Що таке таунхаус?

Що таке таунхаус: комфортабельне житло або гучна назва

Бажаючим жити за містом, в екологічно чистій зоні, вдалині від міської суєти, але при цьому не мають достатньої фінансової можливості для набуття повноцінного індивідуального заміського будинку ідеальним варіантом є таунхаус. Це зручний, економічний і комфортабельний варіант житлової споруди для сімей з середнім достатком. Більш детально дізнатися, що таке таунхаус, можна з даної статті.

Що таке таунхаус: комфортабельне житло або гучну назву

Таунхаус — це комплекс двох-триповерхових будинків, з’єднаних між собою

Таунхаус: що це за багаторівневу будову

Дане будова перекладається з англійської як «міський будинок». Таунхаус є комплексом багаторівневих апартаментів, що складаються з двох або трьох поверхів, які мають спільні бічні стінки. Такі котеджі створені в єдиному архітектурному стилі. Кожен будинок є автономною системою життєзабезпечення і призначений для проживання в ньому однієї сім’ї. Він має індивідуальний вхід, невелику земельну ділянку і гараж. Як виглядає будинок, можна розглянути на численних фото.

 

Класичний таунхауз має просту і зручне планування

Класичний таунхауз має просту і зручне планування

Важливо! Таунхаус може входити до складу мультиформатного селища, де розташовуються інші об’єкти нерухомості, або утворювати самостійні селища, які заповнені виключно такими багаторівневими апартаментами.

Розбиратися в питанні, що таке таунхаус (фото наочно відображають варіанти будівель) слід виходячи з історії виникнення будови. Такі будинки вперше з’явилися в ХІХ столітті в Англії. Будівлі належали сім’ям аристократів, в тому числі високопоставленим представникам буржуазного суспільства. Сьогодні таунхауси можуть дозволити собі люди середнього класу. Це пов’язано з невисокою вартістю, оскільки на будівництво таких апартаментів витрачається набагато менше матеріалів, ніж на зведення окремого котеджу, що пояснюється наявністю загальних стін. До того ж таунхаус займає набагато менше місця.

Стандартне планування таунхауса включає кухню, вітальню, їдальню, розташовані на першому поверсі, спальню, кабінет і дитячу — на другому. На третьому поверсі, який переважно представлений мансардним приміщенням, знаходиться спальня або кімната для гостей. На кожному поверсі передбачено окремий санвузол. Таунхаус може мати цокольний поверх. Велика загальна житлова площа, яка складає 150-300 м², дозволяє втілити різні дизайнерські задуми.

 

Перший рівень відводиться для кухні, вітальні, робочого кабінету, господарської кімнати

Перший рівень відводиться для кухні, вітальні, робочого кабінету, господарської кімнати

Що таке таунхаус: огляд модифікацій будови

Розібравшись в питанні, що це таке таунхаус (фото наочно відображають зовнішній вигляд будівлі), можна розглянути існуючі модифікації даного багаторівневого комплексу.

Лаунхаус (перекладається як «будинок в провулку») є комплексом дво- або триповерхових будівель, у яких різняться архітектура і внутрішнє оздоблення. Кожен будинок має власний вхід, гараж та земельна ділянка. Такі будови утворюють мережу провулків, внаслідок чого і отримали свою назву.

Таунхаус на 2 сім’ї представлений дуплексом. Це житловий комплекс, що складається з двох багатоповерхових будинків, які з’єднані однією загальною стінкою. Така будова призначене для проживання двох сімей. Твінхауси схожий по пристрої і призначенню з дуплексом, в ньому можуть також проживати дві сім’ї. Однак відрізняються такі будови тим, що перший варіант представлений двома окремими будинками з різною архітектурою, мають загальну стінку, що відображають проекти таунхауса на дві сім’ї.

Квадрохауси є багатоповерховим комплексом, розрахованим на проживання чотирьох сімей. Вілетт — своєрідне подобу таунхауса. Однак будова характеризується більш оригінальним архітектурним оформленням, який передбачає використання арок, мансард, терас і земельних ділянок. Брітанхауси створюються строго в англійському стилі. Фасад таких будівель відбувається теракотовим цеглою, надаючи будовою витонченості. Цей комплекс належить до сегменту еліт-класу.

 

Таунхаус на 3 сім\'ї з\'єднаний загальними стінками, але для кожного будинку є окремий вхід

Таунхаус на 3 сім’ї з’єднаний загальними стінками, але для кожного будинку є окремий вхід

Що таке таунхаус: чим відрізняється від будинку або квартири

Таунхаус — це будинок або квартира? Дане будова поєднує ці два поняття, проте володіє відмінними рисами, в яких проглядаються численні переваги будови. В першу чергу це відносно невисока вартість в порівнянні з ціною заміського будинку. Це пов’язано з тим, що споруда займає невелику земельну ділянку. Для її спорудження потрібно меншу кількість матеріалів, оскільки суміжні будинки мають загальну стінку, дороги та інженерні комунікації.

Вартість 1 м² в таунхаусі подібна до розцінок на житло в квартирі. Також слід зазначити знижені експлуатаційні витрати в порівнянні з вмістом заміського будинку.

Житлова площа в таунхаусі перевищує дане значення для квартири в багатоповерховому будинку, але є трохи меншою, ніж у окремого котеджу. Це дає можливість організувати індивідуальні функціональні зони, витративши на їх оформлення менше коштів.

Таунхауси мають індивідуальний земельну ділянку, хоча і невеликій площі. Однак цієї території досить для облаштування зони відпочинку з мангалом, шезлонгом або альтанкою. Зустрічаються варіанти з невеликим басейном.

 

Таунхаус набуває все більшої популярності, оскільки є досить доступним за ціною житлом

Таунхаус набуває все більшої популярності, оскільки є досить доступним за ціною житлом

У більшості випадків створюються дизайн-проекти таунхаусів з гаражем, який розташовується на першому поверсі. Якщо такого приміщення не виявилося, перед будинком створюється індивідуальне паркувальне місце.

Селища таунхаус зведені в екологічно чистих приміських зонах з унікальним озелененням, віддалених від промислових і загазованих районів. За порядком в окрузі стежить індивідуальна охорона селища.

Розглядаючи питання, чим відрізняється таунхаус від будинку, не можна не згадати про єдиний істотний недолік першого. Це наявність сусідів, з якими доведеться в будь-якому випадку співпрацювати при вирішенні загальних питань, пов’язаних з ремонтом будівлі, облагороджуванням території або рішенням інших проблем.

 

Таунхауси мають невеликі індивідуальні ділянки біля кожного входу

Таунхауси мають невеликі індивідуальні ділянки біля кожного входу

Чим відрізняється таунхаус від котеджу і пентхауса

Незважаючи на те що таунхаус і пентхаус призначені для вимогливих власників, будови істотно розрізняються між собою. Перший варіант є заміським будовою з окремими входами для кожної квартири. Таунхаус має присадибну ділянку і гараж.

Пентхаус є особняк, який розташовується на верхніх рівнях багатоповерхового будинку. Тут також є окремі входи для кожної квартири, проте вони знаходяться всередині будівлі. З вікон відкривається гарний панорамний вид. Іноді проектом передбачається вертолітна або оглядовий майданчик. За рівнем комфорту (на підставі відгуків власників) таунхаус не поступається пентхаусу. Однак вартість житла буде в кілька разів нижче.

Котедж є окремо стоять багатоповерховим будинком, який також має власну присадибну зону і гараж. Однак у зв’язку зі створенням індивідуального проекту вартість 1 м² значно вище, ніж у таунхауса. Питання, пов’язані з ЖКГ, доведеться вирішувати самостійно, особливо це важливо, якщо будинок знаходиться в віддаленому місці.

 

Таунхаус має відносно невелику площу самого будинку і ділянки порівняно з котеджем

Таунхаус має відносно невелику площу самого будинку і ділянки порівняно з котеджем

Незручності можуть створювати непередбачувані сусіди, які є старожилами селища, диктують свої правила і уклад життя в окрузі. З будинком така проблема виключається, оскільки в будинок заселяються молоді сім’ї з високим рівнем достатку. Вони йдуть в ногу з часом, прагнучи до затишку і комфорту.

Особливості оформлення дизайну інтер’єру таунхауса

При плануванні дизайну таунхауса слід враховувати певні особливості будови, що пов’язано в першу чергу з многоуровневостью приміщень. Тут важливо грамотно спланувати територію, щоб в кінцевому підсумку отримати комфортну, зручну і практичну обстановку.

Найбільш доцільним рішенням є придбання таунхауса на етапі будівництва. У цьому випадку можливе внесення коректив в планування приміщень, що в перспективі допоможе в оформленні майбутнього інтер’єру. Коли об’єкт зданий в експлуатацію, на всі бажані зміни потрібно отримати погодження у відповідних інстанціях з оплатою послуг.

Перший поверх відводиться переважно під приміщення, загальні для всіх членів сім’ї, у вигляді їдальні, вітальні, передпокою і кухні, проектування яких відображається в плані таунхауса. На другому поверсі розташовуються індивідуальні кімнати: кабінет, спальня і дитяча. У мансардному приміщенні рекомендується організувати гардеробну, спортивний зал, більярдну або встановити в ньому домашній кінотеатр. У тому випадку, якщо в сім’ї є різновікові діти, тут також можна облаштувати спальню для старшої дитини.

 

Мансарду відводять під домашній кінотеатр, гардеробну або кімнату для відпочинку

Мансарду відводять під домашній кінотеатр, гардеробну або кімнату для відпочинку

Корисна порада! Якщо в будинку проживають люди похилого віку або інваліди, слід обладнати спальню для них на першому поверсі.

Екстер’єр і інтер’єр таунхауса (фото наочно це демонструють) повинні бути виконані в єдиному стилістичному напрямку або близьких по духу варіантах. В такому випадку вдасться створити гармонійну обстановку. Однак не слід обмежуватися одним стилем при оформленні внутрішнього простору таунхауса. Кожен рівень може бути виконаний в певній концепції. Важливо, щоб існувала загальна нитка, яка гармонійно поєднує в одну експозицію всі функціональні зони житлового будинку.

На особливу увагу при оформленні дизайну приміщень таунхауса заслуговують інженерні комунікації. Численні трубопроводи, радіатори опалення доведеться замаскувати або гармонійно вписати в загальний інтер’єр. Однак слід пам’ятати, що будь-який варіант, який передбачає маскування комунікацій, не повинен негативно позначитися на мікрокліматі приміщення, погіршивши температурний і вологісний режими.

 

Плануючи дизайн інтер\'єру для таунхауса, слід врахувати деякі особливості, перш за все - це многоуровневость приміщення і вертикальна функціональність

Плануючи дизайн інтер’єру для таунхауса, слід врахувати деякі особливості, перш за все — це многоуровневость приміщення і вертикальна функціональність

Проекти таунхауса на дві сім’ї в залежності від фінансових можливостей

Таунхаус на дві родини зветься дуплекс. Обидві частини будинку мають однаковий внутрішній і зовнішній дизайн. Будівництво таких будинків виконується на підставі одного з типових проектів таунхауса на 2 сім’ї:

  • будинок має один спільний вхід, а внутрішня корисна площа ділиться на дві окремі житлові зони;
  • будинок має два окремі входи, які розташовуються з протилежних його сторін.

Важливо! Присадибна ділянка дуплексу може поділятися на дві території одного розміру, відокремлені один від одного парканом, або бути загальним для обох сімей.

Проект будинку таунхаус на 2 сім’ї може бути розроблений в залежності від фінансових можливостей. Розрізняють будови люкс і економ-класу. Житлові комплекси другого варіанту характеризуються наявністю невеликої житлової площі. Як правило, це одноповерхові будинки, зведені з клеєного бруса за допомогою каркасної технології. Планування внутрішнього простору складається з мінімальної кількості кімнат: вітальні, кухні, санвузла і спальні.

 

Планування таунхауса з гаражем на дві сім\'ї

Планування таунхауса з гаражем на дві сім’ї

Важливо! Одна половина дуплексу економ-класу є дзеркальним відображенням іншої.

Дуплекс класу люкс є багаторівневим комплексом, що складається з двох або трьох поверхів. Для його зведення використовуються більш дорогі будівельні матеріали із застосуванням каркасної технології, що здійснюється на підставі проекту таунхауса на 2 сім’ї з окремими входами. На першому поверсі розташовуються допоміжні приміщення у вигляді вітальні, кухні і підсобних кімнат. Другий поверх включає житлові кімнати. Дуплекс передбачає розміщення закритою тераси, сауни і більярдної кімнати.

На присадибній ділянці можна обладнати загальну дитячий ігровий майданчик, зону відпочинку з альтанкою і мангалом або облаштувати басейн.

Проекти таунхаусів на 3 сім’ї з окремими входами

Таунхауси на три сім’ї не користуються великою популярністю. Однак трапляються випадки, коли кілька сімей близьких родичів бажають жити під одним дахом, але мати автономність один від одного.

Будинки на три сім’ї мають свої конструктивні особливості. Існують проекти таунхаусів на 3 сім’ї з окремими входами. В цьому випадку будинок представлений будівлею блочного типу, що складається з трьох однакових частин, які можуть розташовуватися в один ряд під одним дахом. Кожен будинок має окремий вхід, який знаходиться з фасадної або тильного боку. В цьому випадку прибудинкова територія розміщується позаду будинку. Вона може бути загальною або розділеної на окремі незалежні зони.

Проекти таунхаусів на три сім\'ї відрізняються вільної внутрішнім плануванням

Проекти таунхаусів на три сім’ї відрізняються вільної внутрішнім плануванням

Будинок іноді має несиметричну, нетривіальну конфігурацію з виходами в різні боки з торців будівлі. В цьому випадку прибудинкова територія розташовується навпроти входу в будинок.

Інші варіанти проектів таунхаусів на 3 сім’ї припускають один спільний вхід, який зазвичай знаходиться з тильного або фасадної сторони будівлі. Далі відкривається загальний коридор з трьома відгалуженнями на індивідуальні квартири.

Будівництво триплекса дозволяє істотно заощадити фінанси. На ділянці площею 6 соток можна розташувати одноповерхова блочне будівля довжиною 30 м і площею до 300 м² В цьому випадку залишається місце для прибудинкової території і невеликого городу.

Якщо передбачена двоповерхова споруда, вона буде займати територію не більше 150 м². Її довжина може досягати всього 15-20 м. Вартість загальної даху і фундаменту обійдеться набагато дешевше, ніж для трьох окремих будівель. Наявність загальних стін дозволяє заощадити не тільки на їх зведенні, а й на опаленні будинку.

Проект таунхауса на 3 сім\'ї з гаражем

Проект таунхауса на 3 сім’ї з гаражем

Важливо! Двоповерхові триплекси з одним входом дозволяють економити вільну площу землі на 40-45%, що сприяє створенню габаритної прибудинкової території.

Особливості проектів таунхаусів на 4 сім’ї

Квадрохауси є новітнім форматом житла, який поступово набирає популярність. Такий комплекс розрахований на проживання в ньому чотирьох сімей. При проектуванні такого будинку використовується вертикальне планування приміщень. Несучі стіни виконуються більшої товщини, ніж інші. Вони розміщуються відносно один одного хрест-навхрест, перетинаючись в центрі. Така конструктивна особливість дозволяє підвищити рівень шумовий ізоляції в будинку. Як свідчать численні відгуки, життя в таунхаусі на чотири сім’ї є комфортною і зручною.

Кожен будинок квадрохауси має свій вхід, який розташовується на окремій стороні квадратного будови, що забезпечує повну незалежність. Тут дотримується максимальна відособленість. Масивні стінові конструкції здатні забезпечити повну тишу.

Многоуровневость таунхаси на 4 сім\'ї надає можливість поекспериментувати зі стилем, підібравши для кожного рівня найбільш комфортний для мешканців будинку

Многоуровневость таунхаси на 4 сім’ї надає можливість поекспериментувати зі стилем, підібравши для кожного рівня найбільш комфортний для мешканців будинку

Зовнішня і внутрішня обробки квадрохауси виконуються переважно сайдингом. Даний нетоксичний полімерний матеріал характеризується стійкістю до горіння, механічних пошкоджень, високими теплоізоляційними властивостями, довговічністю, простотою в догляді і доступною вартістю. Завдяки надійності і міцності матеріалу фасад здатний витримати будь-які природні катаклізми.

Планування таунхаусів на чотири сім’ї передбачає наявність передпокої, просторого холу, санвузла, котельні, кухні, вітальні та інших технічних приміщень на першому поверсі, а кімнат відпочинку — на другому. Третій поверх представлений мансардним приміщенням з вільним плануванням. Деякі проекти будинків передбачають наявність на першому поверсі тільки кухні і вітальні, а просторий хол і кімнати відпочинку з окремими санвузлами займають другий поверх.

Кожен власник будинку квадрохауси має власну ділянку землі, який розташовується в торцевій частині будівлі, де можна організувати індивідуальне місце для відпочинку.

У проектах таунхаусів, найчастіше використовується вертикальне планування приміщень

У проектах таунхаусів, найчастіше використовується вертикальне планування приміщень

Нові таунхауси: з чого зводять будинки на кілька сімей

Сьогодні багаторівневі апартаменти зводять переважно за каркасною технологією з СИП-панелей. Даний матеріал — це тришарова плита, яка представлена ​​зовні листами OSB-3 з внутрішнім шаром утеплювача, в якості якого використовується пінополістирол. Така проста конструкція характеризується рядом переваг. Панелі монтуються за принципом «шип-паз», що дозволяє отримати міцний і надійний каркас. Для забезпечення якісного з’єднання використовується традиційний дерев’яний брус товщиною 80 мм.

Матеріал є досить легким. Зібрана конструкція площею 150-200 м 2 буде важити всього 15 т. Це дозволить звести полегшений недорогий фундамент. Будівництвом будинку з СИП-панелей можуть займатися кілька людей без залучення важкої техніки. Роботи виконуються в найкоротші терміни, що зазвичай не перевищує двох тижнів.

Для несучих стін, згідно з проектами таунхаусів з СИП-панелей, використовуються плити товщиною 160-170 мм, які за рівнем теплопровідності схожі з цегляною кладкою завтовшки 2,4 м. Матеріал не виділяє канцерогенів, смол і інших шкідливих речовин. Він не служить середовищем для зародження бактерій і розмноження грибка, що не піддається навалі комах і гризунів.

Нові таунхауси зводять за каркасною технологією з СИП-панелей

Нові таунхауси зводять за каркасною технологією з СИП-панелей

Будівництво таунхаусів: традиційні матеріали для виготовлення

Деякі проекти будинків таунхаусів передбачають зведення будівлі з цегли. Це надійний, практичний, екологічний та простий в укладанні матеріал. Головною перевагою є можливість працювати з ним в будь-яку погоду, що значно скорочує терміни будівництва. До недоліків можна віднести низьку енергоефективність і велику ймовірність подальшої усадки. Цегляний будинок при недостатній товщині стін потребує створення шару утеплювача.

Важливо! Цегляна будівля характеризується великою вагою, що вимагає зведення ґрунтовного фундаменту з хорошою несучою здатністю.

Монолітне будівництво є найдорожчою технологією, яка використовується переважно для створення каркаса будинку. Внутрішні стіни споруджуються з цегли або інших «живих» матеріалів. Монолітні будови, в порівнянні з цегляними будинками, мають меншу вагу, що дозволяє зводити багатоярусні таунхауси.

Найчастіше новостроенние таунхауси зводять з екологічно чистого та надійного матеріалу - цегли

Найчастіше новостроенние таунхауси зводять з екологічно чистого та надійного матеріалу — цегли

Для створення таунхаусів економ-класу використовується пористий бетон. Матеріал характеризується наявністю великої кількості пір, завдяки чому при мінімальній товщині і масі стін забезпечуються хороша вентиляція і теплоізоляція. Основним недоліком матеріалу є надмірна примхливість до кліматичних умов. Зводити будинок на морозі і при високій вологості не вдасться.

В якості покрівельного матеріалу в проектах будинків таунхаусів використовується металочерепиця, яка потребує шарі утеплювача. Обміднений покрівлю та натуральна черепиця коштуватимуть значно дорожче, однак вони характеризуються довговічністю і презентабельним зовнішнім виглядом. Недорогим, але надійним матеріалом для покрівлі таунхауса є руберойд.

Ремонт таунхауса під ключ: порядок виконання робіт

Облаштування готового будинку починається з розробки дизайн-проекту таунхауса, вартість якого визначається варіантом його виконання в залежності від складності. У ньому передбачаються планувальні та технологічні рішення, а також формується загальна концепція оформлення приміщень, що визначається обраним стилістичним напрямком.

Інтер\'єр і екстер\'єр таунхауса краще виконати в одному стилістичному вирішенні, створюючи тим самим гармонійне середовище для життя

Інтер’єр і екстер’єр таунхауса краще виконати в одному стилістичному вирішенні, створюючи тим самим гармонійне середовище для життя

Тут розробляються варіанти планування та оздоблення приміщень, розміщення меблів, сантехнічного обладнання, освітлення та декорування. Формується перелік необхідних матеріалів, сантехнічного обладнання і елементів системи освітлення.

Особлива увага приділяється обробці сходів, яка є одним з головних і необхідних елементів багаторівневого таунхауса. Оформлення елемента має гармонійно поєднуватися із загальним дизайном інтер’єру будинку.

Далі на підставі розробленого дизайн-проекту виконуються ремонтні роботи у всіх приміщеннях. Їх трудомісткість і характер залежать від того, в якому вигляді будинок зданий в експлуатацію. Якщо виконана лише чорнова обробка елементів приміщення, ремонт починається з нуля. Це найбільш підходящий варіант, оскільки дає можливість здійснити планування та оздоблення квартири на підставі особистих уподобань замовника з використанням якісних матеріалів.

Найбільш виграшно інтер\'єр таунхауса виглядає в стилі: мінімалізм, лофт, контемпорарі, шале, прованс і кантрі

Найбільш виграшно інтер’єр таунхауса виглядає в стилі: мінімалізм, лофт, контемпорарі, шале, прованс і кантрі

Таунхаус з обробкою повністю підготовлений до декорованому оформлення. Однак, якщо замовнику не подобається планування або обробка певних його елементів, можна виконати капітальний ремонт з попереднім демонтажем, що потребують значних фінансових витрат. Якщо в квартирі таунхауса виконаний ремонт, вона повністю підготовлена ​​для новосілля. Однак це є не дуже вдалим варіантом, оскільки часто забудовник застосовує неякісний матеріал, виконуючи ремонтні та оздоблювальні роботи, що невиправдано збільшує вартість будинку.

Повномасштабний ремонт в будинку (фото наочно це відображають) під ключ включає необхідний перелік фасадних і покрівельних робіт. Завдяки цьому вдасться не тільки перетворити зовнішній вигляд будівлі, але і забезпечити йому надійний захист від несприятливих факторів навколишнього середовища, що продовжить період його благополучної експлуатації.

Особливості дизайн-проектів таунхаусів

Таунхаус характеризується наявністю великих житлових площ, які забезпечують безмежні можливості для планування і облаштування простору з метою підвищення функціональності приміщень. Тут можна експериментувати з планувальними, композиційними і стильовими рішеннями, вибравши найбільш підходящий варіант, який задовольнить запити всіх членів сім’ї. Завдяки комп’ютерній візуалізації можна побачити будинок після ремонту і меблювання, що дозволить виявити і виправити всі можливі недоліки.

Дизайн-проект таунхауса повинен складатися з урахуванням всіх вимог і особливостей

Дизайн-проект таунхауса повинен складатися з урахуванням всіх вимог і особливостей

Плануючи дизайн інтер’єру таунхауса всередині (фото наочно відображають різні варіанти), слід враховувати особливості будови, які обумовлені многоуровневостью приміщень. Кожна квартира має 2-3 поверхи, власний вхід, мансарду і цокольний поверх з гаражем і підсобними кімнатами. Головне завдання полягає в доцільному розподілі приміщень в межах кожної вертикальної проектування.

Як правило, новий будинок має вільне планування. Це дає можливість встановлювати перегородки в будь-якому місці, що визначається конфігурацією і призначенням приміщення. Особлива увага приділяється численних інженерних комунікацій. Необхідно детально продумати, як їх замаскувати або прикрасити, щоб не вплинути на їх функціональні якості.

Таунхауси переважно мають панорамні великі вікна, через які в будинок надходить досить багато природного світла. Кімнати другого поверху мають французькі балкони. Житловий простір облаштовується навколо межуровневом сходи, вертикально сполучає різні по функціональності зони. Даний елемент може або розчинитися в загальному інтер’єрі, або стати домінантним, визначивши загальну концепцію оформлення будинку.

Завдяки багаторівневості споруди можна сміливо експериментувати зі стилем інтер’єру. Для кожного поверху можна підібрати індивідуальний дизайн.

Новостроенний таунхаус має вільне планування і дає можливість встановлювати перегородки в будь-якому місці

Новостроенний таунхаус має вільне планування і дає можливість встановлювати перегородки в будь-якому місці

Важливо! При комбінуванні різних напрямків в оформленні дизайну інтер’єру таунхауса головним завданням є створення єдиного, гармонійного і комфортного житлового простору. 

Межуровневая сходи в будинку: фото варіантів оформлення

Сходи в будинку грає важливу роль. Її тип і варіант оформлення можуть стати ключовими моментами при виборі стилю інтер’єру всього будинку. Вона може бути як максимально непомітною, так і виділятися із загального простору.

У будинку сходи виконують в одному з варіантів:

  • маршові сходи є практичною конструкцією, яка складається з одного або декількох маршів з облаштуванням проміжної площадки;
  • варіант на больцах представлений конструкцією, у якій ступені кріпляться до стіни;
  • гвинтові сходи дозволяють істотно економити вільний простір завдяки невеликим габаритам, проте є досить крутими і незручними.
Житловий простір в таунхаусі зазвичай будується навколо межуровневом сходи, яка з\'єднує різні зони

Житловий простір в таунхаусі зазвичай будується навколо межуровневом сходи, яка з’єднує різні зони

Маршові сходи займає досить багато простору, тому її використовують рідко, особливо це стосується невеликих таунхаусів. Проекти дуплексів припускають використання виключно гвинтової конструкції з забіжними ступенями, які кріпляться до центрального стовпа. Саме цей елемент необхідно вигідно обіграти в інтер’єрі приміщень.

Якщо обидва різновиди не дуже кращі, дизайнери знайшли елегантний вихід. Для цього майданчик ділиться на два квадрата з різницею рівнів, що дорівнює висоті кроку. Інший варіант передбачає розбивку на чотири забіжні щаблі, які встановлюються на металлокаркасе. Таким чином вдається зберегти подлестничное простір.

 

Важливо! Щоб конструкція була надійною, стіни, які створюють сходову шахту, не повинні бути каркасними.

Сходи можна зробити максимально непомітною (для невеликих за площею таунхаусів) або домінантою в інтер\'єрі

Сходи можна зробити максимально непомітною (для невеликих за площею таунхаусів) або домінантою в інтер’єрі

Таунхаус має низку переваг, що підвищує попит на покупку даного будинку. При бажанні втекти від міської суєти, а також при відсутності достатньої фінансової можливості на покупку окремого котеджу багатоярусна квартира є найбільш оптимальним і правильним рішенням.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Фасади одноповерхових будинків

Вам також може бути цікаво:

0 3 - Що таке таунхаус?
Планування невеликих будинків для дачі
Як правило, все починається з придбання ...
preimushhestva i nedostatki kirpicha - Що таке таунхаус?
Из чего построить дом?
Каждый человек, который живет в многоэтажном ...
rastvor dlia kladki kirpicha - Що таке таунхаус?
Раствор для кладки кирпича пропорции и состав
Раствор для кладки кирпича должен содержать ...
20 fasad odnoetazhnogo doma s otdelkoy iz dereva i oblitsovochnogo kirpicha temnogo tsveta - Що таке таунхаус?
Фасади одноповерхових будинків
Фасади одноповерхових будинків - 50 цікавих ...
541 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *