Як вибрати будівельний степлер

Як вибрати будівельний степлер? Часто під час будівельних робіт або робіт по дому виникає необхідність в такому інструменті як будівельний степлер. Цей інструмент знадобитися вам, якщо ви вирішили поміняти або відремонтувати оббивку на меблях. Він буде дуже зручний при роботах по покриттю теплиці плівкою. І ще багато корисних справ можна зробити, скориставшись цим інструментом.

 

Будівельні степлери бувають різними: електричними, пневматичними, ручними. Одні можуть працювати тільки зі скобами, інші ще й з цвяхами або напівкруглими скобами. Крім того степлери розрізняються за глибиною скоби, яку можуть забити. Найпростішим і недорогим варіантом, який відмінно підійде для домашнього використання є ручний степлер.

Вибір будівельного степлера

Перш за все, при виборі степлера потрібно визначитися, для проведення яких робіт він необхідний. Для більшості простих робіт по ремонту і перетяжки меблів підійде степлер з глибиною забивання скоби 8 мм. Якщо ж вам доведеться працювати з товстими матеріалами, то потрібно дивитися в бік більш потужних варіантів. Взагалі в продажу можна знайти степлери з глибиною забивання скоби від 4 до 14 мм.

Другою характеристикою цього інструменту є тип забитих скоб. Тут є кілька варіантів.

Тип 53 — скоби з глибиною від 4 до 14 мм, товщина застосовуваного метал 0,7 мм, ширина скоби 11,4 мм. Це найпоширеніший і універсальний тип скоб.

Тип 140 — скоби так само мають глибину від 4 до 14 мм. Товщина металу 1,2 мм, ширина скоби 10,6 мм. Це посилений варіант скоб.

Зверніть увагу: при заправці скоб 53 типу в пістолет, призначений для типу 140, він буде вистрілювати по дві скоби.

Тип 36 — напівкруглі скоби, призначені для кріплення кабелю.

Читайте також:  Як вибрати болгарку

Тип 300 — спеціальні цвяхи для будівельного степлера.

Скоби так само бувають звичайними і загартованими. Звичайні скоби відмінно підійдуть для роботи з деревом. Якщо ж забивати їх належить в фанеру або ДСП, то в цьому випадку краще вибрати розжарені, звичайні будуть гнутися. Скоби будь-якої глибини продаються в пачках по 1000 штук.

Ще однією рекомендацією буде віддати перевагу степлера з регульованою силою пострілу. Цей варіант оснащений регульованою пружиною і зазвичай розрахований на скоби максимальної глибини. Плюсом цієї регулювання є те, що при роботі зі скобами меншої глибини пружину можна послабити, в цьому випадку рука не буде так сильно втомлюватися, а при використанні 14 мм скоб затягнути пружину, щоб скоба входила повністю.

 

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

802 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *