Стеля в спальні дизайн

При оформленні спальні важливу увагу приділяють обробці стелі, що має відповідати інтер’єру кімнати. Існують різні варіанти дизайну спальні, що визначається правильним підбором кольорів, меблів, освітлення і так далі. У даній статті ми розглянемо види дизайну стелі в спальні з рекомендаціями від фахівців.

Аспекти вибору дизайну

Стеля в спальній кімнаті повинен гармоніювати з усіма елементами кімнати. Виділяють різні варіанти оздоблення стелі, які залежать від використовуваного матеріалу, стилю спальні і тому подібне. Деякі аспекти оформлення стелі для квартир або для приватних будинків відрізняються, що залежить від висоти приміщень, вільного простору.

1 846 - Стеля в спальні дизайн

Господарям потрібно пам’ятати, що підбирати стелю потрібно не по модним тенденціям, а за власними уподобаннями, адже спальня повинна бути затишною і комфортною. Зовнішня обстановка в кімнаті покликана заспокоювати, а не дратувати людини після важкого дня.

Для більшості людей важко зробити правильний вибір з підбору форми стелі, його кольору і варіанти обробки. Далі, ми розповімо про особливості поєднання відтінків і інших параметрів здійснення інтер’єру стелі в спальні.

Залежно від стилю кімнати можна створити дворівневі стелі, складні, прості, натяжні і так далі. Фахівці рекомендують продумувати оформлення ще при початку ремонту, де важливо, щоб стіни і підлогу поєднувалися між собою. Всі деталі та меблі кімнати повинні знаходитися в одній колірній гамі, при цьому потрібно стежити, щоб обробка не була занадто темною.

Сучасні дизайнерські рішення дозволяють створити глянцева стеля в спальні, фото яких можна побачити в даній статті. Найбільш популярними рішеннями є оформлення в бежевому, бірюзовому, чорному і інших відтінках. Для кімнат класичного стилю, стелю рекомендується зробити пастельним, який можна прикрасити розписом і ліпниною. Стеля спальної кімнати в стилі еклектика можна додатково обробити балками або дерев’яною вагонкою.

2 829 - Стеля в спальні дизайн

Варіанти матеріалів для обробки стелі

Виробники пропонують широкий вибір матеріалів для монтажу стелі. Кожен вид має різні характеристики і якості, які залежать від ціни, екологічності товару і так далі.

Можна вибирати елементи з підвищеною звукоізоляцією або кращої міцністю, головне, щоб придбані вироби були безпечними для здоров’я людини.

Найчастіше клієнти підшивають стелю гіпсокартоном, що досить практично і економічно. Іншими варіантами матеріалів для обробки можна назвати текстиль, шпалери, оформлення натяжних стель.

9 547 - Стеля в спальні дизайн

Оздоблення стелі гіпсокартоном: переваги і недоліки

Гіпсокартон є будівельним матеріалом, який має багато плюсів. Процес обробки не представляє особливих труднощів, при цьому можна добитися гладкою і рівній поверхні, яку можна обробити різними матеріалами. Подібний стеля має гарний вигляд і легко приховає всі недоліки ремонту. При необхідності через гіпсокартон можна прокласти різні комунікації, наприклад, електрику і так далі.

Гіпсокартон є екологічно чистим матеріалом, який володіє непоганою звукоізоляцією приміщень. З використанням подібного вироби можна продумати різні варіанти монтажу стелі для спальні. Перевагами матеріалу можна назвати сучасний варіант обробки, що дозволяє створити двоярусні стелі. Мінусами стелі з гіпсокартону в спальні вважають зменшення загальної висоти кімнати. Якщо приміщення в квартирі було затоплено сусідами зверху, то оздоблювальний матеріал втратить свій вигляд і доведеться заново оновлювати підставу.

3 789 - Стеля в спальні дизайн

Дизайн оформлення підвісних стель

Для оздоблення підвісної стелі в спальні вживається гіпсокартон, листи якого прикріплюють за сприянням металевих профілів. Поверхня виробу покривається ґрунтовкою і шпаклюється.

Така стеля можна додатково пофарбувати різними сумішами або оформити поверхню декоративною штукатуркою. Подібне рішення є простим, але відмінно доповнить будь-який інтер’єр кімнати.

Дворівневі натяжні стелі в спальні

Досвідчені фахівці можуть зробити в спальні стелю в два рівня, що є своєрідним і незвичайним рішенням. Предметом обробки є гіпсокартон з застосуванням якого можна створити різні конструкції, що можуть мати пряму форму, згинатися, ступінчасту і так далі. Наприклад, перший ряд обробки може бути звичайним, а другий зроблений з підсвічуванням.

Фахівці радять робити дворівневі стелі в кімнатах з певною висотою. Наприклад, в маленькій квартирі подібний вид обробки тільки зменшить простір приміщення. Листи гіпсокартону прикріплюють із застосуванням профілів з металу, які прикріплюють до основи стелі або стіни. Всі деталі надійно кріпляться між собою, що дозволяє створити різні конструкції підвісної стелі.

4 792 - Стеля в спальні дизайн

Дизайн оформлення натяжних стель

Найбільш популярними останнім часом стають натяжні стелі, які є відмінним доповненням до дизайну спальні. Подібний стеля має безліч переваг, що робить його функціональним і практичним. Матеріал вироби виготовляється у відповідності з усіма правилами та вимогами пожежної безпеки. Особливість плівки для натяжної стелі в спальні не дозволяє просочуватися воді з верхніх поверхів в результаті підтоплення. Такі вироби виготовляються з певного полотна або ПВХ-плівки.

Оформлення оригінальних натяжних стель в спальні з дизайном дозволяє доповнити приміщення. Клієнти зможуть підібрати різні відтінки плівки, а також зробити вибір на матовому або глянсовому підставі, що доповнюється металевим блиском або перламутром. Все залежить від уподобань господарів, які можуть підібрати різні відтінки стелі. Обробка може бути однотонною або доповнена художніми елементами з деталями фотодруку.

Можна виділити деякі переваги натяжної стелі:

1. Поверхня вироби легко можна помити або витерти з застосуванням мильного розчину.

2. Подібні стелі мають високий рівень стійкості до вологи, що дозволяє утримувати значні обсяги води.

10 107 - Стеля в спальні дизайн

 

 Серед недоліків застосування плівки для натяжних стель виділяють:

1. Поверхня підстави легко подряпати або пошкодити різними предметами. При серйозних пошкодженнях доведеться робити заміну всієї стелі.

2. При установці стелі потрібно використовувати спеціальну техніку, а також мати навички роботи з подібними матеріалами, що збільшує витрати на оплату праці робітникам.

3. При висоті приміщення менше трьох метрів, натяжна стеля не рекомендується монтувати. Така установка забере близько 15 см, через що невисока стеля в приміщенні може виявитися низьким.

5 795 - Стеля в спальні дизайн

Дизайн стелі шпалерами

При виборі дизайну стелі в спальні можна звернути увагу на застосування шпалер, які використовуються в різних варіаціях. Такий варіант оформлення є найбільш простим і примітивним, але все залежить від стилю спальні і бажань господарів. При виборі подібного способу обробки потрібно пам’ятати, що не завжди така стеля підійде під певні види шпалер. Це особливо важливо для приміщень з великою кількістю кутів і виступів, адже в такому варіанті потрібно стелю білити або фарбувати.

Переваги обробки стелі шпалерами:

  • Шпалери з щільним підставою допоможуть ідеально приховати всі пошкодження або недоліки. Однак, такий варіант є доступним і легким в процесі робіт.
  • Якщо стеля має значні вигини, то відмінним варіантом стане використання вироби з великими малюнками без симетрії.

Недоліками застосування шпалер при обробці стелі в спальні вважають:

  • Навіть при якісному виконанні робіт і застосуванні хорошого клею шпалери з часом будуть відклеюватися. Якщо ви живете в квартирі і є небезпека затоплення, то після цього стелю матиме непривабливий вигляд, що потребують повторного ремонту.

6 643 - Стеля в спальні дизайн

Варіанти побілки і фарбування стелі

Подібний спосіб є найбільш доступним і недорогим, однак, це вже застарілий варіант оформлення стелі в спальній, адже багато хто дотримується сучасних напрямків. Спосіб побілки стелі має свої переваги, які полягають в мінімальних витратах, використанні натуральних матеріалів і застосуванні звичайних пристосувань. Недоліками обробки можна назвати те, що поверхня стелі буде мати простий і скромний вигляд, а покриття підстави вапном з часом утворює нерівності. При ремонті кімнати і виборі іншого варіанту оформлення необхідно прати не тільки шар вапна, а й збивати штукатурку.

Простим, але відмінним варіантом обробки низької стелі в спальні стане фарбування. Найчастіше використовуються водоемульсійні фарби. Подібний варіант обробки має свої мінуси і плюси. Перевагами можна виділити яскраве оформлення дизайну спальні. Важливо знати: для виконання робіт рекомендується використовувати валик, а не кисть, що дозволить утворити рівну поверхню без патьоків.

7 629 - Стеля в спальні дизайн

Особливості висвітлення стелі в спальній кімнаті

Зовнішнє оформлення стелі буде виглядати завершеним після вибору необхідного освітлення. Можна підібрати традиційні і більш сучасні варіанти. У першому випадку, рекомендується використовувати ефектні люстри, які будуть виділятися на загальному тлі або кілька невеликих люстр, якщо кімната має великі розміри.

Сучасною варіацією дизайну стелі вважається використання декоративного освітлення. Технологія робіт полягає в застосуванні люмінесцентних ламп або вбудованих світлодіодів в натяжні і підвісні стелі. Такі варіанти стелі з підсвічуванням в спальні дозволять створити оригінальний дизайн, а також висвітлити всі деталі спальні або окремі її елементи.

Поради фахівців з дизайну стелі спальні

Дизайнери пропонують ряд рекомендацій щодо оформлення стелі в спальній кімнаті. Важливо враховувати варіанти обробки за параметрами приміщення, висвітлення, використовуваного матеріалу і так далі. Отже, корисними порадами дизайнерського оформлення спальні є такі чинники:

1. Перед оздоблювальними роботами важливо прорахувати висоту кімнати. Наприклад, для монтажу навісних дворівневих і натяжних стель підбирати приміщення з висотою в 2,5 метра як мінімум.

2. Якщо спальня виходить на північну сторону, то кімната повинна бути світлою і простий в оформленні, щоб не створювати зменшує ефекту.

3. Якщо ви бажаєте візуально зробити кімнату світліше або вище, потрібно монтувати стелі з глянцевою поверхнею або дзеркальною.

4. Відтінок стелі повинен відповідати загальному інтер’єру кімнати. Деякі людям приємніше відпочивати в світлій спальної, інші вважають за краще темні кольори або яскраві. Однак, важливо пам’ятати, що світлі відтінки візуально збільшують простір, а темні зменшують. Ясна річ, цей вибір повинен відповідати параметрам спальної кімнати.

8 604 - Стеля в спальні дизайн

5. При оригінальних і ексклюзивних варіантах обробки можна використовувати художній розпис, створювати різні форми і конструкції з гіпсокартону. Все це залежить від бюджету сім’ї і смаку господарів.

6. Колір стелі в спальній може візуально збільшити, якщо використовувати світлі тони обробки за допомогою додаткового освітлення.

7. Темну спальню можна висвітлити різними варіантами світильників, які будуть розміщуватися над ліжком або в деяких областях кімнати. Можна використовувати світлодіодні лампи, які створять кольорове освітлення, що залежить від фантазії господарів.

Існують різні дизайнерські підходи до оформлення стелі спальні, що залежить від безлічі аспектів. Головне, щоб всі деталі кімнати гармоніювали між собою, що дозволить створити красивий і затишний інтер’єр в спальній. В кінці статті рекомендуємо подивитися відео, де показані варіанти обробки стелі в спальній кімнаті. Щоб визначитися з власним дизайном стелі, радимо переглянути фотографії оформлення спальних кімнат в різних стилях.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Оздоблення стелі рідкими шпалерами

Вам також може бути цікаво:

osobennosti oformleniya potolkov v raznyh stilyah 1 - Стеля в спальні дизайн
Особливості оформлення стель
Особливості оформлення стель У сучасному розумінні ремонт ...
2116 e1422301505450 - Стеля в спальні дизайн
Стеля з дерева
  Затребуваність стель з дерева не раз ...
1 6 500x375 - Стеля в спальні дизайн
Види стельових покриттів
Безліч дизайнів, стилів і напрямків в ...
4 1339 - Стеля в спальні дизайн
Натяжні стелі з підсвічуванням
В період ремонту в житловому приміщенні ...
3187 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *