Маленькі будинки: красиві міні-проекти

Маленькі будинки можуть бути надзвичайно красивими і затишними. Сьогодні талановиті архітектори розробили безліч професійних проектів для невеликих житлових будинків від 50 м². 

Організація маленьких інтер’єрів буде для вас приємною завданням. Численні ескізи будинків — це, перш за все, широкий спектр унікальних композицій, які мають на увазі низькі витрати на будівництво і експлуатацію даних конструкцій. 

Представлені в фото-галереї проекти характеризуються оригінальністю і творчістю! Широкий асортимент і приваблива стилізація фасадів дозволяє адаптувати маленький будиночок до індивідуальних потреб навіть найвибагливіших людей. 

Насолоджуйтесь проектами маленьких будинків, вибираючи для себе найбільш підходящий варіант.

Чому будівництво маленьких будинків сьогодні так популярно?

За наявними даними, сучасні люди найчастіше шукають невеликі двокімнатні квартири. Це відбувається з тієї причини фінансової обмеженості. Квартири, які можуть забезпечити більше комфорту сім’ї, фактично починаються від 60 м². 

На цій площі розробники часто створюють три невеликі кімнати, де якомога комфортно жити і розмістити все найнеобхідніше. 

На жаль, квартира площею 60 м² коштує великих фінансових витрат, особливо в великих містах. 

А квадратний метр у вашому власному домі завжди буде дешевше, ніж квартирі багатоповерхівки, тому довго не думайте, а вибирайте проект майбутнього приватного володіння для життя на представлених фото. 

Може бути, варто подумати про всі плюси і вибрати невеликий будиночок? 

Читайте також:  Армирование фундамента

Якщо у нас вже є частина землі, наприклад, від батьків, то можна легко на ній звести бюджетну житлову споруду, особливо якщо ви правильно підберете будівельні та оздоблювальні матеріали, визначитеся зі структурою даху, кількістю поверхів, наявністю гаража і мансарди. 

Маленький будинок — відмінний економ-варіант для невеликої сім’ї, пари або самотньої людини.

Маленькі приватні будинки: який розмір вибрати?

Розмір потенційного проекту маленького будинку є важливим критерієм вибору, згідно з яким людина шукає оптимальний варіант житла. У колекції невеликих будинків можна знайти споруди з корисною площею до 150 м²

. Людей так само цікавлять будівлі до 110 м² і плани до 80 м². Будівництво дуже невеликого будинку, наприклад, в 60 м² може також стати ідеальною альтернативою купівлі квартири середнього розміру, тому багато хто вибирає саме це рішення. Ваш власний будинок — це в першу чергу покращений комфорт сімейного життя, але також власний сад, особистий гараж або навіс для машини.

Цікаві проекти маленьких будинків

Всі проекти, включені до групи маленьких будинків, підходять для самостійної реалізації. Індивідуальні плани підходять для використання в щільно забудованих районах.

 Завдяки тому, що одна зі стін позбавлена ​​вікон, вона може бути ближче прибудована або навіть прикріплена до існуючої будівлі. З передньої сторони, крім входу і гаража, може бути встановлена ​​котельня, іноді пральня. 

Читайте також:  Будуємо канадський будинок

Житлова кімната розташовується на протилежній стороні будівлі майже завжди, коли план будинку передбачає гараж на рівні першого поверху.

 У дизайні будинку сучасного малого проекту, в якому планується будівництво гаража під будівлею, ще простіше створити сонячну вітальню. 

Це особливо вигідно в разі інвестицій на вузьких ділянках при в’їзді з півдня.

Найпопулярнішими маленькими будинками є будинки з горищем, які в фото-галереї складають дуже велику колекцію. 

Основною перевагою такого будівництва є поділ на денну та нічну частину будинку відповідно до природного розташуванням поверхів. 

Проекти невеликих будинків з мансардою через меншої площі будівель можуть бути реалізовані на невеликих ділянках, в порівнянні з одноповерховими будівлями приблизно такого самого розміру.

Це група об’єктів, рекомендується перш за все людям, які припускають будувати будинок на схилі. 

Такий ландшафт вимагає вибору відповідного проекту з повним або частковим підвалом, який найкращим чином використовує природні умови грунту.

 Дизайн маленького будинку з цокольним поверхом також варто розглянути при будівництві на вузькій ділянці.

 Помістивши котельню або пральню в підвал, ви отримуєте додатковий простір на першому поверсі для розвитку, яке, безумовно, буде корисно для створення ще однієї кімнати.

В фото-галереї ви знайдете цікаві проекти невеликих двоповерхових будинків, які пропонують жителям більш просторий і зручний інтер’єр.

Читайте також:  Гарні будинки з мансардою

 Завдяки повній висоті другого поверху, ви можете спроектувати широке скління в приміщеннях, прекрасно висвітлює всі інтер’єрне простір.

 Відсутність ухилів на мансарді також забезпечує більшу свободу дій. Сучасні проекти маленьких і вузьких двоповерхових будинків обов’язково сподобаються тим людям, які хочуть стати господарем міні-вілли.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

733 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *