Стиль контемпорарі

Новий стиль в інтер’єрі — контемпорарі

Стиль контемпорарі

З кожним роком кількість сучасних технологій, які можна застосувати в ремонті і будівництві, зростає. Такі зміни вплинули і на інтер’єр приміщень. Одним з новітніх стилів інтер’єру є контемпорарі. Контемпорарі — це найпопулярніший напрям, який продовжує динамічно розвиватися.

Стиль поєднує в собі сучасні технології, практичність, зручність і комфорт. Напрямок інтер’єру описується стриманістю і функціональністю. Застосування стилю передбачає комфорт і грамотне використання всього простору. Контемпорарі підходить власникам невеликих і великогабаритних квартир.

Особливості стилю контемпорарі

Даний стиль створюється при складанні спеціального проекту і тому має свої особливості. До ключових особливостей контемпорарі відносяться:

 
  • Мінливість.

Стиль можна міняти без особливих витрат і зусиль.

  • Доступність.

Для оформлення інтер’єру не потрібно відвідувати курси чи гортати модні журнали. Головне мати бажання і хороший смак.

Стиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпорарі

  • Функціональність.

Основне завдання контемпорарі — це розміщення всього необхідного в приміщеннях будь-якого розміру.

  • Простота.

Незважаючи на практичність, даний стиль не є мінімалістичним. Напрямок прикрашає квартиру елегантними деталями, забезпечуючи зручністю всіх домочадців. Контемпорарі об’єднує найрізноманітніші стилі дизайну.

Стиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпорарі

 
На замітку!

Напрямок інтер’єру не притримує особливих правил стосовно колірної гами.

І все ж контемпорарі має свої характерні особливості:

  1. У стилі використовується сірий, бежевий, пісочний і білий відтінок.
  2. У меблях присутні коричневий, графитово — сірий і темно-синій тон.
  3. Аксесуари повинні бути синіх, зелених, червоних і жовтих відтінків. Дані кольори можуть бути присутніми в подушках і покривалах, рамах, в вазах і картинах.
Читайте також:  Стиль рококо в интерьере

Стиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпорарі

Як обробні матеріали використовуються сучасні та штучні вироби як кольоровий пластик, скло, деревина, камінь і білий метал.

 

Для оздоблення стін зазвичай використовуються шпалери. А стелі відбуваються гіпсокартоном, а підлогу ламінатом. У підсумку виходить бюджетне оформлення квартири.

Використовувану меблі в даному напрямку можна порівняти зі скандинавським стилем. У меблів відсутня пишна різьблення і невигадлива форма. При облаштуванні меблів важливе значення має функціональність.

На замітку!

Для контемпорарі використовується звичайні меблі, вироблена промисловими фабриками. Такі меблі продається за прийнятною ціною. Меблі для контемпорарі в першу чергу підходить для квартир з невеликою площею. Меблі в даному стилі повинна відрізнятися надійністю і безпекою.

 

Стиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпорарі

Для даного напрямку дизайнери використовують модульну систему і моделі «трансформер». При цьому кожна меблі повинна мати місце зберігання для забезпечення простору. У стилі використовуються античні предмети декору. Напрямок відрізняється універсальними якостями.

 

Контемпорарі дозволяє економити на замовленні та купівлі меблів і декоруванні. Простота дає можливість власникам втілити всі свої фантазії і спробувати себе в якості дизайнера.

Стиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпораріСтиль контемпорарі

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

819 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *