нанесення є не тільки більш технологічним, а й не вимагає від працівників високих професійних навиків, що зменшує вплив людського фактору на результат роботи в цілому. На відміну від полімерних матеріалів, суміші Тепловер — це повністю екологічний негорючий мінеральний продукт на основі цементу та вапна.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ УТЕПЛЕННЯ РОЗЧИНАМИ.


Як зрозуміло, матеріали Тепловер — це утеплювач у вигляді сухої суміші, до якої ми просто додаємо воду та розмішуємо, і в результаті отримуємо розчин, готовий до застосування. Звичайно, у такого способу утеплення, як і у всіх інших, є свої переваги та недоліки. Мабуть, єдиним недоліком такого утеплювача є те, що все ж таки існує обмеження щодо максимальної товщини нанесення шару за один прохід — від 3 до 5 см, у залежності від професіоналізму майстра. Зате переваги – дійсно істотні:

• Монолітність нанесення — це основна перевага утеплення «теплими» розчинами. У даній системі утеплення абсолютно відсутні будь-які «містки холоду», що характерні для утеплення за допомогою плитних матеріалів і каркасних систем. Розчин наноситься на поверхню, не утворюючи під своєю основою щілин, які з часом можуть продуватися та зводити нанівець увесь теплоізоляційний ефект.
• Технологічність нанесення. Роботи виконуються швидше та якісніше. Важливим позитивним моментом утеплення за допомогою сумішей Тепловер є те, що можливе утеплення не тільки прямих, а й криволінійних поверхонь фасаду, тобто різноманітних арок, відкосів та інших архітектурних рішень.

Матеріали Тепловер як розчин на основі цементу є надійною основою для нанесення фінішного декоративного шару. Нанесення розчинової суміші може регулюватися з високою точністю, у залежності від необхідної товщини та геометрії стін.

ЧОМУ КЛІЄНТИ НАДАЮТЬ ПЕРЕВАГУ СИСТЕМІ УТЕПЛЕННЯ ТЕПЛОВЕР?


Окрім того, що матеріали Тепловер наносяться у вигляді розчину, є ще низка переваг даної системи утеплення. Як уже зазначалося, мінеральними наповнювачами, які надають матеріалу теплоізоляційних властивостей, є спучений перліт і вермикуліт, екологічні матеріали, які добувають із земних надр. Їхня переробка передбачає лише розпушення під дією високих температур і виключає можливість будь-якого хімічного впливу. Тому вся система утеплення характеризується високою екологічністю, а особливо важливим є те, що суміші Тепловер належать до класу негорючих матеріалів.

Читайте також:  Інфрачервоне опалення будинку

Хоча в котеджному будівництві дозволено використовувати матеріали з класу горючих матеріалів, людина, яка дбає про безпеку своєї родини, розуміє, що використання негорючих матеріалів зменшує ризики виникнення пожежонебезпечних ситуацій та підвищує клас житла в цілому.

Використання цементу в якості в’яжучого матеріалу підвищує довговічність системи утеплення. З часом такі матеріали не просідають, а їхні теплоізоляційні властивості тільки покращуються, що підтверджено випробовуваннями в кліматичній камері.

Термін ефективної експлуатації утеплення розчиновими сумішами становить не менше 25 років: саме на цю межу орієнтовані лабораторні випробовування та видаються сертифікати. А отже, довговічність системи утеплення на основі теплоізоляційних сумішей Тепловер перевищує за цим показником усі аналоги.

Останнім часом чітко прослідковується тенденція до збільшення використання енергоефективних матеріалів при зведенні будинків. Такі матеріали самі по собі вже є теплоізоляційними, але ця їхня функція буде забезпечуватися тільки в тому випадку, якщо стінова конструкція під час експлуатації залишатиметься в сухому стані. Тут, у першу чергу, потрібно звернути увагу на паропроникність усіх шарів, включно з фінішними

Уся лінійка продукції Тепловер, яка використовується у фасадній та внутрішній системі утеплення, розроблена для того, щоб забезпечити дотримання вимог стандартів до оздоблювальних матеріалів у розрізі їхньої паропроникності.

БЕТОННІ ТА МЕТАЛЕВІ ЕЛЕМЕНТИ КОНСТРУКЦІЙ


Матеріали Тепловер, як будь-які інші теплоізоляційні матеріали, мають низьку щільність — від 220 до 650 кг/м³. У бетонів і металів щільність суттєво вища: бетони — понад 1800 кг/м³, алюміній — 2700 кг/м³, сталь — 8000 кг/м³. На поверхні з високою щільністю важко приклеїти інші матеріали, окрім того, різниця в густині обумовлює різні коефіцієнти термічного розширення окремих елементів конструкції. Негативним наслідком цих явищ може стати відшарування матеріалів утеплення від поверхонь, що утеплюються. Для покращення механічних характеристик вузлів із бетонними і металевими елементами застосовують кварцову ґрунтовку для бетонних поверхонь, наприклад, Ceresit CT-19 Бетонконтакт. Ґрунтовка наноситься перед монтажем набриска Тепловер на всі бетонні та металеві елементи конструкції, що утеплюється.

БАГАТОШАРОВЕ НАНЕСЕННЯ


Максимальна товщина ізоляції Тепловер для нанесення за один підхід вказана на кожній упаковці продукції. У випадку, коли загальна товщина утеплення має бути більшою, теплоізоляція накидається в декілька етапів. Перед нанесенням кожного наступного шару ізоляції потрібно змочувати водою поверхню попереднього. Час між нанесеннями має бути не меншим, ніж 4 години. Матеріали Тепловер треба наносити таким чином, щоб ізоляція створювала суцільне покриття без пустот і щілин. Необхідно уникати зсувів або відривів теплоізоляції від поверхонь під час нанесення. Теплоізоляція, що сповзає донизу або відривається від основи, повинна бути демонтована і замінена на свіжу. Потрібно вирівнювати тільки останній шар ізоляції, пам’ятаючи, що розчини тримаються міцніше за нерівні поверхні. Заборонено вирівнювати або загладжувати кожен окремий теплоізоляційний прошарок

ПІДГОТОВКА ВУЗЛІВ З ПІНОПОЛІСТИРОЛОМ

 


Армопояс, перемички, виступаючі колони та інші бетонні конструкції, які виступають на поверхню утеплення, мають низьку паропроникність і можуть бути ізольовані плитами з екструдованого пінополістиролу. Для подальшого нанесення матеріалів Тепловер такі вузли необхідно зміцнити. Спочатку перевіряється міцність приклеювання пінополістиролу і, за необхідності, додаються спеціальні дюбелі-парасольки. Потім пінополістирол ретельно ґрунтується кілька разів і покривається шаром клею для армування пінополістирола з лугостійкою склосіткою. Армуючий шар накладають з напусками по 100-150 мм на стіни будівлі. Міцна армована поверхня змочується водою та на неї наноситься Тепловер набриск. Далі утеплення по системі Тепловер.

ІЗОЛЯЦІЯ ФУНДАМЕНТІВ

Зволоження від снігу та води нижньої частини будівельних конструкцій негативно впливає на характеристики теплоізоляції. Тому монтаж матеріалів Тепловер потрібно проводити вище рівня відмостки на 350-400 мм. Нижче цього рівня треба приклеїти і закріпити дюбелями плити з екструдованого пінополістиролу. Потім вони ретельно ґрунтуються і змащуються шаром клею для армування пінополістирола. Утеплення Тепловер і пінополістирол потрібно з’єднати лугостійкою склосіткою з напуском не менше 200-250 мм.

УЛАШТУВАННЯ КУТІВ ТА УКОСІВ


Під час улаштування кутів та укосів розчини Тепловер потрібно наносити на обидві сторони кута одночасно. Ізоляція має покривати одразу дві будівельні площини: від останнього маяка перед кутом до першого маяка після кута. Спосіб нанесення з дошкою, що кріпиться на одну із сторін і допомагає монтувати кут у два етапи, застосовувати заборонено. Після нанесення на кут теплоізоляції потрібно вирівняти площини кутів правилом і кутовим шпателем. Треба звернути увагу на напрямок руху інструментів — вирівнювання можна проводити тільки в одну сторону — у сторону притискання матеріалу до стіни! Наприклад, якщо треба вирівняти площину праворуч від кута, то рухи правилом необхідно виконувати тільки зліва направо і вгору: таким чином ізоляція лівої площини притискається до стіни. Якщо вирівнювати ліву від кута сторону, то тільки справа наліво і вгору: притискається теплоізоляція правої частини кута. У випадку хаотичних рухів можливий відрив матеріалів від стіни, що, у свою чергу, може призвести до зменшення сили зчеплення ізоляції з основою. Теплоізоляцію, яка сповзає донизу або відірвана і притиснута на попереднє місце, потрібно демонтувати і замінити на свіжу.

МОНТАЖ ПВХ КУТНИКІВ І КРАПЕЛЬНИКІВ


Кути будівлі та укоси віконних і дверних отворів слід захистити від сколів ПВХ кутами з сіткою. Вони монтуються за допомогою шпаклівки Тепловер перед накладанням фасадної склосітки. Забороняється використання стальних чи алюмінієвих кутників. На нижньому горизонтальному куті монтується кутник з крапельником для відводу води, яка стікає по фасаду. Для цього на поверхні сухої теплоізоляції необхідно позначити нижню горизонтальну межу за допомогою лазерного або водяного рівнів. Потім звичайними ріжучими інструментами відрізати донизу зайву ізоляцію. Сітку крапельника треба прикріпити шпаклівкою Тепловер на поверхні ізоляції.

Читайте також:  Красивая отделка фасада дома

ІНЖЕНЕРНІ КОМУНІКАЦІЇ, ГАЗОВІ ТРУБИ


Інженерні комунікації, які будуть покриті теплоізоляційними матеріалами, готуються до монтажу ізоляції окремо. Для цього перед нанесенням набриску Тепловер треба поґрунтувати поверхні інженерних комунікацій кварцовою ґрунтовкою Ceresit CT 19 Бетонконтакт. Потім нанести на ґрунтовку клей для армування з лугостійкою склосіткою. Напуски на поверхню стіни — 100-150 мм. Міцна армована поверхня зволожується водою та на неї наноситься Тепловер набриск. Далі утеплення по системі Тепловер. Газові труби на стінах будівлі заборонено ховати або закривати будь-якими матеріалами. Щоб уникнути негативних наслідків, рекомендовано застосувати екструдований пінополістирол між стіною і трубами. Треба відтягнути трубу від стіни та по всій довжині наклеїти полосу з екструдованого пінополістиролу шириною у 150-200 мм. Товщина полоси повинна бути максимальною з можливих. Поверхня пінополістирола армується клеєм з сіткою. Ізоляція Тепловер наноситься біля газової труби, утворюючи штроби для труб. На кути штроби потрібно встановити ПВХ кутники з сіткою за допомогою шпаклівки Тепловер. Площина стіни вирівнюється та армується за системою Тепловер.

НЕМІЦНІ ТА ПОШКОДЖЕНІ ДІЛЯНКИ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ


Монтувати теплоізоляційні матеріали Тепловер на неміцні або пошкоджені ділянки будівельних конструкцій заборонено. Перед утепленням такі ділянки потрібно відремонтувати. За умови, якщо ремонт не можливий, їх треба підсилити сіткою та клеєм для армування, наприклад, Kreizel 220 (клей для плит з пінополістиролу). Армуючий шар накладають з напусками по 100-150 мм на міцні стіни будівлі. Армована поверхня зволожується водою та на неї наноситься Тепловер набриск. Далі утеплення по системі Тепловер.

МОНТАЖ ІЗОЛЯЦІЇ ТЕПЛОВЕР НА СТЕЛЮ


Нанесення утеплення на стелю виконується у звичайній послідовності системи утеплення Тепловер із врахуванням кількох особливостей:

1. Поверхню стелі обов’язково треба обробити кварцовою ґрунтовкою, наприклад, Ceresit CT-19 Бетонконтакт для бетонних основ.2. Набриск Тепловер нанести на 100% поверхні стелі.3. Висота нерівностей набриска може досягати 50% від товщини утеплення на стелі.4. Застосовувати ізоляцію Тепловер з підвищеною силою зчеплення з основою, наприклад, Тепловер Standard, Optima або Light.5. Уникати зсувів або відривів теплоізоляції від стелі під час нанесення. Теплоізоляцію, яка сповзає донизу або відривається, потрібно демонтувати і замінити на свіжу.

УТЕПЛЕННЯ ДЕРЕВ’ЯНИХ ПОВЕРХОНЬ


До процесу утеплення дерев’яних і щитових будинків потрібно перевірити міцність основи для монтажу теплоізоляції. Неміцні поверхні треба підсилити, неякісно змонтовані елементи додатково закріпити на каркасі. Поверхні дерев’яних стін слід обробити ґрунтовкою з кварцовим наповнювачем, наприклад, КREISEL 330 Putzgrund. Після висихання необхідно нанести Тепловер Набриск і закріпити цвяхами сітку-рабицю по всій площині фасаду. Ізоляцію Тепловер треба накидати безпосередньо через сітку. При нанесенні варто звернути особливу увагу на укладання першого шару теплоізоляції. Він повинен покрити поверхню суцільним шаром без щілин та пустот і міцно триматися за набриск, що нанесений на дерев’яну стіну. Чарунки металевої сітки-рабиці створюють тільки додатковий спосіб кріплення теплоізоляції. Наступні шари ізоляції виконуються за стандартною технологією системи утеплення Тепловер.

ОПОРЯДЖЕННЯ НЕПРЯМИХ СТІНОВИХ КОНСТРУКЦІЙ


У сучасному будівництві доволі часто трапляються архітектурні рішення, у яких конструкціям стін надають круглих або напівкруглих форм. Матеріали Тепловер ідеально підходять для утеплення фасадів округлих форм. Вагома перевага полягає в тому, що форма теплоізоляції може одночасно формуватися як у горизонтальному, так і вертикальному напрямках. Маяками для вирівнювання поверхні виступають гнучкі поліпропіленові трубки. Вони кріпляться дюбелями з саморізами до поверхні в горизонтальній площині. Вертикальна площина формується за допомогою лекала, яке повторює форму необхідного фасаду. Попередньо треба виготовити відповідне лекало з фанери або іншого зручного для обробки матеріалу. Кінцева форма фасаду навіть може бути виправлена, якщо матеріали стіни не дозволяли якісно вимурувати округлі форми будівельної конструкції.

ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕКОРАТИВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ


Керамічні блоки, газоблоки та інші енергоефективні матеріали пропускають через свою структуру повітряну вологу. У такий спосіб конструкція зовнішніх стін залишається сухою, а показники теплоізоляції не погіршуються. Якщо фасад будівлі прикрашений декоративними елементами, то вони також повинні мати високі показники паропроникності. Матеріали Тепловер дозволяють виготовити декоративні елементи, які пропускають повітряну вологу безпосередньо на стінах будинків. Спочатку треба утеплити будівлю та закрити ізоляцію шпаклівкою Тепловер зі склосіткою. Потім слід накреслити на поверхні стін форми декоративних елементів і покрити поверхню під майбутніми декорами паропроникним кварцовим праймером, наприклад, КREISEL 330 Putzgrund. Після цього потрібно встановити маяки на глибину декоративних елементів. Зручним матеріалом для маяків є гіпсокартонний металевий профіль CD, що добре тримає свою геометричну форму.Наступні дії виконуються за системою утеплення Тепловер:1. Нанести набриск Тепловер на площини декоративних елементів.2. Заповнити форми декорів паропроникним матеріалом утеплювача, наприклад, Тепловер Standard, Optima або Light.3. Після демонтажу маяків приклеїти ПВХ кутники із сіткою на зовнішні кути декоративних елементів.4. Поверхні декорів покрити шпаклівкою Тепловер зі скло сіткою.5. Покрити шпаклівку декоративним паропроникним матеріалом, за необхідності пофарбувати його паропроникною фасадною фарбою.

ВідеоПридбати Тепловер

 

Придбати Тепловер в Хмельницькому,а також отримати професійну консультацію можна за номером 0984423398 Сергій

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

1675 переглядів

2 комментария

  1. Василий Вася:

    Привіт хочу залишити свій відгук про матеріал як Тепловер, вже з 2016р не яких проблем немає а найголовніше що дествітельно тримає тепло будинку, до утеплітель в 450 квадратів використання газу 650-800куб а з утеплювачем 250-400куб, як для мене разніца значна, я задоволений матеріал супер!

    1. Будівельник:

      Згодин з Вами працюю дуже давно с тепловером

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *