Якщо ви вирішили будувати будинок з колоди

Зараз все більше стає популярним будівництво будинків з колод. Такий спосіб будівництва не тільки в пріоритеті через свою екологічність, але і тому, що цей спосіб перевірений часом. Хата з колод-це один із символів нашої країни. Якщо ви вирішили побудувати такий будинок, слід вдатися до наступних правил. Для початку потрібно вибрати компанію для будівництва будинку, дати розміри, відповідні ділянки, який вибрали для забудови. На даній ділянці потрібно провести фундаментальні роботи. Далі компанія привозить уже готовий зруб, який залишається тільки зібрати. Готовий зруб всідається на протязі 12 місяців. Після усадки слід приступити до оздоблювальних робіт.

Для вибору зовнішнього вигляду слід розглянути всі види рубки і вибрати потрібний.

  • стіни зрубу виконані з окоренной колоди, кути зістиковано «в лапу» — такий вид використовують якщо ви хочете обшивати будинок як зовні, так і зсередини, він забезпечує відносно велику жорсткість всієї конструкції.
  • стіни зрубу виконані з струганого колоди, кути зістиковано «в чашу з залишком» — такий вид гарантує тепло в будинку, а також красу зовнішнього боку стіни.

Основним матеріалом для будівництва безумовно є деревина. У нашій країні зазвичай використовують ялину або сосну. Стругана сосна, як ми знаємо, має світло-бурштиновий колір, в той же час ялинова деревина відрізняється білим кольором поверхні. Але у сосни є певний недолік: колоди, заготовлені в період початку сокоруху, схильні до прояву грибка, а у ялини такий недолік не проявляє себе.

Найважливішим критерієм спорудження будинку є вибір будівельної компанії. Не потрібно вибирати першу-ліпшу фірму. Розгляньте всі варіанти, відвідайте офіси компаній, поговоріть з фахівцями, порадьтеся з людьми, які вже вдавалися до такого способу будівель, зважте всі за і проти і виберіть сподобався вам варіант. Тільки від вас і вашого вибору залежить затишок вашого будинку.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Будівництво з оциліндрованих колод

Вам також може бути цікаво:

chto luchshe brus ili otsilindrovannoe brevno - Якщо ви вирішили будувати будинок з колоди
Брус або оциліндровані колоди
Що краще: брус або оциліндровані колоди? Якщо ...
osobennosti stroitelstva iz otsilindrovannogo brevna - Якщо ви вирішили будувати будинок з колоди
Будівництво з оциліндрованих колод
Сам по собі процес будівництва будинків ...
preimushhestva otsilindrovannogo brevna - Якщо ви вирішили будувати будинок з колоди
Переваги оциліндрованих колод
Будинки і котеджі будуються протягом десятків ...
stroitelstvo iz otsilindrovannogo brevna - Якщо ви вирішили будувати будинок з колоди
Будівництво з оциліндрованих колод
Дерево як будівельний матеріал для будівництва ...
695 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *