Профілактичне обслуговування кліматичних систем

Кондиціонер для нас став вже цілком звичайним явищем, але, на жаль, деякі споживачі зовсім не уявляють собі як це працює і що потрібно періодично дотримуватися, щоб кондиціонер рідше виходив з ладу.

Не всі знають, що кондиціонер — це дуже складне і високотехнологічне інженерне пристрій, при експлуатації якого треба регулярно проводити технічне обслуговування кваліфікованими фахівцями.

Слід зазначити, що профілактичне або сервісне обслуговування проводиться на справно працюючому обладнанні, а не на тому, що зламалося. Це принциповий момент.

Завдяки регулярному сервісному обслуговуванню обладнання працює штатно досить тривалий час. При цьому ймовірність його поломки мінімальна.

Поломка кондиціонера часом призводить не тільки до витрат на ремонт, але також існує можливість відмови електронної техніки, яку він охолоджує, псування іншого майна. Як правило, відразу помітити погіршення роботи кондиціонера неможливо.

Процес цей розтягнутий в часі, така специфіка цього пристрою. У підсумку рано чи пізно відбувається відмова кліматичного обладнання і для відновлення його працездатності потрібно дорогий ремонт. Наприклад, заміна найважливішого елемента кондиціонера — компресора коштує близько 500 у. е. або навіть більше для дорогих моделей.

Багаторічна статистика говорить про те, що тридцять відсотків поломок відбувається через економію на технічному обслуговуванні. Своєчасне проведення профілактичних заходів продовжує час працездатності кондиціонера і істотно зменшує ймовірність раптових поломок.

Кондиціонер, будучи складним технічним пристроєм, аналогічно автомобільної іномарці зобов’язаний пройти черговий техогляд в сертифікованої організації. На жаль, далеко не всі гравці на ринку кліматичного обладнання здатні надати клієнтам сервісне обслуговування.

Проте, багато великих компаній, розуміючи важливість і необхідність сервісного обслуговування, розвивають цей напрям, завдяки чому відкриваються сервісні центри по обслуговуванню кліматичної техніки.

Тут вам нададуть повну інформацію по необхідному переліку робіт,

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Советы по монтажу отопительной системы

Вам також може бути цікаво:

tipovoj proekt kanalizasii 360x235 - Профілактичне обслуговування кліматичних систем
Делаем канализационный колодец
Делаем канализационный колодец Делаем канализационный ...
teplye steny - Профілактичне обслуговування кліматичних систем
Теплі стіни — опалення будинку
  Теплі стіни - опалення будинку за ...
8 1149 - Профілактичне обслуговування кліматичних систем
Економічна піч на від працьовуваному своїми руками
Дуже часто в хазяйських будівлях або ...
WarmFloor Ban002 - Профілактичне обслуговування кліматичних систем
Труба для теплої підлоги
Труба для теплої підлоги Прообрази «теплих підлог» ...
735 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *