Стелі грильято

У наш час сфера будівельних матеріалів розвивається дуже швидко і дарує світові все нові і нові технології. Однією з них є стеля грільято. Вперше даний тип підвісних стель був винайдений і сконструйований в Італії. На сьогоднішній же день, практичність і естетично красивий зовнішній вигляд стель грильято допомогли їм стати відомими і затребуваними по всій Європі.

Технічні характеристики стелі

Даний стелю є системою з комплектуючих профілів. Всі пристрій підвісної стелі грільято включає в себе напрямні каркасні рейки з довжинами від 60-ти до 240-ка см, вставки для з’єднання, декораційні профілю, з яких збираються грати, прістеновие куточки і підвіси з регуляцією, які утримують всю конструкцію.

Навіть після створення, стелі грільято піддаються удосконаленню. Наприклад, за останній час в асортименті з’явилася велика кількість нових кольорів і форматів, а також, технічні характеристики матеріалів, які використовуються при виробництві, були покращені.

 

стелі грильято

В основному, при створенні використовується алюміній і різні його сплави. Він має ряд позитивних властивостей, їх мають і виготовлені з нього вироби:

 • легкість конструкції. Алюміній вважається легким металом, саме тому маса конструкції для 1 м кв. дорівнює від 1 до 5 кг. Вага варіюється в залежності від величин профілів і осередків;
 • екологічна чистота. При експлуатації металу в повітря не виділяються токсичні речовини;
 • пожежна безпека. Завдяки наявності алюмінію, вогонь на стелях грильято не поширюється;
 • високий рівень пластичності металу. Наявність цієї характеристик дозволяє виготовляти профілі високої якості з різними товщами і конфігураціями;
 • стійкість до корозії. Сплави алюмінію не піддавалося до корозії, що допомагає продовжувати час експлуатації конструкцій стелі.

Стелі грільято можуть бути виконані з цинку, але ми розглянемо саме алюмінієві, оскільки вони дешевші і мають більше переваг.

стелі грильято

Плюси і мінуси стель грильято

Основні переваги стелі грільято наступні:

 • конструкція є універсальною, оскільки її можна використовувати в самих різних типах будівель;
 • структура з використанням осередків і використання спец мембран забезпечують додаткову шумоізоляцію приміщення;
 • застосовуючи стелі грільято в кімнаті можна візуально змінювати її обсяги. Вони допомагають візуально зменшити обсяг приміщення, але при цьому виглядають вишукано і легко;
 • якщо присутні або плануються різного типу комунікації, стелі грільято стануть найкращим варіантом. Вони з легкістю приховають їх, не використовуючи при цьому додаткове обладнання. Конструкції стелі дозволять справно працювати комунікацій, навіть таким, як клімат контроль і пристрої гасіння пожежі. При цьому зовнішній вигляд приміщення буде залишатися привабливим;

стелі грильято

 • стелі грильято дуже практичні, з їх використанням є можливість створити незвичайний дизайн стелі. Найпопулярнішими є однорівневі конструкції, але багаторівневі стелі, в яких можна застосовувати модулі різних відтінків кольорів і різноманітні види освітлення, можуть допомогти значно поліпшити інтер’єр;
 • можуть поєднуватися з іншими типами обробок;
 • використовуючи стелі грільято є можливість вибору з великої кількості варіантів пристрою освітлення. Для прикладу: з’являється можливість застосування вбудованих або застельовому освітлювачів;
 • на конструкції не буде утворюватися грибок або цвіль, завдяки обробці металу спеціальним порошковим матеріалом. Вона також допомагає запобігти накопичення пилу;
 • при наявності конструкції стелі грільято, вентиляцію повітря працює справно, що дозволяє запобігати скупчення вологості в кімнаті;
 • простий догляд за конструкціями, який полягає в звичайної вологого прибирання, не використовуючи при цьому спеціальні засоби.

Як і будь-який будівельний матеріал мають стелі грільято і недоліки:

 • найголовнішим мінусом є їх висока вартість в порівнянні з іншими видами обробки стель, але витрати на покупку окупляться, завдяки довгим терміном експлуатації, простому догляду і привабливому естетичного вигляду;
 • при установці стель грильято, необхідно враховувати, що вони «крадуть» 10-15 см висоти приміщення. Тому власникам і без того низьких кімнат не рекомендується даний вид стель.

стелі грильято

Види стель грильято

Вибір стелі грільято залежить не тільки від колірної гами, а й від пристрою вставних грат. За другим критерієм стелі поділили на такі види:

1. Стандарт. Цей тип представлений підвісною системою, яка змонтована паралельно до підлоги. Її осередки зроблені в правильній формі квадрата. З усіх існуючих видів стель грильято, вартість на даний варіант — найнижча.

2. Піраміда. Її відмінністю є нестандартна форма осередків. Також в збірці пірамідальних стель П-подібні профілі замінюють на У-образні. З їх допомогою можна візуально збільшити висоту приміщення.

3. Жалюзі. Даний вид застосовують, щоб спростити доступ до присутніх комунікацій. Монтаж такої стелі проводиться з різних по висоті профілів. Деякі секції зроблені у формі прямокутника.

4. Решітка з нестандартним типом осередки. Допомагає додати різноманітності в інтер’єр.

5. Багаторівневі решітки. Так само як і жалюзі, монтуються різними за висотою профілями. Внаслідок чого, створюється найпривабливіший дизайнерський ефект.

стелі грильято

Підготовчі роботи

Стелі грільято встановлюються тільки на заздалегідь підготовлені стельові перекриття. При підготовчих роботах необхідно зробити наступні дії:

1. Видалити стару обробку.

2. Очистити стелю від бруду.

3. Відремонтувати щілину (якщо вони є).

4. Замазати стики.

5. Вирівняти поверхню.

6. Пофарбувати площа стелі побілкою або спеціальною фарбою.

7. Підготувати комунікації до монтажу.

8. Розмаїття рівень стелі по всій площі кімнати.

Також, до початку робіт необхідно визначитися з кількістю профілів, а значить потрібно зробити розрахунок стелі грільято.

стелі грильято

 

Розрахунок необхідної конструкції

Насамперед розберемося, які існують розміри у профілів стель грильято:

1. Товщина металу, який використовується при виготовлення П-подібних профілів, коливається від 0,33 до 0,49 мм.

2. Ширина рейок може варіювати від 5 мм до 24 мм, а їх висота — від 30 до 50 мм.

3. Розмір осередку має велику кількість варіантів і залежить виключно від особистих бажань покупця. Найбільш затребуваним на ринку будматеріалів є 10 см. Найбільший розмір може доходити до 20 см, найменший становить 4 см.

Визначившись з бажаним розміром осередку і товщиною металу, потрібно виміряти ще такі пункти:

 • площа поверхні стелі;
 • висота стелі в м;
 • периметр куточка в м;
 • товщина куточка;
 • розмір куточка.

Озброївшись отриманими цифрами, в інтернеті знайдіть спеціальний калькулятор, який самостійно розрахує кількість необхідних штук кожного виду профілю, їх довжину і ширину.

стелі грильято

розмітка підстави

Як було вже сказано, до початку монтажу стелі грільято потрібно розмітити поверхню підстави:

 • Насамперед вимірюються розміри ширини і довжини кімнати. По черзі поділяємо отримані величини на довжину направляючих профілів. Визначаємо кількість залишків рейок, і для довжини, і для ширини, щоб заощадити на витратах комплектуючих. Каркасні профілі необхідно прикріплювати паралельно стінці, на якій залишки вийшли найменшими.
 • Далі розкреслюють в зошиті, як будуть розташовуватися каркасні профілі і плановані світильники. Потім переносимо це креслення на підставу. На цих контурах будуть перебувати підвіси, які утримують всю конструкцію, і кріплення під світильники.
 • На один профіль, що має довжину в 60 см, потрібно 2-3 підвісу, і з кожною наступною збільшеною довжиною додаємо по 1-2 підвісів.
 • Визначаємо рівень конструкції при обліку всіх існуючих комунікацій і світильників. За допомогою будівельного рівня наносимо розмітку по всій площі периметра.
 • Після того, як розмітка буде готова, на підставу стелі просвердлюємо отвори, які потрібні для кріплення підвісів і світильників.
 • У випадках, коли на певні місця стелі доводиться ще й другорядна навантаження, необхідно посилити каркасні рейки знаходяться поруч один з одним за допомогою додаткових підвісів.

Якщо на заводській упаковці вказані поради щодо способів розміщення підвісів, обов’язково дотримуйтесь їх. Це допоможе вам створити рівномірне навантаження по всій конструкції і тим самим запобігти пошкодженням деяких деталей.

стелі грильято

Монтаж стель грильято

В ідеальному варіанті потрібно схема монтажу стелі грільято, щоб звірятися з нею при роботі. Нижче буде вказана така схема, але при обліку, що каркас має секції 60 * 60 см.

Монтаж включає в себе створення основного каркасу і прикріплення до нього декораційних решіток. Під час робіт нам не потрібні спеціальні інструменти для установки стелі, а відходи будівельного сміття будуть мінімальними.

Щоб монтаж пройшов без проблем, необхідно:

1. Використовуючи раніше нанесену розмітку встановлюємо пристінний куточок, він знадобиться для підтримки необхідного рівня конструкції. Для закріплення застосовуємо дюбель-цвяхи;

2. Фіксуємо всі підвіси за допомогою зонтичного дюбеля і саморізів, при цьому крок становить понад 1 м. При потребі коригуємо їх висоту таким чином, щоб гак перебував на 5-6 см вище, ніж пристінний куточок;

3. Каркасні рейки вставляємо в гаки підвісів. Насамперед кріпимо довгі несучі профілю, потім приступаємо до більш коротким. Для того, щоб стеля був єдину цілу і міцну конструкцію, використовуємо сполучні деталі. Ні в якому разі не закріплюємо впритул до стіни каркас! Це спричинить за собою механічні пошкодження стелі грільято.

стелі грильято

4. Щоб вкоротити алюмінієвий профіль, просто скористайтеся ножицями по металу;

5. Виводимо потрібну проводку зовні стелі.

Збірка декоративних решіток проводиться окремо, це досить просте заняття, яке під силу навіть людині, що не має спеціальних будівельних навичок. На кожній з планок, так званих «мама» і «тато», знаходяться пази, за якими збираються конструкції під прямим кутом. Далі зібрані решітки закріплюємо в секціях каркаса. Робимо це гранично акуратно.

Фінальним етапом є регулювання рівня стелі за допомогою підвісу і установка світильників. Як бачите, інструкція по монтажу стелі грильято дуже проста, і може бути виконана самостійно.

Кімнати, в яких варто встановлювати стелі грильято

Досить часто, читаючи про стелях грильято, у людей складається думка, що вони можуть використовуватися виключно в громадських будівлях з високими стелями. Але це зовсім не так, і в житлових приміщеннях є кімнати в яких установка грильято піде тільки на користь.

По-перше, це передпокій. Випари від мокрому одягу і взуття часто накопичуються в межпотолковом просторі, тим самим сприяють утворенню грибка і цвілі. Встановивши стелі грільято, ви не тільки вирішите цю проблему, але і відмінно прикрасити свою «сумну» передпокій.

По-друге, це кімнати санітарної зони. Тут стелі грільято будуть потрібні також через високий відсотка вологість. Але, не дивлячись на те, що конструкція вологостійка, як і на будь-якому металі буде накопичуватися конденсат, що спричинить за собою появи білих плям. Тому в даних приміщеннях стелі вимагають більш ретельного догляду. До того ж, якщо у ванній або в туалеті проходить лежак каналізації другого поверху, дані стелі забезпечать вільний доступ до нього.

стелі грильято

З естетичних міркувань, стелі грільято можуть застосовуватися в будь-якій кімнаті.

Єдине місце де не рекомендується їх установка — кухня. Кухонний чад осідає на елементах конструкції і не підлягає очищенню без порушення захисного покриття.

Стелі грильято дозволяють вашої фантазії розгулятися на повну. 190 відтінків кольорів, різні форми осередків і решіток, створення різноманітних дизайнерських ефектів .. При всьому цьому установка дуже проста і можлива своїми руками. Дотримуйтесь вищеописані правила, а також подивіться, як правильно встановлювати стелю грильято відео знаходиться в кінці статті, і ваш ремонт пройде швидко, без проблем, а результат буде радувати око ще довгі роки.

Вартість стель ГРИЛЬЯТО

Розмір осередку грильято, мм 220015012010086756050
  
Ціна, грн / м 2
з пдв
50-100 м2104137173205240275343415

При замовленні грильято:
менше 50 м2 — збільшення ціни на 15%
менше 20 м2 — збільшення ціни на 40%
менше 10 м2 — збільшення ціни на 50%
При замовленні грильято понад 100 м 2 — СУПЕР ЗНИЖКА.

В ціну входить:
касета (600х600) -2,8 шт
несучий профіль (2400мм) -0,84 м
несучий профіль (1200 мм) -1,66
несучий профіль (600 мм) … 0,83
з’єднувач … 0,28 шт

Ціни вказані в грн. станом на 01.11.2017

 

 

Читайте також:  ДИЗАЙН ОДНОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

948 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *