Дитяча кімната поради по дизайну інтер’єру

Дитяча кімната — одне з головних приміщень в будинку, тому при її облаштуванні слід зважувати кожне інтер’єрне рішення. Якщо оформляти дитячу своїми руками, можна втілити в життя цікаві ідеї, які по достоїнству оцінять діти та їхні гості. Як же наповнити кімнату затишком, комфортом і дати малюкові з її допомогою можливості для постійного розвитку?

Ремонт будинків Хмельницький

Що врахувати при оформленні дитячої

Створюючи дизайн дитячої кімнати своїми руками, потрібно врахувати кілька моментів: кількість і стать малюків, їх вік, особисті переваги кожної дитини. Пам’ятайте, що в такому приміщенні повинні бути створені всі умови для ігор, навчання і відпочинку. Важливо правильно підібрати освітлення, меблі, відтінки, декор: все це значно впливає на психіку дитини.

Ремонт будинків Хмельницький

Оформляючи інтер’єр дитячої кімнати своїми руками, використовуйте тільки безпечні (природні, екологічно чисті) матеріали. Відмовтеся від полірованих, металевих, дзеркальних і скляних поверхонь: вони будуть постійно відбивати світло, що швидко втомить дитини і порушить його сон. Меблі і деякі елементи декору краще зробити з дерева. При цьому не повинно бути гострих і виступаючих деталей.

Ремонт будинків Хмельницький

Не використовуйте в дитячій декор у великій кількості. Безліч подушок, помітних предметів, різних прикрас, фото в яскравих рамках будуть втомлювати малюка і розсіювати його увагу. Обстановку кімнати краще зробити в світло-зелених тонах: на думку дитячих психологів, саме ця гамма допоможе дитині розслабитися, заспокоїтися, сконцентруватися.

Ремонт будинків Хмельницький

Основні елементи інтер’єру

Ретельно продумайте декор кімнати дитини, щоб приміщення, з одного боку, відповідало за стилем всьому будинку, а з іншого — подобалося маленькому господареві. Розглянемо правила вибору найбільш важливих елементів інтер’єру та оздоблення.

  • меблі

Вона повинна бути безпечною, легкої, але міцної. Для дитячої більше підійде корпусні меблі, яку при умінні можна виготовити своїми руками. Намагайтеся уникати зайвих столів і тумбочок: їх краще замінити полками.

Ремонт будинків Хмельницький

  • Підлога

Підлогове покриття в кімнаті малюків повинно легко піддаватися прибиранню, бути досить міцним і неслизькою. Ідеальний варіант — дерев’яна дошка. Набагато менше підходять для дитячої ковролін і ламінат.

Ремонт будинків Хмельницький

  • освітлення

Кімната, в якій живе дитина, повинна добре висвітлюватися сонячним світлом, тому краще, щоб її вікна виходили на захід або південь. Додатково необхідно зробити верхній світильник (якщо кімната велика, то і точкові), а також передбачити нічне світло.

Ремонт будинків Хмельницький

  • Стеля

Якщо дозволяє площа приміщення, дитячу краще розділити на зони. В цьому випадку можна зробити багаторівнева стеля, який виділить різні частини кімнати і додасть їй стильний вигляд.

Ремонт будинків Хмельницький

  • стіни

Якщо ви робите ремонт стін своїми руками, придбайте екологічно чисту штукатурку. В якості покриття можна також використовувати пастельні шпалери (однотонні або з непомітним малюнком).

Ремонт будинків Хмельницький

Оформлення дитячої кімнати своїми руками може радувати і вас, і малюка не один рік. При цьому дуже важливо грамотно підійти до ремонту. Обстановку краще відразу робити універсальної, придатної як новонародженому, так і школяреві. Задавати ж правильну атмосферу можна за допомогою декількох елементів, які легко міняти в міру того, як дитина росте.

Прикрасьте дитячу незвичайними шторками, одним-двома фото в барвистих рамках, подушкою у вигляді іграшки, і дизайн кімнати малюка завжди можна буде легко змінити, не затіваючи глобальний ремонт.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Модний дизайн дитячої кімнати

Вам також може бути цікаво:

stellazhi1.jpe - Дитяча кімната поради по дизайну інтер'єру
Оригінальні ідеї зберігання іграшок
У багатьох сім'ях, де є хоча ...
fotooboi v detskuyu 16 - Дитяча кімната поради по дизайну інтер'єру
Фотошпалери в дитячу: кращий спосіб оживити інтер’єр
До обробки дитячої кімнати батьки зазвичай ...
chernovik 74 - Дитяча кімната поради по дизайну інтер'єру
Освітлення в дитячій
Від того, наскільки грамотно організовано освітлення ...
175048816 6 644x461 mebel na zakaz  - Дитяча кімната поради по дизайну інтер'єру
Модний дизайн дитячої кімнати
Модний дизайн дитячої кімнати Облаштування дитячої кімнати ...
1055 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *