Лінолеум спеціального призначення

Лінолеум — штучне міцне, гнучке, водонепроникне полотно ПВХ (полівінілхлорид). Призначено в основному для покриття підлог, іноді і стін. Підходить для більшості приміщень, в яких не потрібні особливі умови експлуатації. Для приміщень потребують спеціальних умов експлуатації існують особливі, спеціальні види лінолеуму спеціального призначення.

Звичайний лінолеум володіє всією необхідною стійкістю до звуку, вологості, високих або низьких температур і електро ізоляції! У випадках, коли потрібні підвищені показники з якихось характеристикам, тоді використовують лінолеум спеціального призначення при виготовленні яких спеціально задаються підвищені вимоги, до будь-якої стійкості або характеристиками.

бактерицидні покриття

До їх складу відповідно входять бактерицидні добавки, використовуються в основному в медичних установах або в приміщеннях, де потрібен особливий стерилізує ефект.

Спортивні покриття

Це покриття зі спеціальним захисним поліуретановим шаром, відданих особливу зносостійкість і перешкоджає забруднень. Бувають стаціонарні та сезонні (знімні) Також універсальні (для будь-яких умов в видів спорту) або особливі (підходять тільки для певних видів)

звукоізолюючі покриття

Виготовляються зі спеціальними підкладками з пробки або пенополимеров. Мають високі параметрами до звукопоглинанню і мають особливі акустичні властивості.

покриття протиковзкі

Вони ж називаються — безпечні ПВХ покриття. Виготовляються з додаванням у верхній шар металевої крихти перешкоджає ковзанню, поверхня лінолеуму роблять рельєфною. Використовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю (ваннах, туалетах, басейнах). На кухнях, де неминуче попадання жиру або масла на підлогу. Також в продовольчих магазинах, барах і кафе, де велика ймовірність попадання рідини на підлогу.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Як вирівняти дерев'яну підлогу, не зриваючи дошки

Вам також може бути цікаво:

vyiravnivanie pola s pomoshhyu spetsialnyih smesey - Лінолеум спеціального призначення
Вирівнювання підлоги за допомогою спеціальних сумішей
При зведенні будинків в нашій країні, ...
ukladka laminata - Лінолеум спеціального призначення
Грамотне укладання ламінату
Існує два основні методи укладання ламінату: ...
vodorastvorimij lak dlya parketa - Лінолеум спеціального призначення
Як вибрати лак для паркету
Як вибрати лак для паркету Головна відмінна ...
1.jpg - Лінолеум спеціального призначення
Укладання плитки по діагоналі на підлогу
Укладання плитки по діагоналі на підлогу ...
740 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *