Стиль Манга

Часто можна почути, що нині в інтер’єрі квартир популярно використовувати стиль манга. Що являє собою цей стиль, відомо, напевно, тільки дизайнерам, а неспеціалістам доведеться для початку зрозуміти, звідки походить поняття «манга».

Чорний шкіряний диван

Термін «манга» позначає японські комікси, які за своїм походженням тісно пов’язані з відомим підліткам аніме, тобто японської мультиплікацією. Виник в кінці 1950-х років мистецтво аніме піку свого розвитку в Японії досягло в 1970-і роки. На заході популярність японські мультики отримали тільки в 1980-1990-і роки, а стиль манго розвинувся вже в нашому тисячолітті.

Нарівні з розвитком аніме і манга відбувалася і пропаганда цих двох культур серед молоді — прилавки магазинів заполонили товари з зображенням персонажів або запам’ятовуються сцен з мультиків. Спочатку до цих товарів ставилися тільки дрібні дрібнички — брелоки, канцтовари, невеликі магнітики і м’які іграшки.

Оригінальні книжкові полиці

Поступово манга і аніме стали особливо популярні серед шанувальників цих напрямків, які іменували себе отаку. Дрібних товарів для популяризації стилю представникам отаку вже стало не вистачати, і тоді виникла непереборна потреба в повному зануренні в манга і аніме.

Імітацію в інтер’єрі під стиль японських мультиків стали застосовувати ще в 1970-х роках. І головною ідеєю стилю манга можна вважати втілення в інтер’єр фантазій спільноти отаку.

Відхід від канонів і традицій

Стиль манга, який використовується в інтер’єрі, служить втіленню в реальність фантазій шанувальників аніме і манга. Підпорядкування дизайнерським канонам вважається неактуальним, і на перше місце виходить творчий підхід, що дозволяє якомога ближче в інтер’єрі наблизитися до японських мультфільмів.

Робот на кухні

Модний серед молоді стиль має і свою родзинку — використання манга-елементів та аніме-декору в інтер’єрі. На стіні кімнати над диваном можна помістити яскравий постер зі сценкою з мультфільму або улюбленим героєм, на скляній етажерці органічно вписується в стиль колекція з фігурок — персонажів мультиків. Іншими словами, будь-яка деталь в інтер’єрі, елементи декору повинні позиціонувати власника житла як отаку.

У всьому світі на сьогоднішній день можна знайти величезну кількість символів манга і аніме. Найбільшу популярність серед них заслужили аксесуари, які мають безпосереднє відношення до мультфільму «Hello, Kitty». Стиль цього мультфільму дотримується в рамках для фотографій, шпалерах, декоративних предметах, постільній білизні, шторах. Бренд «Hello, Kitty» на сьогодні займає міцні позиції серед десятка найпопулярніших в світі.

Червона лампа

 

Манга в дитячій кімнаті

Весь інтер’єр квартири в стилі манга навряд чи обрадує навіть найглибших шанувальників аніме. Дизайнери радять дотримати стиль манга в дитячій кімнаті, звичайно, якщо дитина є фанатом цього напрямку.
Основним завданням при декоруванні кімнати є таке заповнення простору предметами аніме, при якому вони відразу будуть кидатися в очі. Подібний інтер’єр приверне до себе увагу і тих, хто абсолютно далекий від молодіжної культури Країни висхідного сонця.

смугастий коврик

До використовуваним в кімнаті аксесуарів можна віднести яскраві постери величезних розмірів, нести вони можуть як позитивний, так і негативний зміст, хоча останнє, звичайно, небажано. Манга в інтер’єрі привертає і своєю мобільністю: постери легко замінити на інші при зміні настрою або пріоритетів.

рожева кімната

Вносячи в інтер’єр елементи японської культури, необхідно їх виділити і підкреслити. Колекцію фігурок не варто розміщувати на одній полиці з книгами, там вони просто загубляться. Найкраще їх поставити на окремо закріплену поличку або на стіні перед монітором комп’ютера. Великі моделі улюблених персонажів можна ставити біля столу або дивана.

яскрава дитяча

Манга-стиль підтримується і за рахунок книг певної тематики, настільних ламп, годин. Придбати предмети з символікою аніме не представляє складності, широко поширені комікси і японські книги, барвисті плакати. Книги можна вигідно розташувати на полицях обкладинкою назовні.

Найбільшу складність, як вважають дизайнери, викликає вибір особливих шпалер для дитячої кімнати. Оздоблювальні матеріали, представлені в магазинах на тему японської мультиплікації, відрізняються мізерністю малюнків. Для маленьких дітей можна знайти шпалери зі звірами.

Настільна лампа

У кімнаті підлітка краще всього виглядають шпалери в тон меблів, а привести у відповідність з манга-стилем інтер’єр легко за допомогою постерів. При великому бажанні і фінансових можливостях можна запросити майстра, який завдасть тематичний малюнок на декоративну штукатурку або використовує стиль графіті.

Дотримання стилю в офісному інтер’єрі

Манга може стати основним стилем і в деяких офісних приміщеннях. Прийнятним стиль виглядає в виданнях молодіжних журналів і газет, офісах телевізійних каналів. Найголовніше — не потрібно вносити в інтер’єр занадто багато яскравих аксесуарів, які відволікають увагу від роботи. Ідеальне рішення — використання плакатів, які швидко знімаються або замінюються іншими.

Зелені двері

Прекрасно виглядає манга-інтер’єр в кафе. Дизайнер може створити запам’ятовується обстановку, яка буде залучати не тільки підлітків, але і людей старшого віку своєю неординарністю.

 Манга-стиль можна розбавляти і іншими елементами, характерними для культур різних країн. Цей стиль дозволяє створити затишну атмосферу, одночасно роблячи життя більш розмаїтим і яскравіше.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Стиль рококо в інтер'єрі

Вам також може бути цікаво:

Antichnye statui - Стиль Манга
Римский стиль
Римский стиль Если вы хотите видеть свой ...
napolnaja vaza - Стиль Манга
Стиль Диско
Інтер'єр квартири в стилі диско зустрічається ...
dvuhtsvetnyj stol - Стиль Манга
Стиль хіппі
Історія субкультури хіпі бере свій початок ...
0cb053229cccd38718933d89a13853b4 - Стиль Манга
Стиль контемпорарі
Новий стиль в інтер'єрі - контемпорарі З ...
1058 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *