Переваги та недоліки цегли

 

Переваги та недоліки цегли;Технологія виготовлення цегли за багато століть практично не змінилася: блокам з глини надавали прямокутну форму, які висушували на сонці, через деякий час навчилися виготовляти сирці з високоякісних глин, потім піддавати їх формуванні під тиском, після чого обпалювати в печах при високих температурах (близько 1200 ° С), що значно підвищило міцність матеріалу.

У сучасному світі актуальність цеглини не загублена, змінилися тільки його область застосування і масштабність використання. Багатоповерховий будинок, міст, церква, огорожа — все це під силу звести з цегли, але технології розвиваються і з’являються дешевші матеріали, які практично заполонили будівельний ринок. Позиції цегли значно впали і в житловому будівництві.


Читайте також:  Варианты кровли для дома из кирпича

Технології на основі каркаса або блоків з пористого бетону, користується великим попитом, адже вони дозволяють використовувати малокваліфіковану працю, і значно скоротити час будівництва, і фінансові витрати власника, але при цьому такі будинки гірше проводять тепло, менш надійні, та й навряд чи старіння бетону може бути таким же шляхетним, як у цегли.

У свою чергу, цегляні конструкції — це завжди трудомісткий і дорогий процес, що вимагає багато часу на зведення, а так само муляра високого класу. Якісний цегла міцний, довговічний, морозостійкий, з низькою Водопоглощаемость, екологічний матеріал, та й до того ж з часом стає тільки величественней, володіє унікальною красою і настроєм, яке може навіяти, наприклад, викладений з червоної цегли камін, відразу працюють асоціації — затишок, комфорт, мимовільне відчуття дому.

Читайте також:  Раствор для кладки кирпича пропорции и состав

Виробники потурбувалися про широкий вибір асортименту. Розміри цегли можуть зустрічатися від традиційних до вузьких і витягнутих пропорцій, тонкі, пустотілі та повнотілі, з гладкою матовою або фактурною глазурованою поверхнею. Різноманітна палітра фарб і відтінків здатна задовольнити самого вимогливого архітектурного гурмана.

Ні час, ні прогрес розвитку сучасних технології не здатні витіснити цегла з простору будівельних матеріалів, тому що красу і надійність завжди є кому оцінити по достоїнству.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

693 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *