Фотосетка для заборов

Фотосетка для заборів

Сучасний декор для забору під назвою фотосетка — полімерний матеріал з яскравим малюнком. Він може кріпитися до будь-яких видів огорож: бетонним, цегляним, дерев’яним. Має особливу структуру, що дозволяє полотну не перешкоджати пропускання повітря. Зображення на матеріалі володіє підвищеною стійкістю до дії води, ультрафіолету.

Як виглядає фотосетка для декорування заборів?

для заборов - Фотосетка для заборов

Сучасна фотосетка для зборів на перший погляд має структуру звичайної рекламної розтяжки. Але на відміну від спеціалізованих полотен, сітка має численні маленькі осередки, які добре пропускають повітря. Тому вона не створює додаткової вітрового навантаження і може використовуватися для прикраси будь-яких типів огорож.

для заборов 1 - Фотосетка для заборов

Поверх ПВХ матеріалу наноситься друк, що володіє яскравими квітами і чітким зображенням. Всі переходи відтінків виконуються акуратно, тому малюнки на фотосетке для декору зборів можуть бути будь-якими. Найбільшою популярністю користуються зображення рослинності на тлі плетеного огорожі, кам’яної стіни. Не меншою привабливістю володіють вироби, покриті малюнками квітів або потічків.

Особливості кріплення фотосеткі на паркан

для заборов 2 - Фотосетка для заборов

Фіксація полотна на паркані відбувається за допомогою спеціальних кілець. Вони встановлюються виробником, тому покупцеві потрібно лише прикріпити сітку до паркану. Через кільця можна протягнути поліпропіленовий канат і прив’язати його до рабице.

При декоруванні дерев’яного або цегляної огорожі фіксація може проводитися з використанням цвяхів або дюбелів. Незалежно від способу кріплення фотосеткі для декору фасадів зборів, вона повинна максимально щільно прилягати до огорожі. В іншому випадку буде чітко видно, як полотно відходить від підстави.

Як вибрати гарну фотосетку і де її краще розташовувати?

 
для заборов 3 - Фотосетка для заборов

Багато власників приватних будинків дізнавшись, що таке фотосетка для парканів, бажають придбати елемент декору для власної ділянки. Але при підборі оптимального по стилістиці вироби потрібно враховувати її місце розташування і навколишні елементи. Проводити пошук можна з використанням наступних підказок:

  1. При наявності рослинності біля паркану (клумби, садові дерева, чагарники) краще підбирати полотно із зображенням листя, трави.
  2. Невеликий паркан найкраще прикрасять сітки з малюнком у вигляді сонячних зеленних тунелів з дерев, що віддаляються потічків.
  3. Велике і високу огорожу стильно доповнить полотно з видом на просторі поля, зображення будинку, прихованого в густий зарості.
  4. Підбираючи красиве полотно потрібно враховувати поєднання екстер’єру будинку (якщо його частина видна за огорожею) і малюнка на фотосетке.
  5. Для великих зборів можна купувати фотосетку з більш темними тонами малюнка і більш різкими переходами. Для маленьких і низьких огорож краще замовити світлу фотосетку: вона візуально збільшить площу забору.
для заборов 4 - Фотосетка для заборов

Вікорістовуючі Такі рекомендації можна легко підібраті гарне полотно и підкресліті вішуканість ділянки. При бажанні можна поліпшіті вигляд внутрішнього двору або территории біля будинку, розташовуючі фотосетку на Внутрішній стороні паркану. Таке решение підійде и для обрамлення огорожі между двором, садом або містом. Полотно дозволити стильно розділіті теріторію и провести зонування.

для заборов 5 - Фотосетка для заборов

Підбіраючі фото стильних фотосеток для парканів нужно пам’ятати про їх срок прідатності. Подібного декору вистача на 3-5 років. Потім полотно Почни віцвітаті и Втрата пріваблівість. Важліво враховуваті и підтрімку красивого вигляд вироби: нужно періодічно очіщаті его від пилу и Забруднення.

Грубе механічний Вплив для ПВХ сітки є згубну: вона может порватіся и стані непригодна для Подальшого использование.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Как сделать навес для машины

Вам також може бути цікаво:

758 image3 500x374 - Фотосетка для заборов
Идеи ландшафта
Идеи ландшафта Идеи ландшафта и малых архитектурных ...
dd45132d28aa041a4a7b973a70d5033e 500x450 - Фотосетка для заборов
Преимущества и недостатки поликарбоната
Преимущества и недостатки поликарбоната Основные свойства поликарбоната Прежде ...
64 - Фотосетка для заборов
Лазня розміром 3 х 3
Якщо площа заміської ділянки не дозволяє ...
99 - Фотосетка для заборов
Прикраса саду своїми руками
Завдяки хитрим прийомам можна підкреслити природну ...
1026 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *