Стелі з гіпсокартону

Стелі з гіпсокартону -50 фото красивого оформлення інтер’єру

Оформлення красивого стелі є завершальним акордом в дизайні інтер’єру. Стелі з гіпсокартону дають можливість реалізувати будь-який індивідуальний проект, тим більше, що таке оформлення можливе для будь-якої стильової спрямованості інтер’єру. За допомогою різних його конструкцій можна створювати справжні шедеври і зробити стельову поверхню самої незвичайної. У нашій статті ми спробували представити найкрасивіші стелі з гіпсокартону з фото і описом можливих варіантів. Вивчіть наші варіанти з підбірки і, можливо, якийсь із них вас надихне.

Стелі з гіпсокартону: особливості та переваги оформлення

Дизайн стель з гіпсокартону набув широкого поширення, в першу чергу, через зручності роботи з цим матеріалом, який дозволяє створювати досить легко цікаві конструкції.

Розглянемо основні переваги стель з гіпсокартону:

  • стеля з гіпсокартону дозволяє отримати ідеально рівну поверхню, приховуючи при цьому всі нерівності;
  • стельову поверхню можна оформити сучасними точковими світильниками, сховавши при цьому електропроводку;
  • властивості гіпсокартону дозволяють легко його згинати і різати, створюючи фігурні конструкції;
  • якщо дозволяє висота, в таку конструкцію можна оснастити утепленням (для приватних будинків) та звукоізоляцією (для багатоквартирних);
  • стелі з гіпсокартону, що можна спостерігати на фото, дуже зручні з точки зору дизайну: їх можна фарбувати, оформити натяжним полотном і світлодіодним підсвічуванням;
  • оформлення багаторівневих конструкцій забезпечить візуальне збільшення простору.

Крім усього іншого, варто відзначити, що підвісні стелі з гіпсокартону нетоксичні, вони не можуть викликати алергічних реакцій. Вони є пожежобезпечними і вологостійкість конструкціями, що дає можливість оформляти ними будь-яке приміщення, включаючи кухню і ванну кімнату.

Однорівневі підвісні стелі з гіпсокартону

Якщо приміщення невисока, варто зупинити свій вибір на однорівневої конструкції. Як показано на фото, стелі з гіпсокартону нерідко оформляють натяжна глянсовою плівкою, яка створить віддзеркалює ефект і зможе візуально збільшити простір. Гарне оформлення можливо і з застосуванням точкових світильників.

При монтажі варто врахувати один нюанс: проміжок від «рідного» стелі до поверхні з гіпсокартону повинен бути таким, щоб світильник вільно вміщався. Однорівневі підвісні стелі з гіпсокартону можна пофарбувати: якщо кімната не володіє великими розмірами, оптимальним рішенням стане білий колір або інші світлі відтінки (блакитний, бежевий і ін.).

стелі з гіпсокартону, фото 1стелі з гіпсокартону фото, фото 2красиві стелі з гіпсокартону, фото 3

Дворівневі стелі з гіпсокартону

Більш складні дворівневі конструкції є найбільш пріоритетними. Вони не займають багато місця, як багаторівневі стелі з гіпсокартону, і можуть виглядати дуже ефектно.

Рівні можна забарвити в різні тони, оформити натяжними матовими або глянцевими полотнами, 3д шпалерами та організувати красиве освітлення з використанням різноманітних світильників.

Дворівневі стелі з гіпсокартону з різними рельєфами прекрасно прикрасять просторі вітальні, дитячі кімнати, спальні та інші приміщення. З їх допомогою можна вдало здійснити зонування простору.

дворівневі стелі з гіпсокартону, фото 4дворівневі стелі з гіпсокартону з підсвічуванням фото, фото 5дворівневі стелі з гіпсокартону для вітальні фото, фото 6дворівневі стелі з гіпсокартону, фото 7дворівневі стелі з гіпсокартону з підсвічуванням фото, фото 8дворівневі стелі з гіпсокартону для вітальні фото, фото 9

Дворівневі стелі з гіпсокартону з підсвічуванням: фото красивих прикладів

Оформлення дворівневої конструкції з підсвічуванням робить інтер’єр приміщення комфортним, затишним і елегантним.

Світлодіодне підсвічування надає приміщенню незвичайний зовнішній вигляд, а білий її колір благотворно впливає на зір людини, не викликаючи втому.

Дворівневі стелі з гіпсокартону з підсвічуванням, фото яких ми бачимо, можуть бути представлені класичними білими поверхнями з вбудованими світильниками, які є найбільш популярними.

У продажу є велика різноманітність освітлювальних приладів, призначених для гіпсокартону: поворотні, накладні, що вбудовуються, які самі по собі можуть стати прикрасою інтер’єру.

Світлодіодні стрічки з різним колірним спектром зроблять дворівневі стелі з гіпсокартону найбільш незвичайними і при цьому допоможуть візуально розмежувати ступені конструкцій.

дворівневі стелі з гіпсокартону з підсвічуванням фото, фото 10дворівневі стелі з гіпсокартону з підсвічуванням фото, фото 11

Багаторівневі стелі з гіпсокартону

Це найбільш складні конструкції, які застосовують, в більшості випадків у високих приміщеннях.

Багаторівневі стелі з гіпсокартону виглядають дивовижно розкішно. Доповнені фігурними ансамблями, кольоровими стрічками світлодіодів, невеликими дзеркальними поверхнями, вони можуть гармонійно оформити інтер’єр вітальні, залу або спальні.

Такі стелі з гіпсокартону, як показано на фото, можуть бути оснащені відкритим і прихованим освітленням, причому, оформленим під будь-яким кутом (точкові світильники, галогенні лампи та ін.).

Таким оформленням можна здійснити зонування простору або просто його декорувати. Багаторівневі стелі з гіпсокартону мають, як правило, три рівні, рідше — чотири.

багаторівневі стелі з гіпсокартону, фото 12багаторівневі стелі з гіпсокартону, фото 13багаторівневі стелі з гіпсокартону фото, фото 14

Підвісні стелі з гіпсокартону в різному оформленні

Оформлення підвісних конструкцій відбувається по-різному. Вони можуть відображати існуючі в інтер’єрі лінії, повторювати підлогові обриси поділу на зони, нести елементи декору тощо. Залежно від цього, дизайн стель з гіпсокартону може бути різноманітним.

Стелі з гіпсокартону у вигляді рамки

Таке оформлення має на увазі розташування багаторівневих конструкцій по периметру кімнати. В цьому випадку, найчастіше, ніша рамки оснащується світлодіодними стрічками, а поверхня — точковими світильниками.

підвісні стелі з гіпсокартону, фото 15підвісні стелі з гіпсокартону фото, фото 16підвісні стелі з гіпсокартону, фото 17

Діагональні підвісні стелі з гіпсокартону

Красивого оформлення можна домогтися, якщо межа одного ярусу буде проходити з кутка в куток по діагоналі. Причому, вона може бути як прямий, так і звивистою, зігзаго- або хвилеподібною. На фото нижче дивіться діагональні підвісні стелі з гіпсокартону.

підвісні стелі з гіпсокартону фото, фото 18

Красиві стелі з гіпсокартону зональні

Наскільки зрозуміло з назви, таке оформлення в стані підкреслити окремі зони приміщення. Наприклад, стелі з гіпсокартону, фото яких перед нами, можуть відокремити територію вітальні від кухонної зони, виділити робочий куточок в дитячій кімнаті та інше. Оформити красиві стелі з гіпсокартону допоможе використання освітлювальних елементів.

стелі з гіпсокартону, фото 19стелі з гіпсокартону фото, фото 20стеля з гіпсокартону з підсвічуванням, фото 21дизайн стель з гіпсокартону, фото 22

Фігурні стелі з гіпсокартону

При оформленні таким чином стельової поверхні, можна використовувати різні фігурні комбінації: овали, кола, медальйони і ін. Головне тут почуття міри, щоб не перевантажити стелю кількістю ліній і декоративних елементів.

На прикладі нашої фото-підбірки можна побачити, як фігурні стелі з гіпсокартону вдало можуть підкреслити будь-який стиль від класики до хай тека. Прикладом може стати вишукана сучасна вітальня в стилі хай тек або ж стелі з гіпсокартону в спальню, що виконана в класичному стилі. Дуже красиво буде виглядати стеля в дитячій кімнаті оформлений з листів гіпсокартону, як повний місяць, зірок, хмар і ін.

фігурні стелі з гіпсокартону, фото 23фігурні стелі з гіпсокартону фото, фото 24фігурні стелі з гіпсокартону, фото 25фігурні стелі з гіпсокартону фото, фото 26фігурні стелі з гіпсокартону, фото 27фігурні стелі з гіпсокартону фото, фото 28фігурні стелі з гіпсокартону, фото 29фігурні стелі з гіпсокартону фото, фото 30

Ширяють підвісні стелі з гіпсокартону

Це один з новітніх видів декору квартир, оформити який зовсім не складно навіть новачкові, але ефект такі красиві стелі з гіпсокартону мають фантастичний. Оформляються вони за допомогою світлодіодних стрічок, які закладають в ніші гіпсокартонних конструкцій. Побачити наочно, який вигляд мають ширяють підвісні стелі з гіпсокартону допоможуть фото нашої статті.

стелі з гіпсокартону, фото 31стелі з гіпсокартону фото, фото 32дизайн стель з гіпсокартону, фото 33красиві стелі з гіпсокартону, фото 34гіпсокартонні потолки фото, фото 35красиві стелі з гіпсокартону фото, фото 36

Стеля з гіпсокартону на кухню

Зручно організувати освітлення, приховати нерівності і вади поверхні, заховати комунікації, а також провести зонування простору допоможе стелю з гіпсокартону на кухню. Конструкція може бути будь-який, але її обробка повинна відповідати обраному стилю інтер’єру житлового приміщення.

Якщо кухня сполучена з вітальнею, оформлення двох цих зон за допомогою різних форм гіпсокартонної стелі зможе вдало зонувати простір, особливо якщо на кордонах встановити точкові світильники. Стелі з гіпсокартону, як показано на фото, для кухні можуть бути як одно- так і багаторівневі, в залежності від висоти приміщення.

 

Читайте також:  Як вирізати кут стельового плінтуса

стелі з гіпсокартону на кухню, фото 37стелі з гіпсокартону на кухню, фото 38стелі з гіпсокартону на кухню, фото 39стелі з гіпсокартону на кухню, фото 40

Красиві стелі з гіпсокартону в передпокої

Передпокій — це перше приміщення, куди потрапляє будь-який гість квартири, і для того, щоб про господарів склалося якнайкраще враження, дизайн її повинен бути бездоганним. Стелі в передпокої з гіпсокартону, фото яких представлені в нашій добірці, можуть мати кілька рівнів. Часто для їх декорування застосовується натяжна глянцева плівка, що надає невеликому приміщенню глибину і простір. В якості освітлення виступають точкові світильники, споти, світлодіодні стрічки і, рідше, люстри.

красиві стелі з гіпсокартону, фото 41гіпсокартонні потолки фото, фото 42стелі в прихожей з гіпсокартону фото, фото 43стелі в прихожей з гіпсокартону фото, фото 44стелі в прихожей з гіпсокартону фото, фото 45стелі в прихожей з гіпсокартону фото, фото 46

Стелі з гіпсокартону в спальню

У приміщенні спальні не рекомендується зловживати громіздкими багаторівневими конструкціями.

Стелі з гіпсокартону в спальні краще оформляти рівнішими, можливо, зі звивистими лініями або плавними фігурними елементами.

У спальні красиво виглядатиме підсвічування із застосуванням світлодіодних стрічок, яка створить затишну романтичну атмосферу.

Стелі з гіпсокартону для спальні (фото представлені в статті) можуть бути пофарбовані або декоровані натяжна конструкцією.

В даному приміщенні, що вимагає спокою і затишку, краще застосовувати матові натяжні покриття.

стелі з гіпсокартону в спальню, фото 47стелі з гіпсокартону в спальню, фото 48

Стелі з гіпсокартону в зал

Дизайн стель з гіпсокартону в зал має безліч варіантів. Тут можна використовувати конструкції з декількох рівнів, різні світлодіодні підсвічування, поєднувати різнобарвне оформлення і т. д.

Якщо приміщення досить просторе, стеля з гіпсокартону, фото якого ми бачимо, в залі допоможе оформити територіальний поділ на зони.

стелі з гіпсокартону, фото 49стелі з гіпсокартону фото, фото 50

Отже, можна сміливо заявити про те, що підвісні стелі з гіпсокартону є одним з найкращих варіантів оформлення будь-якої квартири або приватного будинку. Їх широко використовують також при оформленні ресторанів, офісів та інших приміщень громадського призначення. Хоча вони і мають певний недолік в зменшенні на 3 — 5 см висоти приміщення, він настільки незначний, що не заслуговує на особливу увагу. 

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Монтаж тривимірних натяжних стель

Вам також може бути цікаво:

4 1339 - Стелі з гіпсокартону
Натяжні стелі з підсвічуванням
В період ремонту в житловому приміщенні ...
9 1067 - Стелі з гіпсокартону
Технологія монтажу підвісної стелі з підсвічуванням
  Грамотно зроблено підсвічування здатна вигідно підкреслити ...
2116 e1422301505450 - Стелі з гіпсокартону
Стеля з дерева
  Затребуваність стель з дерева не раз ...
tehnologii remonta potolka - Стелі з гіпсокартону
Технології ремонту стелі
  Ремонт для всіх, неймовірно важкий, багатоетапний ...
2324 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *