Теплоізоляційний матеріал Velit

Привіт, шановні читачі! Утеплення фасадів — це те, з чим стикається кожна людина, яка вирішила побудувати або утеплити вже давно побудований будинок або дачу.

 

sisteme utepleniya velit plyus - Теплоізоляційний матеріал Velit

Питання, який утеплювач вибрати є найважливішим. Сучасна теплоізоляція Velit — ось сьогоднішня тема статті.

З одного боку, власники будинків прагнуть мінімізувати витрати на теплоізоляцію, а з іншого — зробити теплоізоляцію більш якісно і екологічно чистою. Чи існують взагалі теплоізоляційний матеріал для стіни, підлоги, стелі, які відповідають всім вимогам? Тепер на це питання можна відповідай ствердно.

Давайте подивимося, які сучасні теплоізоляційні матеріали існують і чим вони краще застарілих пінопластових або плит з мінеральної вати. Один з них — утеплювач Velit з особливими властивостями.

Кілька слів про пінопласт для подальшого його порівняння з Velit

Теплоізоляція стін будинку за допомогою пінопласту широко зустрічається і зараз. Безумовно, утеплення пінопластом вважається найдоступнішим і недорогим і багато, вибирають його виходячи саме з його ціни, тим часом такий теплоізоляційний матеріал має безліч мінусів:

 • при нагріванні пінопласт виділяє токсичні пари;
 • термін його служби не перевищує 25 років;
 • він практично паронепроникний;
 • він схильний до дії гризунів і комах;
 • він горючий.

Але можна подивитися і так, що теплоізоляція стін будинку за допомогою пінопласту це і дуже дорого. Як не крути, а здоров\’я дорожче. А ще пінопласт можуть з\’їсти миші, вони їм не харчуються, але гризти дуже люблять. І вам доведеться все переробляти заново.

З огляду на, все це стає зрозумілим, чому будівельники стали шукати більш сучасні утеплювачі. Одним з таких інноваційних варіантів можна вважати утеплювач Velit, що володіє унікальними характеристиками.

Читайте також:  Інфрачервоне опалення будинку

Що таке Velit

Velit — утеплювач нового покоління на мінеральній основі. Це плитний матеріал, пористої структури, якщо точніше, то це пористий бетон щільність D140 кг / м3, понад 90% обсягу матеріалу займає повітря. Складається він з цементу, вапна і повітря.

uteplitel-s-poristogo-betona-velit

Він ідеально підходить для утеплення стель, стін як зовні, так і всередині будинку, дачі, лазні. Їм дуже добре утеплювати підлогу (під стяжку з використанням армуючої сітки), ідеально під теплу підлогу і плоскі дахи.

uteplitel \'pod teplyj pol vodjanoj

Він довговічний і не схильний до деструкції (коротше, скільки буде стояти будинок, стільки і це матеріал). Він складається з екологічно чистих компонентів (цемент, вапно і повітря), відповідно він екологічно чистий, довговічний і негорючий і має дуже хороші технічні показники.

Нижче наведу таблицю Технічні показники Velit

tehnicheskie-pokazateli-velit

Чому Velit є ідеальним утеплювачем для фасадів? Причин цьому багато:

 • екологічна безпека, не виділяє токсичних речовин при нагріванні, для його виробництва використовуються натуральні природні силікати (цемент, вапно, повітря);
 • придатний для внутрішнього і зовнішнього утеплення, а також для мансард, плоских дахів;
 • довгий термін служби, негорючий;
 • може застосовуватися для утеплення будинків, зведених з будь-якого будівельного матеріалу;
 • високі теплоізоляційні властивості, показник теплопровідності λ = 0.042 В / мК;
 • стійкість до негативних кліматичних і атмосферних впливів;
 • не схильний до деформацій, впливу гризунів;
 • простота технологічних процесів з утеплення фасадів, легкість в обробці;
 • адаптація до наших кліматичних умов;
 • і що дуже важливо — невисока вартість.

Всі ці якості роблять Velit популярним, я б сказав навіть ідеальним, сучасним утеплювачем для стін, підлог, плоских дахів. Ті, хто вже утеплив свою оселю за допомогою цього ізоляційного матеріалу, залишають позитивні відгуки і задоволені результатом.

Читайте також:  Сучасне оформлення фасаду заміського будинку

Нижче наведу таблицю порівняння різних матеріалів з Velit

sravneniya-raznyh-materialov-s-velit

Як відбувається теплоізоляція

Технологія утеплення з використанням Velit дуже проста і не вимагає спеціального обладнання. Утеплювач випускається у вигляді плит, що мають невелику вагу, тому роботи по теплоізоляції можуть без проблем виконати 1-2 людини. На попередньо підготовлений фасад, а в процес підготовки входять: вирівнювання, замазування тріщин, усунення сколів, очищення, кріпляться готові плити.

Belaja cerkov\'-velit-4

На плити наноситься спеціальний клей Velit КВ15, при покупці самого утеплювача ми пропонуємо всі комплектуючі та витратні матеріали (також можна використовувати будь-який клей для теплової ізоляції), після чого вони приклеюються до фасаду. Додатково плити зміцнюються дюбель-цвяхами з пластмаси. З огляду на, що Velit не схильний до деформацій зі зміною температури, кріплення здійснюється «встик» максимально щільно один до одного.

Зверніть увагу! Клеїть схоплюється не відразу, тому якщо плита встановлена ​​нерівно, то завжди є можливість вирівняти її. Дуже важливий момент — після приклеювання плит необхідно дати клею висохнути, а тільки потім кріпити дюбель — цвяхами, попередньо просвердливши отвори.

Після монтажу плит на фасад замазують шви і стики, для цього можна застосовувати клей. Поверх наноситься армована сітка і шар штукатурки. Кінцеве декоративне покриття може бути будь-яким: фасадна штукатурка, фарба, «короїд» і т. Д.

За рахунок того, що ми пропонуємо і сам утеплювач і «все до нього» це дозволяє знизити витрати на теплоізоляцію. Як бачите, технологія утеплення проста і доступна навіть для тих, хто не є будівельником-професіоналом.

Фасадний утеплювач Velit 

За ціною зорієнтувати можу вас так:  «Система утеплення Velit Plus на 20 відсотків дешевше, ніж утеплення фасаду мінеральною ватою». 

Читайте також:  Вентильований фасад

Вартість робіт і ціна на теплоізоляційний матеріал — вкрай важливі параметри, які завжди враховуються при виборі утеплювача. Якщо ви вирішили утеплювати будинок, використовуючи Velit Plus, то можете істотно заощадити сюди через наступні випадки:

 • клей, штукатурку виготовляємо теж ми, відповідно ви купуєте все безпосередньо у виробника;
 • теплоізоляційні властивості вище, ніж у інших утеплювачів (мінеральна вата, тепла штукатурка), а значить, товщина плити буде менше;
 • монтаж не вимагає спеціального інструменту — це значно здешевлює вартість робіт, а при бажанні зробити утеплення
 • можна самостійно (вартість робіт з нашим утеплювачем така ж, як і по пінопласту);
 • матеріал вітчизняного виробництва, без дорогих імпортних компонентів;
 • мінус тільки один — матеріал можна придбати тільки на території України.

Можна з упевненістю сказати, що Velit — утеплювач майбутнього, який витіснить застарілі ізоляційні матеріали та завоює будівельні ринки.

висновок

Ми розглянули теплоізоляційні матеріали для стін будинків і порівняли їх за якістю і характеристикам. Безумовно, Velit не єдиний хороший матеріал для утеплення, їх багато і всі вони мають своє місце на ринку. У цій статті ми розповіли, на нашу думку, про самому якісному з них.

 

Хороший материал но якщо порівняти з системою утеплення Тепловер то він просто курить в куточку!

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

890 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *