Стиль китч

В інтер’єрі сучасних квартир не завжди використовуються традиційні і всім підходящі варіанти оформлення, деякі люди вважають за краще вибрати і абсолютно ексклюзивні варіанти дизайну.

До таких інтер’єрах можна віднести стиль кітч. Неординарний і крикливий, він обов’язково приверне увагу і допоможе власнику квартири повністю відійти від прийнятих канонів оформлення житлових кімнат.

пластикові стільці

Стиль кітч дозволяє відобразити в дизайні саму сутність господаря і показує не тільки його екстравагантність, але і повну незалежність від думки більшості людей в суспільстві. Недарма цей стиль (як в інтер’єрі, так і в одязі) вважається прерогативою нігілістів і бунтарів.

походження стилю

Введення стилю кітч в дизайн будинку одні дизайнери відносять до кінця XIX ст., Інші — до першої половини XX ст. Є думка, що кітч існував і завжди, для цього напрямку в мистецтві немає часових обмежень. Слово «кітч» має німецьке коріння. Спочатку воно асоціювалося з несмаком, і це в деякій мірі відображає його сутність і досі.

Шахи

Якщо розглядати будь-який інтер’єр, де присутній стиль кітч, то буде прекрасно помітно, що все в ньому надмірно. Це стосується не тільки колірної гами, а й меблів і планування житла. Практично всі предмети в кімнаті будуть дисонувати між собою, притягаючи увагу крикливістю зовнішніх форм і яскравістю кольорів.

Основні напрямки

Сучасний кітч в інтер’єрі підрозділяється фахівцями на три напрямки.

 • Кітч люмпенів. Цей напрямок в дизайні, що з’явилося завдяки бідності. Широко використовуються контрастні кислотні відтінки, дешеві предмети інтер’єру, графіті та елементи, що мають безпосереднє відношення до оформлення вулиць. Кітч люмпенів часто має на увазі використання позолочених пінопластових колон в кімнатах. Доречні в інтер’єрі при виборі такого напрямку ліхтарні стовпи, лавки з вулиці, дорожні знаки. Деякі встановлюють в квартирах і старі будки для телефонів. Безрадісність бідноти дизайну розбавляється позитивними яскравими, насиченими тонами.
 • Псевдороскошний. Такий стиль можна оцінювати як певний альянс спроможності та відсутності смаку. Дизайнерами цей стиль інтер’єру розцінюється в більшості своїй як втілення фантазійних ідей нуворишів.
  Такий стиль кітч передбачає використання золотої ліпнини, яскравого оксамиту, грецьких колон. І все це може поєднуватися в одній кімнаті. Псевдороскошний дизайн — своєрідна імперія несмаку, відображена в підробках дорогих аксесуарів і предметах несумісних культурних пластів. Прикладом може служити хутряний килим на мармуровій підлозі або неонова забарвлення античних колон.
 • Дизайнерський кітч. Професійним дизайнерам при правильному підході вдається відтворити той стиль кітч в квартирі, при погляді на який можна буде побачити, як тонко й іронічно висміюються конкретні поняття і явища. Розцінювати такий підхід можна як грамотну пародію, при цьому інтер’єр буде виглядати осмисленим і продуманим. Кітч в інтер’єрі навіть на фото відображає харизму дому та творчої особистості і при цьому демонструє зневагу до загальноприйнятих правил в дизайні. Потрібно враховувати, що тільки професійний майстер може приборкати буйство стилю кітч, не доводячи його до абсурду.

Картинки-картинки

 

Стиль кітч, обраний для оформлення кімнат, може або подобатися, або викликати відторгнення, але в будь-якому випадку він вражає і вражає.

червоні стіни

Подібний інтер’єр найчастіше можна побачити в студіях або в вітальні, в громадських приміщеннях, набагато рідше — в інтер’єрі спальні та кухні. Деякі сміливці вводять стиль кітч і в архітектуру будівель.

Особливості та принципи

Як і інші напрямки в дизайні, стиль кітч має певні риси і атрибути, за якими його можна розпізнати навіть неспеціалісту.

шкура

 • Різнорідні оздоблювальні матеріали тут легко поєднуються, незважаючи на те, що в інших інтер’єрах такий синтез буде виглядати як моветон. Пластик і яскравий оксамит, штучне хутро та справжній оксамит, золочені багети і сучасні хромовані деталі.
 • Часто зустрічається надлишок різноманітних романтичних елементів — бантиків, м’яких іграшок, рюш з гіпюру, квітів зі штучних матеріалів.
 • Стиль кітч використовує позолоту в інтер’єрі кімнати там, де це тільки можливо.
 • Меблі можуть бути різних стилів, форм, розмірів, матеріалів. В кімнату одночасно можна поставити сучасний стіл зі скла і хрому і сервант, походження якого відноситься до XIX в.
 • У стилі кітч обов’язково присутні яскраві кольори і їх найбезглуздіші і кричущі поєднання. Фіолетовий і яскраво-лимонний, малиновий і блискучий зелений, рожевий і синій.
 • Використовується дисгармонійний поєднання стилів — рококко і кантрі, ампір і японський.
 • При виборі стилю кітч багато хто намагається домогтися навмисною неузгодженості елементів.
 • В інтер’єрі квартири обов’язково повинні бути присутніми підробки, що імітують предмети розкоші.
 • У стилі кітч завжди спостерігається надлишок декоративних елементів.

Стиль кітч — це інтер’єр настрою, навряд чи в такій обстановці можна довго відчувати себе комфортно. 

червоний диван

Однак деяким дизайнерам під силу зробити інтер’єр в напрямку кітч не тільки запам’ятовується, але і по-справжньому затишним.

 

Читайте також:  22 найпопулярніших стиля інтер'єра

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

1089 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *