Будівництво будинків з керамічних блоків

Керамічні блоки мають пористої і комірчастою структурою, що сильно знижує їх теплопровідність. Будівля, побудована за допомогою керамічних блоків, дуже стійке, тому що порожнисті канали розташовані вертикально, що не впливає на несучу здатність керамоблоков по вертикалі.

Рівень вологості повітря ніяк не впливає теплопровідність поризованих керамічних блоків, вона однакова як у пінобетонних, так і у газосилікатних. Вертикальна міцність керамічних блоків на вищому рівні. Але цим блокам властивий один мінус: їх горизонтальна міцність не така висока, як вертикальна і вони дуже чутливі до відколів, що слід врахувати при перевезенні.

Керамічні блоки досить різні за своїми розмірами. Ви можете замовити блоки як великих розмірів, так і менших, які можуть знадобитися для прокладання кутів і перегородок різного виду. Ці блоки здатні до теплозбереження, яке забезпечується пазо-гребеневої поверхнею боків, якою оснащені блоки, що не вимагає додаткового утеплення. Побудувавши будинок з керамічних блоків, ви заощадите на його подальшому утопленні.

Будівля будується таким чином, що розчин наноситься лише по горизонталі, але при цьому використовують сітку. Це сприяє тому, що швидкість кладки збільшується в рази; це дозволяє зменшити витрати на розчин.

Ви можете підібрати будь-які кладочні розміри блоків, що спростить для вас проектування і розрахунок витрат. Зовні будинки, побудовані з цегли і керамоблоков, неможливо розрізнити, а несуча здатність цих матеріалів на одному рівні. Якщо ви будете будувати будинок з блоків з кераміки, то це обійдеться вам трохи дорожче, ніж будинок з піноблоків, але ваша конструкція буде більш довговічніші і міцніше.

Побудувати будинок з керамічних блоків — це дорого, але виправдано, так як будівля буде більш довговічним і економніше у використанні.

 

Читайте також:  Будинок з керамічних блоків

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

799 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *