Міфи і забобони про кондиціонерів

Перший міф про кондиціонери поклав основу вже в 1976 році, коли весь світ всполошила новина про виникнення легионеллезной пневмонії (так званої «хвороби легіонерів»). В цей час в США проходив з’їзд Конгресу легіонерів Америки. 220 делегатів стали жертвами інфекції, 34 з яких загинули.

На думку фахівців дану хворобу викликала активна грамотрицательная бактерія — паличка Legionella pneumophila, яка була виявлена ​​в центральній системі вентиляції і кондиціонування готелю, де і проживали делегати з’їзду.

Як ми знаємо, пройшло вже багато часу, проте все одно деякі побоюються купувати кондиціонери. Так що розберемося чи є все-таки у людини ймовірність заразитися цією інфекцією.

Розглянемо випадок, коли кондиціонер встановлений в заміському будинку. У вище згаданому випадку, джерелом масового захворювання став збудник, який накопичується при сприятливих умовах (температура 30-35 градусів) в конденсаті системи охолодження.

Сучасні кондиціонери видаляють цей конденсат відразу, та й конденсат цей має низьку температуру. Тому поки не було виявлено випадків зараження легіонельоз від застосування побутового кондиціонера.

Іншим же міфом про кондиціонерах є те, що фільтри кондиціонерів можуть затримувати аерони (негативно заряджені частинки), і тим самим повітря в приміщенні стає мертвим і не корисним для людини. Але насправді ж кондиціонери мають звичайний сітчастий фільтр, який забезпечує захист теплообмінника від частинок пилу і бруду.

Третій міф — небезпека гучної роботи кондиціонера, а саме дзижчання, яке може привести до подразнення слуху людини. Але ж будь-який електроприлад не працюватиме безшумно. Взяти, наприклад, моторні двигуни автомобілів: у них єдиний принцип роботи, але рівень шуму різний. До того ж в сучасних кондиціонерах розроблена система шумозаглушення, тому вони не можуть дратувати слух людини.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Советы по монтажу отопительной системы

Вам також може бути цікаво:

estestvennaya ventilyciya mnogokvartirnogo doma 25255B14 25255D2 - Міфи і забобони про кондиціонерів
Як правильно зробити природну вентиляцію
 Канали природної вентиляції У попередніх статтях на ...
truby dlya vytyazhek 18 - Міфи і забобони про кондиціонерів
Труби для витяжок: нюанси вибору і особливості монтажу
Одним з обов'язкових умов комфорту і ...
vyibor sovremennogo konditsionera - Міфи і забобони про кондиціонерів
Выбор современного кондиционера
Для человека все важно в помещении, ...
teplye steny - Міфи і забобони про кондиціонерів
Теплі стіни — опалення будинку
  Теплі стіни - опалення будинку за ...
764 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *