Монтаж рейкової стелі

Рейкові стелі — це швидкий, зручний, красивий спосіб оформляти стильно приміщення різного призначення, будь то ванна, коридори, кухні, передпокої. Або оформити стелі в магазинах, кафе, офісах, залах, установах.

Якісні рейкові стелі дуже добре приховують всі комунікації і дають можливість використовувати і вбудовані світильники.

Головною умовою при всіх плюсах довговічною служби підвісних стель є правильний вибір хороших якісних панелей і підвісної системи, спеціально розробленої під ці стелі.

Розрізняють рейкові стелі наступних типів: відкритого, закритого і бесщелевие. І при створенні сучасного інтер’єру з використанням рейкових стель можна не згадати про італійською та німецькою варіантах дизайну. При відкритому типі у панелей утворюється щілина шириною до 15-16 мм, для монтажу в них різних декоративних вставок. Закриті рейкові стелі теж монтуються з зазорами 15-16 мм ширини, але прикриті матеріалом того ж відтінку. А в без щелевом типі — рейкові панелі кріпляться впритул, прямо один до одного.

Стелі італійського дизайну мають сітчастими панелями, з деякою закругленностью на краях. А при німецькому дизайні в рейкових стелях краю прямокутні. Але збірка всіх різновидів рейкових стель проводиться в подібній певної черговості.

Комплектуючі, які необхідні при складанні рейкової стелі — пристінні куточки, траверси, регулювання підвіси і само собою панелі. Плюс, при відкритому типі використовують декоративні вставки між панелями.

Спочатку потрібно розмітити рівень кріплення пристенного куточка і зафіксувати його з інтервалом в 40-60 сантиметрів. Потім потрібно зробити розмітку плит стелі для подальшого кріплення на них власне сталевих підвісів. При цьому не забувати про вбудованих світильниках і підготувати каркас для них. Потім зайнятися установкою шин до несучих шин стельових панелей, для цих цілей в Гребінці передбачені спеціальні язички. Не забувати, що панелі повинні бути коротше приблизно на 3-5 мм від розміру приміщення.

Регулювати висоту рейок і рівність за допомогою саморізів або пружин. Отвори для світильників вирізати ножем або ножицями, враховуючи діаметр. При вставці останньої панель трішки зігнути, що б увійшла.

При численному кількості переваг рейкових стель можна відзначити те, що при навичках монтаж конструкції не займе у фахівця багато часу.

Монтаж рейкової стелі

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Види стельових покриттів

Вам також може бути цікаво:

670px Cut Crown Molding Step 4535 - Монтаж рейкової стелі
Як вирізати кут стельового плінтуса
Стельовий плінтус виконує не тільки декоративну ...
9 1067 - Монтаж рейкової стелі
Технологія монтажу підвісної стелі з підсвічуванням
  Грамотно зроблено підсвічування здатна вигідно підкреслити ...
kakie potolki vyibrat - Монтаж рейкової стелі
Які стелі вибрати?
Є кілька об'єктивних факторів, що впливають ...
20 odnourovnevie potolki iz gipsokartona - Монтаж рейкової стелі
Стелі з гіпсокартону
Стелі з гіпсокартону -50 фото красивого ...
614 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *