Красиві двори приватних будинків

двор с мощенной аллеей 845x321 1 - Красиві двори приватних будинків
 
Красиві двори приватних будинків — кращі ідеї ландшафтного дизайну
 

Кожен власник приватного будинку бажає бачити максимально цікавий і привабливий дворик, ландшафтний дизайн якого не тільки буде радувати око, але і зможе викликати нотку заздрості у сусідів. Зараз в мережі інтернет можна знайти безліч фотографій дворів, які вразять своєю унікальністю і оригінальністю. Краще за все звертати увагу на двори, які відмінно поєднуються в стилі з будинком і іншими спорудами на земельній ділянці. Створити красивий ландшафтний дизайн двору можна самостійно, втіливши свої фантазії або скориставшись готовим варіантом з мережі. Для того, щоб створити стильний і унікальний двір мало одного бажання адже потрібно враховувати всі правила, нюанси і тонкощі з озеленення та зонування простору.

дизайн с искусственным водоемом - Красиві двори приватних будинків

частный двор - Красиві двори приватних будинків

зонування простору

Під час вибору оптимального стилю з оформлення двору потрібно зайнятися його зонуванням. Для того, щоб двір був зручний в експлуатації він повинен мати такі зони і майданчики:

 • Спеціальні розділові доріжки.
 • Парковка для автомобілів гостей і родичів.
 • Куточок для дозвілля (альтанка або просто лавочка у квітів).
 • Господарська будівля (сарайчик або будиночок для різних речей).
 • Квітники та клумби.
 • Штучна водойма.
 • Архітектурні твори і форми.

двор с беседкой - Красиві двори приватних будинків

 


частный дворик - Красиві двори приватних будинків

 


двора частного двора - Красиві двори приватних будинків

Пропрацювавши над кожним пунктом списку можна створити ідеальний приватний двір, однак потрібно враховувати, що кількість зон може бути збільшено. Наприклад, якщо в будинку є діти, то потрібно подбати про наявність дитячого ігрового майданчика. Якщо ж мешканці будинку активні люди і люблять відпочинок, але не хочуть далеко їхати, то можна передбачити місце для шашликів, басейн. Для поціновувачів східних стилів незамінним елементом ландшафтного дизайну стане стильний японський сад.

дизайн в японском стиле - Красиві двори приватних будинків

Якщо територія невелика, то доведеться поєднувати деякі зони, які зможуть трансформуватися один в одного або ж легко і швидко забиратися при необхідності.

Декоративне поділ зон

Для візуального розмежування території найкраще використовувати дворове озеленення. Також для того, щоб розділити двір на зони можна використовувати живоплоти, декоративні кущі або якісь цікаві квіти. Дитячий майданчик або зону для пікніків можна обнести парканом або ж огорожею з гілок і плетінь. Для стильного оформлення переходів з однієї зони в іншу краще використовувати арки, а, щоб вони виглядали більш ефектно краще використовувати кучеряві по ним квіти.

двора с фонтаном - Красиві двори приватних будинків


с декоративной лужайкой - Красиві двори приватних будинків

Якщо на ділянці буде альтанка або тераса, але грошей на них не вистачає, то можна скористатися альтернативою замінивши їх на полегшену перголу, оточити її квітами. На відкритих територіях можна використовувати екрани і ширми з натуральних матеріалів. Такі елементи завжди створюють унікальний дизайн, а виготовляти їх краще вручну. Як матеріал можна використовувати бамбукові рогожі, лозу і річкові щити. Такі ширми представляють не тільки декоративний вигляд, але і допоможуть зонувати простір, створять тінь і захистять від вітру. В одному з далеких кутів двору за кущами та квітами можна розташувати невеликий сарай або курінь, який стане доповнюють ландшафтний дизайн елементом, а також місцем для дітей, де вони зможуть пограти.

японском стиле - Красиві двори приватних будинків

Доріжки і майданчики

Паркувальне місце без особливого оформлення виглядає нудно і не особливо красиво, те ж саме стосується і окремо розташованих стежок, що ведуть від однієї будівлі до іншої. Зовні це має убогий вигляд і може зіпсувати все приємне враження. Для того, щоб двір виглядав набагато цікавіше краще використовувати доріжки та майданчики, що вимощують з різних матеріалів.

Як використовуваних матеріалів можна розглядати:

 • Граніт.
 • Бетонні та дерев’яні плити.
 • Бруківку.
 • Натуральний камінь.

садовая дорожка - Красиві двори приватних будинків


двор с мощенной аллеей - Красиві двори приватних будинків

Під час прокладки доріжок не обов’язково розміщувати матеріал впритул. Наприклад, між плитами можна залишити невеликі проміжки, після чого засипати їх піском або галькою. Також в якості альтернативи можна використовувати садову траву, а потім висадити тут невеликі квітучі рослини, що будуть покривати плити і створювати враження, що йдеш по килимовій доріжці. Серед рослин найкраще підходять для цього гвоздика і чебрець, але це не принципово, головне використовувати рослини карликових розмірів.

Доріжки, що розташовуються максимально близько до будинку, повинні мати строгий стиль, найкраще викладати їх з бруківки. Якщо ж цей варіант не влаштовує, то можна використовувати цеглу (як білий, так і червоний) або ж бетон. На інших ділянках, наприклад, біля зони відпочинку або ближче до штучного водоймища можна застосувати матеріал з неправильними формами, що буде мати різні габарити. Також можна не зупинятися на одному конкретному матеріалі, а зробити їх комбінацію, що також буде ефектно виглядати. При укладанні доріжок головне орієнтуватися на стиль фасаду таким чином, щоб все гармонійно поєднувалося між собою і створювало єдину картину.

ландшафтный дизайн - Красиві двори приватних будинків


с красивой кладкой дорожки - Красиві двори приватних будинків

Озеленення двору приватного будинку

Після того, як простір було розмежовано, а доріжки і функціональні місця позначені, слід зайнятися озелененням. Під час цього процесу потрібно вибрати правильне розташування рослин, при цьому слід враховувати їх розміри і час цвітіння. Спочатку потрібно розміщувати дерева, великі чагарники. Ці рослини зможуть створити орієнтир, зробити місця з тінню, що будуть захищені від вітру і інших погодних примх.

Найефектніші і оригінальні рослини краще розсадити окремо, таким чином акцентувати увагу на них, виділяючи ці елементи з сірої маси. Під одним з великих дерев можна встановити невелику лавку або кругову лавочку. Звичайну зелену галявину можна прикрасити яскравими квітами або кущами, для обмежувального бордюру найкраще використовувати ялівець.

 

Читайте також:  Креативне оформлення клумб і майданчиків

во дворе частного дома - Красиві двори приватних будинків


с кустами в английском стиле - Красиві двори приватних будинків

Найчастіше для озеленення використовуються квіти яскравих тонів. З колоній рослин можна створювати унікальні однотонні або різнокольорові полотна, клумби. При посадці квітів потрібно знати їх період цвітіння, щоб створювалася єдина картина, що зможе радувати погляд цілий рік. Для того щоб взимку квітник ні нудним його можна розбавити хвойними рослинами, що привертатимуть увагу в будь-яку погоду.

в стиле японского сада - Красиві двори приватних будинків


лужайки у дома - Красиві двори приватних будинків

Якщо лінь постійно стригти газон, то у дворі можна розставити вазони з різними рослинами. Взимку вони будуть забиратися в тепле приміщення, а навесні знову виноситься назовні. Роблячи таким чином можна виростити на своїй ділянці теплолюбна рослина: мандарин, лимон, кипарис і так далі. Також можна прикрасити клумбу овочевими та ягідними культурами. Влітку вони будуть прикрашати територію, а восени порадують своїм смаком.

На завершення практично готовий приватний двір прикрашають декоративними елементами, скульптурами, фонтанами та іншими привабливими штучками. украшен аистом - Красиві двори приватних будинків


частного дома - Красиві двори приватних будинків


частный дворик - Красиві двори приватних будинків


двора камнями - Красиві двори приватних будинків


частного двора - Красиві двори приватних будинків


двора возле крыльца - Красиві двори приватних будинків


лужайки и искусственный водоем - Красиві двори приватних будинків


лужайки с кустами - Красиві двори приватних будинків


сад - Красиві двори приватних будинків


в виде дорожки - Красиві двори приватних будинків


ландшафтный дизайн - Красиві двори приватних будинків


с зеленым столом и стульями - Красиві двори приватних будинків


с мангалом - Красиві двори приватних будинків


хвойных деревьев в ландшафтном дизайне - Красиві двори приватних будинків


зеленая лужайка - Красиві двори приватних будинків


красивой лужайкой - Красиві двори приватних будинків


зеленый дворик - Красиві двори приватних будинків


частный двор - Красиві двори приватних будинків


 

перед домом - Красиві двори приватних будинків


вдоль дорожки - Красиві двори приватних будинків


двор с бассейном - Красиві двори приватних будинків


двор с красными цветами - Красиві двори приватних будинків


двор с мостиком над водоемом - Красиві двори приватних будинків


двор с пальмой - Красиві двори приватних будинків


двор с розовыми цветами - Красиві двори приватних будинків


малой архитектуры на лужайке - Красиві двори приватних будинків


с мостом - Красиві двори приватних будинків


с искусственным водоемом - Красиві двори приватних будинків

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

811 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *