Декілька міфів про пластикові вікна

 

Пластикові вікна виникли на ринку досить недавно, але незважаючи на цей факт, вже встигли обзавестися міфами навколо себе. Для того, щоб ці міфи розвіяти, необхідно в них розібратися.

Отже, міф перший. При установці пластикових вікон утворюється величезна кількість сміття.

Це зрозуміло, тому що будь-які будівельні та монтажні роботи залишають певну кількість сміття. Що стосується пластикових вікон, то освіту сміття під час їх монтажу можна звести до мінімуму, накривши меблі і підготувавши спеціальні контейнери для сміття. Якщо монтаж вікон виробляють фахівці, то збір сміття входить в їх обов’язки.

Міф другий передбачає неекологічність пластикових вікон. Це пояснюється тим, що багато хто не вірить в безпеку продукту, виготовленого шляхом хімічного синтезу, який, в свою чергу, є натуральним і не несе шкоди людському здоров’ю. Адже з того ж пластику зараз виготовляються багато предметів побуту, якими люди користуються без побоювання.

Те, що дерев’яні вікна в рази краще і практичніше пластикових свідчить третій міф. Але статистика говорить про зворотне: 45% використовують пластикові рами і тільки 28% — дерев’яні.

Міф четвертий: найкращі вікна випускає Європа. Це так, європейські вікна дійсно якісні та практичні, але наші заводи, відкриті світовими розробниками, нічим не поступаються в якості сировини і виробленого продукту.

Міф п’ятий в тому, що трикамерні вікна гірше, ніж шести. Вірно, шість камер має більше теплозахисних властивостей, але трьох також буде досить, так як їх властивості визначаються порівнянням зі стіною в дві цеглини.

І шостий міф: пластикові вікна не «дихають», так як на них часто утворюється конденсат, що, в принципі, відбувається на будь-яких вікнах, крім тих, стики яких не загерметизовані і пропускають вологу. Усувається цей недолік легко — достатньо просто регулярно провітрювати приміщення.

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

Читайте також:  Вибираємо виробника дерев'яних вікон

Вам також може бути цікаво:

vitrazh na skli svoimi rukami - Декілька міфів про пластикові вікна
Вітраж на склі своїми руками
Вітражі багато століть змушують людей захоплюватися ...
1 1328 450x336 - Декілька міфів про пластикові вікна
Як запобігти запотівання пластикових вікон
Як запобігти запотівання пластикових вікон З моменту ...
otkosy na okna - Декілька міфів про пластикові вікна
Нужны ли откосы к пластиковым окнам
Нужны ли откосы к пластиковым окнам Когда ...
pochemu v kvartire poteyut plastikovye okna iznutri 24 - Декілька міфів про пластикові вікна
Чому в квартирі потіють пластикові вікна
Чому в квартирі потіють пластикові вікна ...
606 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *