Грамотне укладання ламінату

Існує два основні методи укладання ламінату: клейовий і бесклеевой (замковий). У першому випадку панелі ламінату стикуються і з’єднаються конструкцією паз-гребінь. Завдяки цьому клей рівномірно розподіляється по стикового зоні панелі, в результаті виходить монолітна поверхня. Такий спосіб укладання дозволить забезпечити гарну ізоляцію статі.

В основі другого способу укладання ламінатних плит лежить стикування з допомогою замкового механізму. Ламінатні панелі з’єднаються між собою в замок, за рахунок чого укладання проводиться дуже швидко і завжди є можливість замінити окрему панель, якщо вона деформувалася або пошкоджена.

Як і будь-яке покриття, ламінат стелиться на підготовлену поверхню. Чорнову підлогу повинен бути добре підготовленим і рівним, щоб уникнути прогину пластин.

 

При грамотному підході підлогу необхідно залити самовирівнююче сумішшю і дати їй гарненько застигнути. Поверх суміші укладається шар гідроізоляції і шумопоглинаюча подушка.

Така підкладка сприяє зниженню рівня шуму в приміщенні, а також зменшує гучність звуку кроків. До того ж вона служить для амортизації. Як подушки можна використовувати спеціальні матеріали для ламінатних підлог, а також спінений поліетилен.

Ламінатна підлогу часто називають плаваючим. Це пов’язано з тим, що ламинатное покриття не з’єднується підлогою. Всі панелі кріпляться виключно між собою за допомогою замків або з використанням спеціального клею.

Щоб ламінатний підлогу виглядав монолітним і не виділялися стики, укладати його варто у напрямку променів сонця.

Під час укладання по всьому периметру приміщення потрібно ставити зазори в 10 мм. Перший ряд розташовується пазом до стіни, остання панель при необхідності обрізається з урахуванням зазору, який необхідно залишити.

Наступний ряд починають з боку обрізаної панелі, і так змійкою до кінця. При клейовому методі укладання панелей клей наноситься на торець паза. Залишки клею знімаються вологою губкою, поки клей не застиг, потім стик протирається насухо.

Щоб зчеплення панелей було рівномірним, необхідно використовувати опорну п’яту. Потім необхідно дати клею висохнути.

Протягом 24 годин ходити по ламінатним підлозі не можна. Зазори при стінах ховаються за допомогою маскувальних плінтусів, вони і служать фінальним етапом укладання ламінатної підлоги.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Догляд за керамічною плиткою

Вам також може бути цікаво:

119 - Грамотне укладання ламінату
3D підлога
3D підлога Сучасні технології в будівництві і ...
114 - Грамотне укладання ламінату
Напівсуха стяжка підлоги
Для вирівнювання чорнового бетонної підлоги останнім ...
vodorastvorimij lak dlya parketa - Грамотне укладання ламінату
Як вибрати лак для паркету
Як вибрати лак для паркету Головна відмінна ...
x 3 - Грамотне укладання ламінату
Лінолеум спеціального призначення
Лінолеум - штучне міцне, гнучке, водонепроникне ...
653 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *