Між-кімнатні скляні двері

Міжкімнатні скляні двері

При плануванні інтер’єру будинку одним з важливих моментів є вибір дверей, призначених для поділу кімнат. Класичний і роками перевірений варіант з дерева потихеньку виходить з моди, адже технології не стоять на місці. В ось міжкімнатні скляні двері сьогодні знаходяться на піку своєї популярності. Про те, якими вони бувають, як вибрати двері зі скла для своєї квартири і якими перевагами вони мають, і піде мова в цій статті з 30 фото прикладів в дизайні інтер’єру.

otkatnye mezhkomnatnye steklyanye dveri.0 1 - Між-кімнатні скляні двері

Класифікація скляних міжкімнатних дверей

Скляні міжкімнатні двері класифікують за багатьма ознаками, але основним фактором їх відмінності між собою є спосіб відкривання. Тому давайте розберемося, які ж види цих дверей бувають, і чим саме вони відрізняються по даній характеристиці.

Отже, за способом відкриття бувають:

1. Маятникові скляні двері (або двері-маятник)

Досить специфічний вид дверей, які відкриваються в обидві сторони: і всередину, і назовні. Такі двері, як правило, кріпиться в підлогу і стелю. Разом з нею зазвичай встановлюється підлоговий доводчик, який призводить двері в початковий стан після відкриття.

mayatnikovye steklyanye dveri - Між-кімнатні скляні дверіmayatnikovye steklyannye dveri - Між-кімнатні скляні двері

2. Орні скляні міжкімнатні двері

Це, можна сказати, самий традиційний варіант. Одно- і двостулкові орні скляні двері між кімнатами можуть відкриватися тільки в одну сторону, так як кріпляться за допомогою бічних петель до дверного отвору або дверної коробки. До речі, наявність коробки надає приміщенню хороший рівень звукоізоляції. Також орні міжкімнатні двері відрізняються порівняно низькою вартістю і простотою при установці.

raspashnye mezhkomnatnye steklyanye dveri - Між-кімнатні скляні дверіraspashnye mezhkomnatnye steklyanye dveri - Між-кімнатні скляні двері

3. Розсувні скляні міжкімнатні двері

Розсувні міжкімнатні двері користуються зараз найбільшою популярністю. Підкоряючи нас своєю зручністю в застосуванні і різноманітністю дизайну, вони допомагають створювати сучасні і оригінальні інтер’єрні рішення. Зупинимося на них більш детально.

Розсувні скляні двері — види і фото

На сьогоднішній день розсувні системи для скляних дверей бувають декількох підвидів (чим власне і забезпечується настільки широкий асортимент):

  • Відкатні міжкімнатні скляні двері — представляють собою скляне полотно (іноді два), яке просто накладається на стіну і при необхідності зсувається в бік. Такі двері можуть зрушуватися як в одну, так і в обидві сторони. Головне, щоб необхідна стіна мала достатню кількість вільного місця, необхідного для розміщення двері.

otkatnye mezhkomnatnye steklyanye dveri - Між-кімнатні скляні дверіotkatnye mezhkomnatnye steklyanye dveri  - Між-кімнатні скляні двері

  • Касетні скляні міжкімнатні двері — відрізняються від інших тим, що закочуються прямо в стіну. Така конструкція займає менше місця, правда установка таких дверей більш складна, так як потрібно спочатку демонтувати частину стіни. Тобто, звільнити тим самим місце, необхідне скляному полотну при відкритті або закритті дверей.
  • Міжкімнатні скляні двері купе — на відміну від відкатної, складається з двох (іноді і більше) полотен, які при відкриванні закочуються один за одного. Даний варіант найчастіше використовується для досить широких дверних прорізів або в якості перегородок для зонування приміщень.

mezhkomnatnye steklyanye dveri kupe - Між-кімнатні скляні дверіmezhkomnatnye steklyanye dveri kupe  - Між-кімнатні скляні дверіmezhkomnatnye steklyanye dveri kupe - Між-кімнатні скляні двері

Чому скляні розсувні двері і перегородки — ідеальний варіант для будь-якої квартири?

Вибір двері, в першу чергу, залежить від дизайну інтер’єру, де їй призначено стояти. А особливо — від його розмірів і розташування меблів. Правильно обрана двері буде не тільки ефективно виконувати свої функції, а й довше вам прослужить.

Першим і, мабуть, основною відмінною якістю і перевагою розсувними скляними міжкімнатних дверей є економія простору. Адже з ними немає необхідності в тій кількості вільного місця, яке знадобилося б орним дверей для їх відкриття. Відповідно залишається більше квадратних метрів для вашої улюбленої меблів. Крім фактичного збільшення вільного простору, міжкімнатні скляні двері зроблять вашу кімнату ще і візуально більше — за рахунок прозорості і відбивних властивостей скла.

 

Читайте також:  Вибір між кімнатних дверей

mezhkomnatnye razdvijnye dveri - Між-кімнатні скляні дверіrazdvizhnye mezhkomnatnye steklyanye dveri  - Між-кімнатні скляні двері

Також варто пам’ятати, що на відміну від інших видів, розсувні і зсувні скляні двері не потребують наявності дверних порогів, про які можна спіткнутися, і не можуть різко закриватися від протягу.

stekljannye sdvizhnye dveri - Між-кімнатні скляні дверіrazdvizhnye mezhkomnatnye steklyanye dveri  - Між-кімнатні скляні двері

Красиві міжкімнатні скляні двері на фото інтер’єрів

І все ж, незважаючи на всі ці переваги, в суспільстві ще повністю не вивітрився стереотип про те, що скло — матеріал крихкий і небезпечний. Поспішаємо вас запевнити, що ці побоювання абсолютно зайві. Завдяки сучасним технологіям обробки скла, міжкімнатні скляні двері не тільки стали менш чутливими до впливу різних зовнішніх факторів, а й можуть витримувати навантаження в 50 кг, що говорить про їх високої міцності.

Скляні міжкімнатні двері можуть похвалитися ще однією здатністю — вони пропускають максимальну кількість світла в приміщення. Хоча, разом зі світлом вони досить добре пропускають і звук. Коштує це врахувати при виборі скляних дверей, адже звукоізоляція буде аж ніяк не на вищому рівні.

 

mezhkomnatnye steklyanye dveri  - Між-кімнатні скляні двері

Тепер давайте ж оцінимо, які можливості для дизайну інтер’єрів вони відкривають.

1. Міжкімнатні двері зі скла з малюнком

Міжкімнатні скляні двері відрізняються не тільки різноманітністю конструкцій, але також відомі і неймовірною кількістю дизайнерських рішень. Як матеріал для їх виготовлення може використовуватися матове, прозоре і навіть тоноване скло. По-справжньому чарівно в інтер’єрі виглядають зсувні скляні двері з піскоструминним малюнком. Саме він вважається найпопулярнішим і дешевшим варіантом декору для скляних дверей.

otkatnye mezhkomnatnye steklyanye dveri  - Між-кімнатні скляні дверіsteklyannye otkatnye dveri - Між-кімнатні скляні дверіmezhkomnatnye steklyanye dveri kupe - Між-кімнатні скляні двері

2. Матова скляні двері між кімнат у інтер’єрі

А ось скляні міжкімнатні двері з матового скла з легкістю приховають все, що відбувається за ними від сторонніх очей. Вони ідеально підходять для оформлення проходу в спальню або ванну кімнату. Тут можна з упевненістю сказати, що такі двері будуть радувати вас своїм оригінальним естетичним виглядом кожен день.

mezhkomnatnye steklyanye dveri iz matovogo stekla - Між-кімнатні скляні дверіmezhkomnatnye steklyanye dveri iz matovogo stekla - Між-кімнатні скляні дверіrazdvizhnye mezhkomnatnye steklyanye dveri - Між-кімнатні скляні дверіstekljannye mezhkomnatnye dveri - Між-кімнатні скляні двері

Різні способи декорування, фарбування, тонування і формування рельєфу дозволяють творити чудеса з інтер’єром за допомогою однієї тільки двері. Не вірите? Дивіться самі (на наступних фото) дивовижні варіанти дизайну скляних міжкімнатних дверей.

raspashnye mezhkomnatnye steklyanye dveri  - Між-кімнатні скляні дверіraspashnye mezhkomnatnye steklyanye dveri - Між-кімнатні скляні дверіstekljannye razdvizhnye dveri - Між-кімнатні скляні дверіmezhkomnatnye steklyanye dveri - Між-кімнатні скляні двері

Двері міжкімнатні зі скляними вставками

Зрештою, не меншою естетикою можуть володіти дерев’яні та інші міжкімнатні двері зі скляними вставками.

mezhkomnatnye steklyanye dveri - Між-кімнатні скляні дверіmezhkomnatnye steklyanye dveri s derevom - Між-кімнатні скляні дверіotkatnye mezhkomnatnye steklyanye dveri - Між-кімнатні скляні дверіsdvizhnye mezhkomnatnye dveri - Між-кімнатні скляні двері

Інтер’єр, в якому присутні міжкімнатні скляні двері, відразу підкуповує своєю простотою, естетичністю і функціональністю. Саме тому двері зі склом сьогодні користуються величезним попитом.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Дверний замок

Вам також може бути цікаво:

8e2db76c58810de163b648f2d8f342f2 - Між-кімнатні скляні двері
Як утеплити двері в приватному будинку
З спокон віків люди облаштовували свій ...
vyibor mezhkomnatnyih dverey - Між-кімнатні скляні двері
Вибір між кімнатних дверей
Сьогодні не складе особливих труднощів відшукати ...
2 1091 500x518 - Між-кімнатні скляні двері
Дверний замок
Серед того різноманіття дверних замків, яке ...
1593 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *