Технології ремонту стелі

 

Ремонт для всіх, неймовірно важкий, багатоетапний і складний процес. Якщо Ви хочете почати ремонт своєї нової квартири, радимо Вам почати з ремонту стелі.

Існує два види стель — основні і підвісні. Перші це стелі, для яких потрібно штукатурити стіни, фарбувати і обклеювати спеціальними шпалерами. Другі ж, підвісні, діляться на багато типів (панельні, натяжні і так далі).

Якщо Ви робите ремонт в новому будинку, то Ви можете найчастіше не сумніватися в його стані і рівності його стін, а якщо в старому, то варто ретельно оглянути всі стіни, деформації стельових плит, і прийняти рішення яким чином згладити такі нерівності — звичайними будівельними матеріалами (штукатурка) або спеціальними сумішами або сітками. Якщо Ваш будинок цегляний і досить старий, швидше за все доведеться довго вирівнювати стелю, а якщо панельний, то деформації в ньому незначні, хіба що можуть з’являтися щілини між панелями будинку, які можна легко зафарбувати шпаклівкою.

Як підготувати поверхню стелі?

Не важливо, вибрали ви звичайну стелю, або підвісний, натяжна, Вам обов’язково буде потрібно підготувати стельову поверхню, і цей процес складається з декількох нескладних етапів.

Поверхня старого стелі потрібно обов’язково відчистити від старого покриття, забруднень і сміття. Після цього Вам необхідно вирівняти стелю. Якщо Ви вибрали натяжна, підвісний або рейкова стеля, то не обов’язково це робити, хоча бажано.

Щоб визначити всі нерівності поверхні потрібно використовувати нульовий рівень. Потім приступають до етапу вирівнювання. Наносять шпаклівку і чекають коли вона повністю висохне. Після цього варто отшкуріть стелю і покласти грунт. Якщо Ви хочете пофарбувати свою стелю, варто нанести спеціальний шар шпаклівки, і почекати ще кілька днів, потім дуже ретельно отшкуріть і отгрунтовать. Після всіх цих робіт, Ви, нарешті, можете пофарбувати свій новий стелю в будь-який колір і будете дуже раді результату.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Як пофарбувати стелю без розводів

Вам також може бути цікаво:

glyantsevyie ili matovyie natyazhnyie potolki - Технології ремонту стелі
Глянцеві або матові натяжні стелі?
Натяжні стелі сьогодні можна зустріти в ...
20 odnourovnevie potolki iz gipsokartona - Технології ремонту стелі
Стелі з гіпсокартону
Стелі з гіпсокартону -50 фото красивого ...
risunok obr 500x375 - Технології ремонту стелі
Оздоблення стелі рідкими шпалерами
Фінішна обробка стелі виконується різними матеріалами. ...
materialyi dlya otdelki potolka - Технології ремонту стелі
Материалы для отделки потолка
Отелочние роботи - фінальна частина ремонту. ...
665 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *