Cтиль біоніка

Cтиль біоніка — натхнення від природи в інтер’єрі

Стиль біоніка в домашньому інтер’єрі відрізняється футуристичної фантазією, незвичайними інноваціями у втіленні природних форм, естетичністю, ергономічною функціональністю. Біоніка — це чудова ідея підглянути в природі образи для їх втілення в дизайні приміщень.

Голос природи в інтер’єрі

Науковий термін «біоніка» походить від слова «бион» — осередок життя. А сам стиль заснований на єднанні передових сучасних технологій з природними законами природи, перенесеними в інтер’єр.

дерев'яні стільці

Однак біоніка — це не просто копіювання природних форм і об’єктів. Це органічний зв’язок, простота і виразна пластичність, мінімум ресурсів для максимуму комфортної функціональності і зручності. Концепція біоніки грунтується на твердженні, що природні форми навколишньої природи є досконалими, тому текстури, декоративні елементи інтер’єру повторюються в стилі з тієї гармонійністю, яка властива природі.

електрокамін

В інтер’єрі стилю немає чіткого розмежування і зонування простору, немає гострих кутів і монотонності кольору. Є недомовлена ​​краса, масивність форм, плавність ліній, ілюзія рухів в природному обтічності деталей.

Кімнатні квіти

Відображення природного середовища в интерьерном стилі біоніка має на увазі неймовірні й фантастичні задуми. Наприклад, будинок як продовження горбистого схилу, крісло з сітчастою структурою, що нагадує повітряну серпанок, стіни — бджолині стільники, шафа — печера.

трава

Використання новітніх будівельних технологій і матеріалів з унікальними властивостями, облаштування інтер’єру, створюване за аналогією з об’єктами живої природи, — це, мабуть, найбільш значущі характеристики біоніки в дизайні.

специфіка стилю

Жива природа не рясніє чіткістю ліній і настирливістю кольору. І для біоніки в інтер’єрі також не властиві строкатість фарб і вираженість обсягів. Як приклад можна привести напівпрозору і легку скляну ширму, малопомітну в кімнаті, блискучий сталевий змішувач, зливається зі струменем води.

Сіро-синє покривало

Біоніка в інтер’єрного дизайну є своєрідним відображенням природного середовища. Прямих кутів і ідеально рівних ліній в природі практично не існує. Нерукотворні природні об’єкти відрізняються плинністю обрисів і округлістю ліній. Виняток — природні кристали. Але навіть повторюється в інтер’єрі лінійна строгість будови кристалічної решітки повинна органічно гармоніювати з іншими предметами декору.

Багато світла

 

У той же час біоніка підтримує модні тенденції. Нині на піку популярності квартири-студії. Зонування в них вельми умовно. Зони розмежовують кольором, відокремлюють ширмою або полустенкой.

рожевий

Зручність у стилі біоніка часом створюють ергономічні та прості предмети обстановки. Ванна, що нагадує за формою розкриту морську мушлю, умивальник у вигляді квітки, стіл — морський атол.

Текстура і матеріали

Біоніка в стильному інтер’єрі знаходить застосування для цілого ряду інноваційних матеріалів. Сплави металів, полімери, скло в поєднанні з натуральними шкірою, каменем, вовною, шовком, льоном створюють дивно гармонійні дизайнерські співдружності традицій і високих технологій.

фіолетовий диван

Стикаючись з предметами в будь-якому интерьерном стилі, ви отримуєте позитивний (а іноді і негативний) досвід сенсорних відчуттів. М’які меблі, обтічність і плавність форм стилю біоніка породжують торжество тактильних відчуттів при взаємодії з текстурою матеріалів, що становлять інтер’єр.

око

Оригінальність при оформленні приміщень в стилі біоніка посилюється яскраво вираженим структурною будовою деталей: осередки, бульбашки води, малюнки гілок і трав. Крім того, зменшення ваги дизайнерських аксесуарів в деяких випадках надає особливу міцність елементів. Наприклад, стильне крісло з термопластика з пористою структурою має вагу вдвічі менше звичайного предмету меблів.

Колір і світло

Для біоніки в дизайні характерна виключно натуральна палітра (переважно білий і його відтінки — молочний, бежевий світло-сірий, колір слонової кістки). Кольори небесної сині, зелені, води, піску, кори дерев також затребувані. Яскраво-червоний, лимонний, блакитний можливі в інтер’єрних акцентах стилю.

Телевізор на стіні

У стилі вітаються різні джерела освітлення. Дзеркальні і глянцеві поверхні з їх здатністю, що відображає задіють для отримання м’яких відблисків.

Меблі і декор

Оформлення інтер’єру в стилі біоніка за принципом модульних конструкцій — одне з його характерних властивостей. Предметні комбінації в просторі обігрується в досить широкому діапазоні шляхом різних побудов — за формою, кольором, формування вертикальних і горизонтальних рядів.

спіралі

У стилі біоніка доречні іронічні предмети декору та обстановки. Годинники в вигляді краплі, яка «стікає» по стіні (асоціації з відомою картиною С. Далі), диванчик-спонж в вітальні напевно порадують своєю неординарністю.

 

Читайте також:  Стиль рококо в інтер'єрі

[Stextbox id = ‘stb_style_390865’] На основі гармонійних ідей, запозичених у природи, біоніка, яка використовується в інтер’єрі, покликана зробити приміщення функціонально продуманим і максимально комфортним. [/ Stextbox]

Ми сподіваємося, що ця інформація буде вам корисною.І не забувайте відвідувати наш сайт! ©-7588.com.ua.

1185 переглядів

Leave a Reply

Войти с помощью: 

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *